Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te stacje mają ściśle określony czas nadawania. Okres trwania RG + tydzień po RG(powtórki) , Wimbledon + tydzień po , US Open+ tydzień po i AO + tydzień po czyli w sumie trzy miesiące nadawania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze ino jedno pytanko - czy po wykupie tychże programów będą one dostępne w CP GO? Póki co nie pojawiają się one na liście programów w GO, a w przekazach oficjalnych nadawcy nie pojawiała się wzmianka o tej usłudze. Czy przeoczyłem? :)

 

Pisałem dzisiaj do CP na FB i dostałem informację, że pakiet tenisowy nie będzie dostępny w CP GO... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie z Eurosportem Player tyle że jest to usługa internetowa a nie satelitarna.

Co prawda można ją uruchomić na wybranych telewizorach w Smart TV, ale nadal jest to zależne od internetu.

Wciąż jest ogromna grupa ludzi, która w domu chce oglądać wydarzenia sportowe na TV siedząc na kanapie a nie przy laptopie.

Satelita kojarzy się z dobrą jakością obrazu i niezawodnością.

Polsaty Sporty czy Eurosporty nie mają jak pomieścić wszystkich wydarzeń sportowych na swoich 2 kanałach i jest to jakieś rozwiązanie dla grupy "kanapowców".

Sam się zastanawiam czy jest sens to kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem o najlepszym programie tv zapomnieć i nie sprawdzić? :D

Jeżeli nadawcą jest Eurosport, to wróży dobrze, oby było to realizowane w ich stylu. ;) Jedyny zgrzyt to rzeczywiście brak rozgrywek podwójnych, nawet gdy jest wolne w ramówce.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...