Skocz do zawartości

FoxKids


Ben
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FoxKids oglądałem po raz pierwszy w 1999 roku ponieważ zacząłem na tym kanale oglądać m.in. Kota ik czy Simpsonów.

Wtedy FK był dostępny dla abonentów PTK i Wizji TV a od 2000 roku zaczęły go dodawać takie sieci kablowe jak ŚTK czy Aster City

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja pamiętam Mighty Morphin Power Rangers z Foxa ale z tego co pamiętam dochodzili do odcinków jak miał się pojawić Lord Zed i wracali od początku, ale pierwsza stacją gdzie oglądałem MMPR był Polsat 2 też kiedyś P2 miał dobrą ramówkę a nie same powtórki z Polsatu :( Swoja drogą szkoda że żaden z kanałów Polsatu nie emituje MMPR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 10 miesięcy temu...

Na Fox Kids było więcej premier. Pamiętam jak pokazali premierę Pokemon Film Pierwszy. A teraz to już nic ciekawego nie dają

Nie przypominam sobie by oni ten film pokazali - pamiętam że z rodziną chcieliśmy nagrać ten film na kasecie VHS ale zamiast filmu puszczono program o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Kids po raz pierwszy oglądałem u rodziny w 2001 roku, a dwa lata później podłączyli mi ten kanał do kablówki w zamian za MiniMax. Najbardziej z Fox Kids pamiętam m.in. czechosłowackich ''Sąsiadów'' o 6:00 rano, ''Świat Według Ludwiczka'' (jeden z najlepszych seriali animowanych tej stacji), ''Kot Ik'', ''Ach ten Andy'', ''Odlotowe Agentki'' czy późnowieczorne pasmo z takimi serialami animowanymi jak np. ''Spider-Man'', ''X-Men'', ''Fantastyczna Czwórka'', ''Hulk'', ''Srebrny Surfer'', ''Iron Man'', ''Kleszcz'', ''M.A.S.K'' oraz ''Shin Chan''. Także na Fox Kids leciały seriale fabularne jak np. ''Power Rangers'', ''Jak dwie krople wody'', ''Gęsia Skórka'' czy ''Eerie Indiana''.

 

Jeszcze też powstał siostrzany kanał Fox Kids Play, w którym leciały seriale animowane z pierwszej ramówki Fox Kids jak np. ''Przygody Kuby Guzika'' czy ''Oliver Twist''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie pierwszy raz oglądałem ten kanał, ale od pierwszych dni nadawania w 1998. Pewnie z początku nic nie pamiętam, ale za to bardzo dobrze pamiętam kreskówki Marvela, Andy'ego czy z seriali Addamsów, Blake Holsey High czy Gęsią skórkę. Oglądałem ją całymi dniami jak byłem u dziadka czy u cioci jednej, drugiej. Co do Fox Kids Play w swojej kablówce miałem od samego początku do końca kanału Jetix Play oraz samego Jetixa w 2009 na kilka miesięcy tylko i przed zmianą na Disney XD przed wrześniem chyba jakoś mi go niestety usunęli... Nie wiem czy było tu już wspomniane, ale kanał Fox Kids jeszcze w jakimś kraju istnieje i nadaje od 9.00 do 10.00 rano w ramach głównego Foxa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...