Skocz do zawartości

FoxKids


Ben
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam jak w roku 1999 kanal FoxKids byl dostepny jedynie na Wizji.

W sieciach kablowych byly jakies kanaly dla dzieci ale nie byly "profesjonalne" jak FoxKids, na ktorym emitowalo programy mlodziezowe oraz bajki. Pamietam rok 2003 keidy do Vectry dolaczyli ten kanal.

Jak dwie krople wody, Świat Wedlug Ludwiczka, Spider Man, Hamtaro itd

zachwycily wielu ... kanal mial to cos... Byl 1 z najlepszych programow dzieciecych

 

Dzisiaj FoxKids zmienil nazwe na Jetix... jest wiele powtorek i chyba nie musze mowic iz ten kanal nie jest juz czolowka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba temat nie potrzebny, bo tylko nazwa się zmieniła i to raczej nie jest "Wspomnień czar". Można w "Polskie kanały FTA/CI - zapowiedzi i nowości" założyć temat "[n CP C+] Jetix" i już a nie tutaj, to nie jest dobre miejsce, przynajmniej wg. mnie i sądzę, że przydałoby się :locked: ten temat

 

james_b :wink:

 

edycja james_b: wprowadzone małe poprawki

 

Edycja RafiX: A niech sobie będzie, za to można powspominać sobie dawną nazwę kanału "FOX Kids", logo, oprawę graficzną. Na pewno, kanał różnił się od dzisiejszego Jetix'a. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zgadzam się, po dłuższym przemyśleniu jednak zostawić. Mogę porównać sobie FixKids i Jetix. Akurat miałem FoxKids kiedyś i po jakiś czasie moi rodzice zrezygowali z jednej z platform i już go nie mialem, dopiero po jakimś miałem Cyfre znowu a później CP. Jednak FoxKids był lepszy jak oglądałem Jetix'a u kuzynki to mi się nie podobał a teraz mogę go ocenić u siebie i te powtórki są wkurzające, ja pamiętam każdy odcinek Spidermana, X-manów, Ludwiczka mogliby dawać ciągle, ale tamte to już wycofać na jakiś czas. Ja nie nawidzę Power Rangersów, głupie to wg. mnie jak nie wiem co. Kiedyś jakieś oglądałem, ale przestałem. Nawet logo było wg. mnie lepsze. Nie tylko ja z mojej rodziny mówię, że FoxKids był lepszy od dzisiajszego Jetix'a.

 

pozdrowania 8)

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jest jednak coś co bardzo długo nie zmieniało się zarówno w Fox Kids jak i w Jetix. Mianowicie przez lata klepało się jedne i te same seriale w kółko. "Spiderman" czy "X-Men" lecieli już kilkadziesiąt razy, to samo tyczy się takich kreskówek jak "Świat według Ludwiczka" czy "Pokemon". Szczerze powiedziawszy, to może dzieci tego jeszcze nie rozumieją i im wszystko jednak, ale ten kanał - obojętnie pod jaką nazwą - nudzi się po 2-3 miesiącach.

 

U nas nie inwestowano w zbyt spektakularne zakupy programowe. A w ramach ciekawostki powiem, że inne wersje Fox Kids potrafiły emitować nawet "Dragon Balla".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetix nie oglądałem już od kilku miesięcy. Ostatnio przypadkiem włączyłem na Jetix Play i zobaczyłem Świat Według Ludwiczka czy Dzieciaki z Klasy 402 jedne z lepszych seriali emitowanych na Fox Kids. Ja wolałbym zobaczyć kolejny raz Spider Man niż te japońskie [beep]y które pokazuję teraz Jetix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fakt urok dawnego Foxkids jest nieodparty.Szkoda że zmienili nazwę wogole to z każdym dniem coraz mniej obecny kanał mi sie podoba.Dawne bajki Ludwiczek Dzieciaki 402 Tajne akta psiej agencjii...Brak mi ich na Glownym jetixie.Teraz za wiele japonskiej sieczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Na Fox Kids było więcej premier. Pamiętam jak pokazali premierę Pokemon Film Pierwszy. A teraz to już nic ciekawego nie dają

Chyba raczej magazyn poświęcony temu filmowi - kiedyś chciałem u kuzynki nagrać ten film jednak okazało się że był to magazyn "Kinomania". Pamiętam że większość filmów od Fox Kids brał nie tylko TVN i Polsat ale także TV4 (Beetelborgs czy jakoś tak puszczali między innymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce kanał pojawił się 18 kwietnia 1998 roku jako jedyny kanał po polsku.

 

Wtedy Canal+ udało sie przeciagnąc uruchomienie Wizji TV, lecz choc nie wystartował dla klientów indywidualnych to w PTK się pojawił, włacznie z całodobowym kanałem TNT po algielsku jak i Twoja Wizja z blokiem programów Wizja Sport po polsku. na innych kanałach była tylko plansza ruchowa z logiem Wizja TV lub obrazem z satelitą telekomunikacyjnym i piskiem generatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Według mnie Fox Kids był bardzo dobrym kanałem bajkowym, teraz podobną ramówkę ma Jetix Play.

Niestety zmiana na Jetix sprawiła że stacja zmieniła kultowe bajki : Life with Louie, Dzieciaki z Klasy 402 itp, na jakieś japońskie tzw. [beep]łki, a może to ja trochę wydoroślałem (ma się te 17 lat :smile:) i nie pociągają mnie już nowe bajki i jedyne które od czasu do czasu oglądam to te z mojego dzieciństwa, które są aktualnie pokazywane na Jetix Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W Polsce kanał pojawił się 18 kwietnia 1998 roku jako jedyny kanał po polsku.

 

Wtedy Canal+ udało sie przeciagnąc uruchomienie Wizji TV, lecz choc nie wystartował dla klientów indywidualnych to w PTK się pojawił, włacznie z całodobowym kanałem TNT po algielsku jak i Twoja Wizja z blokiem programów Wizja Sport po polsku. na innych kanałach była tylko plansza ruchowa z logiem Wizja TV lub obrazem z satelitą telekomunikacyjnym i piskiem generatora...

 

 

Też pamiętam to ;] Pierwszy był FoxKids i TwojaWizja, na której na początku była plansza, z informacją o wystartowaniu Wizji TV, o tym że na początek udostępnione będą właśnie te dwie stacje i o tym, że te kanały najpierw będą dostępne dla klientów PTK.

 

Z tego co pamiętam to w czasie kiedy na tych pozostałych kanałach była emitowana plansza, to nie było pisku generatora, tylko jakaś muzyka w pętli... heh ile bym dał, żeby jeszcze raz móc to zobaczyć i usłyszeć.. może ktoś ma nagrane filmiki z tamtego okresu?? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...