Skocz do zawartości

ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Najlepsi zawodnicy, w krótkich spodenkach grają przy garstce widzów. Powiedzieć, że to mało poważne to jak nie powiedzieć nic. Dobrze, że to jest w TV, muszę przyznać, że nie wierzyłem już w golfa na tym kanale,za to plus, ale ciężko się tym pasjonować. Seria pokazowych turniejów, a problemy techniczne były już na Viaplay. Wygląda to jak jakiś darmowy stream. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na chwilę, ale nie dało się tego słuchać dłużej. Realizacja dźwięku leży kompletnie.

 

Jakość dźwięku jest tragiczna. Nie wiem czy to tak słabe mikrofony, czy niewygłuszone pomieszczenie, ale strasznie źle to brzmi, zupełnie inaczej niż na każdym innym kanale sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nix124 napisał(a):

Jakość dźwięku jest tragiczna. Nie wiem czy to tak słabe mikrofony, czy niewygłuszone pomieszczenie, ale strasznie źle to brzmi, zupełnie inaczej niż na każdym innym kanale sportowym.

Czy aby na pewno nie pomyliłeś stacji? Na Golf Channel Polska dźwięk był o wiele lepszy niż na Eurosporcie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że jakość dźwięku komentarza, od czasu kiedy Golf Channel został przejęty przez MWE Networks jest bardzo słaba. Wcześniej, kiedy komentarze był realizowany z Warszawy, ze studia Frame by Frame, wszystko stało na wysokim poziomie. Teraz, od momentu przeniesienia komentarza do Szczecina zalatuje trochę amatorką (choć jakość merytoryczną komentatorów był na fajnym poziomie i miło się tego słuchało) to do tego jeszcze zdarzają się zerwania sygnału czarne plansze itp.

 

Mam nadzieję, że z czasem podciągną swój poziom i może z czasem ten aspekt się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, angielski komentarz może być. Przynajmniej słychać, co prowadzący mówią.

 

Cieszy fakt, że praktycznie już nie ma zaników obrazu.

 

@PowerTVCzy dopuszczanie emisję rundy finałowej na Antena HD, gdyby naszemu reprezentantowi dobrze szło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...