Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie dostalem takiego pisma. Czy obowiązuje to wszystkich klientów?

Edit. Sory faktycznie dostalem, teraz sprawdzilem dokładnie. Czyli co wypowiedzenie mam wysyłać miesiąc przed 6 lutego 2016?

Wyślij w poniedziałek, nic nie stracisz a raczej na pewno zyskasz.

Ps. z zaznaczeniem że wypowiadasz z końcem okresu podstawowego

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Mam pytanie.Ponieważ podpisałem umowę z cyfrowym polsatem na interent i telewizje,stwierdzilem ze jesli obok rodzina ma to i umnie nie bedzie problem z zasiegiem etc.Po tygodniu zaczal sie cyrk:Dostałem instalacje internetu domowego odu-idu.Połączenie zrywa mi z internetem co 10 minut,drugi dekoder multiroom wogole nie widzi sygnalu(podlaczal go fachowiec przyslany z CP)oraz dowiedzialem sie ze moj zestaw obsluguje max 30Mb.aden pracownik o tym fakcie mnie nie poinformowal,sprzet parnaście razy wymieniany razem z kablami antenowymi i dalej nic.Czy jest to podstawa by można było rozwiązać umowe z CP i nie ponosic żadnych kosztów?Oczywiście na wszystko poskładałem reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

Po wieloletniej współpracy z CP na którą w sumie nie narzekam jestem zmuszony zakończyć współprace przed czasem obowiązywania umowy. I mam do Was teraz pytanie jak w miare bezbolesnie dla kieszeni tego dokonać warunki umowy mam nastepujące :

Usługa: Telewizja
Typ umowy: Abonament
Data wejścia w życie umowy / zmiany: 15.07.2014
Pozostały okres obowiązywania umowy: 8 miesięcy
Bieżący okres rozliczeniowy: 15.11.2015 - 15.12.2015
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD
Abonament w kwocie 59,90
Jaką dostane w takim przypadku karę umowną i czy mi sie to opłaci , bo może lepiej spłacić do końca (480 zł.) i wtedy zrezygnować z zachowaniem okresu wypowiedzenia.
Czy może jest jakiś "myk" :) co by uchronił mnie przed płaceniem ewentualnych kar .
Licze na wasza pomoc i radę jak mogę takiej rezygnacji dokonać.
Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obowiązuje cię miesięczny okres wypowiedzenia, więc musisz wskazać termin z jakim chcesz zerwać umowę.

Czyli mam im napisać z końcem bieżącego miesiąca? I wtedy umowa skończy się z końcem stycznia? Czy napisać ze skutkiem natychmiastowym (7 grudnia) i wtedy umowa skończy się np. 7 stycznia? Czy napisać z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego i wtedy umowa skończy się 20 stycznia bo CP jest opłacany 20 każdego miesiąca. Jeśli ktoś wypowiada umowę by coś ugrać to nie ma to większego znaczenia ale jeśli rezygnuje całkiem to już może mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale wolę się upewnić. Piszę wypowiedzenie: " Niniejszym wypowiadam umowę zawartą w dniu ..... ". No właśnie chodzi o datę, data w nagłówku przy obecnej umowie to 29.01.2013, natomiast weszła w życie parę dni później 6.02.2013. Którą datę tutaj podać, datę z umowy czyli 29.01 czy datę wejścia w życie 6.02?

Edytowane przez shocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...