Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie ma opcji odstąpienia od umowy zawartej w APS-ach (nie tylko chodzi o CP), ale są wyjątki. W APS-ach CP są dostępne umowy z opcją " TV na próbę" i wtedy jest 10 dni na odstąpienie od umowy. Nie ma potrzeby składania pisma. Idziesz z kompletem sprzętu (bez zestawu antenowego) pobranym przy podpisaniu umowy do APS-u i dostajesz potwierdzenie odstąpienia i zdania sprzętu.

Odstąpienia i zwrotu dekodera można dokonać tylko w APS-ie, w którym zawarto umowę.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja już mam TV w CP, kilka dni temu zawarłem umowę i to raczej nie była TV na próbę.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Rodzinny + Eleven.

Umowa na 24 miesiące (2 miesiące 0zł), z tym że przed upływem tych dwóch miesięcy mam się zgłosić i zrezygnować z pakietu Familijny HD, który teraz posiadam na okres 2 miesięcy.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorry nie zauważyłem tego posta na samej górze ;)


swojadroga

a nie powinno byc to gdzieś w umowi napisane " TV na próbę"

bo z tego co teraz patrze to nie widze czegoś takiego

Edytowane przez swojadroga
3 razy to samo pytanie to za dużo. Usunąłem dubel i dubel dubla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak chcę rozwiązać umowę, to wypowiedzenie muszę wysłać tak jak kiedyś, 3 miesiące przed końcem umowy? Bo wyczytałem gdzieś, że wystarczy przed ostatnim okresem rozliczeniowym, czyli 1 miesiąc wstecz. Jak to jest?

 

Jestem zawiedziony, miałem przejść na darmowy HD, ni stąd ni z owąd, przyszedł mail z CP, że przepraszają za błednie nadesłaną korespondencję i że darmowy HD mi się nie należy, dlatego jestem zmuszony rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę rozwiązać umowę, to wypowiedzenie muszę wysłać tak jak kiedyś, 3 miesiące przed końcem umowy? Bo wyczytałem gdzieś, że wystarczy przed ostatnim okresem rozliczeniowym, czyli 1 miesiąc wstecz. Jak to jest? Jestem zawiedziony, miałem przejść na darmowy HD, ni stąd ni z owąd, przyszedł mail z CP, że przepraszają za błednie nadesłaną korespondencję i że darmowy HD mi się nie należy, dlatego jestem zmuszony rozwiązać.

1 miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Głupie pytanie... Oddaję sprzęt + SIM w APS, jak to wygląda? Babka sprawdza kompletność zestawu, daje kwit i mam ich z głowy? Chcę uniknąć sytuacji, kiedy po kliku tygodniach się dowiem że "panie nie działa, kara będzie"...

Coś się zmieniło? Stary dekoder łyknęli bez jakiegokolwiek sprawdzania poza numerem seryjnym.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik APS-u nie nalicza kar. Tylko przyjmuje sprzęt i informuje o ewentualnych brakach, za które naliczana jest kara. Ewentualne uszkodzenia mechaniczne ocenia CP (w centrali) i wystawia notę obciążeniową lub nie. 

Sprzęt można zdać w APS-ie po rozwiązaniu umowy. Zdanie sprzętu i jego elementów składających się na komplet potwierdza na piśmie pracownik APS-u. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, dzisiaj chciałem wypowiedzieć umowę w APS, z CP. Do końca umowy pozostało mi ponad 3 miesiące, wypowiedzenie napisane według wzoru "wraz z końcem okresu podstawowego z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia". W APS powiedzieli mi, że takie wypowiedzenie pójdzie od razu i umowa zostanie zerwana w następnym  miesiącu , a nie na zakończenie umowy. Że jeśli chce to mogę sobie pocztą wysłać i wtedy może będzie wypowiedziane na koniec umowy. Jak to w końcu jest, zawsze wypowiadałem w ten sposób i było dobrze, coś sie pozmieniało?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło. Pracownikowi APS-u najwyraźniej nie chce się pracować i ci kit wciska. :roll:

Obowiązkiem APS-u jest przyjąć wypowiedzenie umowy od abonenta.

Z tego, co tu piszesz, wypowiedzenie napisałeś poprawnie, więc w takiej sytuacji nie ma mowy o wcześniejszym rozwiązaniu umowy z obowiązkiem zapłaty kary umownej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zdenerwowało takie potraktowanie klienta i wystraszyłem się, że umowa zostanie zerwana wraz z następnym miesiącem. Mimo, iż kilka razy już wypowiadałem umowę. Skarga na APS pójdzie pisemna, tak jak i wypowiedzenie pocztą. Czyli, podsumowując tak dla spokojności mojej :), umowa wypowie się wraz z końcem okresu podstawowego, czyli za 3-4 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ale jak dotrze to za kilka dni będziesz miał telefony z DUKu.

Jeśli masz inny punkt APS, np. Plus to zanieś tam wypowiedzenie -no niemożliwe, by w każdym same tłuki były, a skargę to możesz walnąć przez ICOK albo zadzwoń na infolinię CP i też d... im obsmarujesz (mam nadzieję, że stosownie). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożono mi karę 340 zl na nie zwrócenie dekodera do 30 dni od zakończenia umowy. Czyli płacąc tą karę dekoder staje się moją własnością? Tak mam to rozumieć? Czy oprócz kary muszę go i tak zwracać? Nie dostałem pisma od CP kiedy rozwiązali umowę toteż nie mogłem dotrzymać terminu 30 dni na zwrot sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba cp zwariowal ze zapłacę im 340 zl za nic i jeszcze zwrócę sprzęt. To jaka jest wysokość kary za nie zwrócenie sprzętu wcale skoro za tydzień zwłoki jest 340zl.

Czy umowę rozwiązana przez operatora da się jeszcze wznowić po zapłaceniu zaległości abo z anulowaniem kar czy juz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...