Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w celu wypowiedzenia umowy.

Nie chcę już dłużej korzystać z ich usług, chce rozwiązać współpracę po jej zakończeniu, ponieważ potem przejdzie na czas nieokreślony.

 

Data wejścia w życie umowy / zmiany: 18.09.2014

Pozostały okres obowiązywania umowy: 2 miesiące

 

1. Obowiązuje mnie 1 miesięczny okres wypowiedzenia czy 3 miesięczny?

2. Czy mogłabym dostać link do konkretnego wzoru (3 lub 1 miesięczny), chciałabym wysłać listem poleconym za potw. odbioru. ?

 

Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miesięczny ,nie dostałeś od nich zmiany warunku umowy? Wysyłali każdemu

 

Jeszcze nie wszyscy dostali stosowną informację i takich abonentów wtedy obowiązują zapisy umowne. Wysyłka informacji o zmianie okresu wypowiedzenia i kontynuacji umowy po okresie podstawowym na czas nieokreślony jest nadal wysyłana partiami do abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie podanie wszystkich danych + nr karty + nr dekodera oraz niniejsza treść będzie prawidłowa?

 

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu
……………………. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 1-miesięcznego
okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego
określonego w umowie.

 

Podpieram się wzorem z: http://dokumenty.nf.pl/dokument/rezygna ... 3699740980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli otrzymałeś (Twoi rodzice) pismo o zmianie okresu wypowiedzenia, to jest prawidłowo. W przeciwnym wypadku 1 musisz zmienić na 3. Jeśli nie masz ochoty główkować to wpisz po prostu: "z zachowaniem okresu wypowiedzenia". Na infolinii CP podają Ci (tzn. abonentowi) jaki Cię obowiązuje okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znajomy podpisał nową umowę z dekoderem na pakiet rodzinny, później kupił TV Sony z tunerem satelitarnym, i tutaj moje pytanie czy da się zamienić dekoder na moduł, czy może można jakoś rozwiązać umowę, aby podpisać nową już z modułem? Dodam że jest wieloletnim abonentem CP na innej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znajomy podpisał nową umowę z dekoderem na pakiet rodzinny, później kupił TV Sony z tunerem satelitarnym, i tutaj moje pytanie czy da się zamienić dekoder na moduł, czy może można jakoś rozwiązać umowę, aby podpisać nową już z modułem? Dodam że jest wieloletnim abonentem CP na innej umowie.

Powinni wymienić. Jak nie w jednym, to w drugim APS Cyfrowego Polsatu. Trzeba próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupił w APS, ciężko będzie coś wywalczyć. Nie napisałeś, jaki dekoder, jaka umowa, czy z darmowymi miesiącami...

Jeśli kupił przez neta, ma 14 dni na odstąpienie od umowy.

 

Jeśli wziął w APS-ie ofertę na próbę, to może bez problemu odstąpić w ciągu 10 dni od zawartej umowy zupełnie bezkarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni wymienić. Jak nie w jednym, to w drugim APS Cyfrowego Polsatu. Trzeba próbować.

 

Chyba, że będzie miał takiego babola w systemie, jak ja miałem, gdzie HD6000 nie dało się wymienić na moduł - brak zgodności sprzętu. Wymieniłem więc na HD5000 i znów próbowałem - ten sam błąd. To było jeszcze w okresie darmowym. Później już nie próbowałem. Wszystko opisałem w wątku viewtopic.php?f=7&t=321.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Ma może ktoś jakiś sprawdzony wzór wypowiedzenia umowy z CP, na internet ? Po wysłaniu takiego wypowiedzenia " Oświadczam, iż z najbliższym możliwym okresem rozliczeniowym, zachowując okres

wypowiedzenia, pragnę rozwiązać umowę zawartą pomiędzy ......

a .................

na usługę …............"

CP przysłał pismo że," jednostronne rozwiązanie umowy w okresie podstawowym wiąże się z obowiązkiem zapłaty kary umownej przez abonenta". Chciałbym po okresie podstawowym który kończy się 20215-10-21 zrezygnować z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że chcesz zakończyć umowę wraz z końcem okresu podstawowego/oznaczonego umowy, a nie jak najszybciej. Najbliższy możliwy okres rozliczeniowy, to najbliższy miesiąc (okres rozliczeniowy) po złożeniu wypowiedzenia. Ja też zinterpretowałbym Twoje wypowiedzenie, jako ASAP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem dziś ciekawą sytuację... otóż wypowiedziałem umowę z CP i była do końca lipca. Z racji tego, że korzystam już z innego operatora, chciałem wcześniej oddać dekoder, czyli dzisiaj (dekodery Polsatu miałem od 14lat w użyczenie począwszy od Samsunga DSR7000).... W salonie CP poinformowano mnie, że mogę oddać dopiero 1 sierpnia, na dodatek konsultantka mówiła, że możliwe że dekoder zostanie mi na własność, bo Polsat tak kiedyś dawał? Potem dzwoniono na infolinie CP i wszystko ma okazać się czy mam oddać, czy zachować 1.08 bo system nie wie...

Mam do Was pytanie, jak to jest? Dawniej coś mówiono, że wymiana dekoderów SD na HD - dostaje się na własność sprzęt? Trochę mnie to zdziwiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest problem... dekoder Polsatu w użyczenie wziąłem w 2001 roku, potem podpisywałem jedną umowę w 2003r. i chyba 2004. Potem byłem non stop na bezterminowej z abonamentem 35-37-39.99 zł... Mówisz o umowie czy wymianach tunera? Bo wymian dekoderów było dużo przez 14lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czołem,

 

Czy ktoś mógłby mi podać link do wniosku wypowiedzenia umowy?

Dzięki,

Benobi


Czołem,

 

Czy ktoś mógłby mi podać link do wniosku wypowiedzenia umowy?

Dzięki,

Benobi

 

OK, już mam :)

Edytowane przez swojadroga
Pytania zadajemy we właściwych tematach. Nie na chybił-trafił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...