Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O, słowo biegunka pewnie się jeszcze dzisiaj pojawi na konferencji pomeczowej ''trenera'' Vukovicia... Niestety dublet zdobyty przez Legię zaciemnił obraz gry tego zespołu przez cały ubiegły sezon, Zamiast od razu pozamiatać Klafuricia i kilku ananasów, to myśleli, że awansują do pucharów i potem dopiero zrobią porządek. Niestety się nie uda, bo do Ligi Europy nie ma szans, żeby awansowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynaj obstawiać. Pewnie się kierowałeś sympatią, a to prowadzi w tym biznesie tylko do strat i frustracji. 

Polskie kluby jak zwykle się kompromitują.

Popłynąłem jak widać w obstawianiu wyników i zrozumieć nie idzie jak można przegrać u siebie z klubem z Luksemburga bijąc się na początku sezonu o Ligę Mistrzów. Kompromitacja/żenada/słabość/bezradność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obstawiam buchmacherki, ale gdybym miał dzisiaj typować to Jagiellonie obstawionym na zwycięstwo u siebie, Lecha remis na wyjeździe (bramkowy), a Legia powinna bez problemów już dzisiaj zrobić sobie górkę bramkową przed rewanżem czyli zwycięstwo u siebie.

A mi się zdarza i dzisiaj za 2zł postawiłem porażkę wszystkich 'naszych' zespołów... +98zł.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mówić ani grosza itd. Tylko spójrzcie, że w ciągu godziny w tym wątku przybyło kilka stron. Sukcesy np. lekkoatletów na ME nie spowodowały takiej ilości komentarzy i zainteresowania. To jest klucz, jest nasze zainteresowanie, popyt na naszą ligę to i `podaż jest i wzrost ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.00 ;)

To kiedy ty to stawiałeś i gdzie  ? Jak przed meczem stawiłem na kursie 12,5 w Fortunie.  Dobrze, że przynajmniej dobry hajs wpadł na osłodę. 

 

A co do meczu najgorsze jest to, że tego można było się spodziewać, że tak się stanie, wynik takiego Zenitu tu był szok, wynik na Legii wcale szokiem nie był. 

 

To tak musiało się skończyć Legia przez 2 lata zaliczyła taki zjazd, że głowa boli. Tak naprawdę to nie wierzę, że projekt MIoduskiego może się udać, wróciliśmy tak gdzie byliśmy przed erą Leśnego czyli czarnej dziury.  Chaos jaki panuje w klubie, w każdej sferze jest przerażający. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ty to stawiałeś i gdzie  ? Jak przed meczem stawiłem na kursie 12,5 w Fortunie.  Dobrze, że przynajmniej dobry hajs wpadł na osłodę. 

 

A co do meczu najgorsze jest to, że tego można było się spodziewać, że tak się stanie, wynik takiego Zenitu tu był szok, wynik na Legii wcale szokiem nie był. 

 

To tak musiało się skończyć Legia przez 2 lata zaliczyła taki zjazd, że głowa boli. Tak naprawdę to nie wierzę, że projekt MIoduskiego może się udać, wróciliśmy tak gdzie byliśmy przed erą Leśnego czyli czarnej dziury.  Chaos jaki panuje w klubie, w każdej sferze jest przerażający. 

Pisałem o tym jak właścicielstwo trafiło do Mioduskiego, a nie Leśniodorskiego.

 

Dobra audycja na weszlo.fm

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz  Vuko po meczu... posłuchajmy... :lol2:

 

 

Fakt jest taki, że od roku chłopy gracie bez trenera. Najbardziej kuriozalna decyzja, pomijając wizje Mioduskiego, to zwolnienie Magiery. 

 

A później płacz w gazetach... że po liściu na parkingu dostali... ludzie jeżdżą za nimi po wszystkich pipidówach, za często ciężko zarobione pieniądze... a oni się kompromitują... a Vuko gada o mentalu... :lol2:

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym jak właścicielstwo trafiło do Mioduskiego, a nie Leśniodorskiego.

 

 

Ja też o tym pisałem pisze i cały czas pisze.  Pisałem też, że niektórzy zaczną prędzej czy później doceniać Leśnego ci który wtedy jechali po nim.

 

Vuko po meczu gada jakieś głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz  Vuko po meczu... posłuchajmy... :lol2:

 

 

Fakt jest taki, że od roku chłopy gracie bez trenera. Najbardziej kuriozalna decyzja, pomijając wizje Mioduskiego, to zwolnienie Magiery. 

Ja już od dawna to piszę. Pierwsza kuriozalna decyzja Mioduskiego to zwolnienie Jacka, potem to już była jazda bez trzymanki. Niesamowite. A to wszystko wygląda jakby Miodek chciał wszystko robić odwrotnie niż Leśny. No i mamy wyniki. Leśnodorski miał intuicję, coś czego nigdy nie będzie miał Mioduski. Jedyne wyjście, pewnie nierealne, to wybór prezesa z prawdziwego zdarzenia, bo ryba psuje się od głowy. W ciągu roku wszystko zepsuć, niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się @Arkon, pierwszą kuriozalna decyzja to było pozbycie się kilku pracowników albo inaczej brak próby ich zatrzymania i zastąpienie ich swoimi ludźmi w jednym czasie. Drugą była nie zgodą na transfery jakie chciał Magierą. Generalnie większość decyzji Mioduskiego była zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogę Was pocieszyć, my w Tychach też mamy podobnego pokroju prezesa, choć to trochę inaczej, bo klub jest miejski... ale gość trafił na to stanowisko z dyrektora w Tauronie... :lol2: Podejrzewam, że o sporcie wie mniej od Miodka :D Miasto 130 Tys ludzi, a on nie potrafi znaleźć sponsora strategicznego... mając w mieście Fabrykę Fiata i Browar. Tyskie robi fochy, bo 1 liga... ale sami zobaczcie, pierwsze spotkanie na jakie bym sie udał, to do grupy np. Żywiec... Wyobrażacie sobie czy Żywiec nie byłby chętny, aby na koszulkach w mieście Tyskiego piłkarze biegali z logo "Żywca"? A nowy stadion nie miał nazwy np. "Żywiec Arena". Stadion nasz jest 100 metrów od płotu Browaru Książęcego.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu jak klub przejął Miodulski to wiedziałem,że to skończy się katastrofą, tutaj próbowaliście pudrować sytuację mówiąc,że cele osiąga Legia bo wygrywa MP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogę Was pocieszyć, my w Tychach też mamy podobnego pokroju prezesa, choć to trochę inaczej, bo klub jest miejski... ale gość trafił na to stanowisko z dyrektora w Tauronie... :lol2: Podejrzewam, że o sporcie wie mniej od Miodka :D Miasto 130 Tys ludzi, a on nie potrafi znaleźć sponsora strategicznego... mając w mieście Fabrykę Fiata i Browar. Tyskie robi fochy, bo 1 liga... ale sami zobaczcie, pierwsze spotkanie na jakie bym sie udał, to do grupy np. Żywiec... Wyobrażacie sobie czy Żywiec nie byłby chętny, aby na koszulkach w mieście Tyskiego piłkarze biegali z logo "Żywca"? A nowy stadion nie miał nazwy np. "Żywiec Arena". Stadion nasz jest 100 metrów od płotu Browaru Książęcego.

Bednarski dalej ? Jeśli tak to dobry karierowicz, miałem okazje go kiedyś poznać.

 

@ezequiel93 oczywiście, że tak jest, to jak jak w biznesie jeśli nie umiesz zarządzać firmą nie umiesz zmotywować pracowników aby byli oni wydajni na maxa, pokazując to też swoimi działania to pracownicy będą przychodzili do pracy aby odbębnić 8h i mieć spokój. Tak to niestety wygląda w Legii.  W Legii nikt za nic nie odpowiada bo klub nie umie znaleźć trenera ale nam ciężko powiedzieć czy to wina Mioduskiego, Kepciji czy kogo kolwiek innego. 

 

Była kiedyś taka sytuacja z Matsuim (zanim trafił do Lechii), był na obozie, trener go chciał, złapał kontakt z drużyną ale sytuacja wyglądała tak, że Jóźwiak latał od Kosmali do Miklasa a ci do Waltera i gość się wkurzył, mijał czas i gość się wkurzył i nie był skłonny na jakie kol-wiek negocjacje na które był gotowy wcześniej i w Legii nie zagrał a przyszedł na jego miejsce Novo. Dokładnie tak to dziś wygląda. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...