Jump to content
Egzystencjalny Paw

Polskie kluby w europejskich pucharach

Recommended Posts

Co w tym wszystkim jest najlepsze, że Legia to Mistrz Polski. To chyba do czegoś zobowiązuje? A może ja się mylę?

Pora żeby sobie to Tvp kupiło.nc+ powinno odpuścić i  wydać lepiej forsę a nie jest to mało.

Edited by umek

Gra leglej tylko na błędach przeciwnika polega!!! Zaorać to wszystko, wywalić do prawdziwej pracy, a pieniądze przeznaczyć na lekkoatletykę . Tam przynajmniej wyniki, medale i radość jest!!

Wychodzi na to, że mamy aktualnie ligę mniej więcej na poziomie Luksemburga :/

@Tomo21 jak pisałem o tym już w czerwcu (a nawet dwa lata temu) to się niektórzy oburzali, że jesteśmy z Grecją i Szwajcarią drugą ligą europejską :)

OMG LOL, nie wierzę!! To są jaja....

Edited by TVManiac

Do domu na kolanach!!![beep]e zapewne podwyżka apanaży się szykuje, oraz tournee w usa...

Edited by flot

No i karny....

Mistrz Polski na kolanach. 

Skąd ten przeciwnik Legii jest? ;)

Czekamy na tłumaczenia po meczu.

Edited by kingofsouth

"Po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie!" :brawo: :brawo: :brawo: dla Żylety

Edited by eLBeG

Przełączyłem na Gesler... :lol2:

Polecam,pizzę robi.

Edited by umek

Jestem bardzo ciekawy co napiszą Ci o których myślę, co ZAWSZE znajdują odpowiedź i wyjaśnienie..

Panowie uspokójcie się. Tak to jest jak macie oczekiwania zawyżone. To tylko polskie ekipy. :D Grają w pucharach na równym, ch.......ym poziomie :D

Pamiętam jak w latach 80 Widzew odpadł z Galatasaray Stambuł. Wtedy to był blamaż. Wstyd na cały kraj, To co się teraz wyprawia, to nie blamaż, to cyrk. Polska liga chyba nigdy nie była tak słaba. Na pewno nigdy nie było tak słabego mistrza kraju w europejskich pucharach.

WSTYD WSTYD WSTYD. Niech nikt nie próbuje te DNO tłumaczyć. Bo pomyślę, że jest nienormalny...

Najlepsze co dzisiaj widziałem w tych wszystkich meczach to napis na szaliku kibica Jagiellonii... "Dziękuje Ci tato, że nie jestem z Warszawy".

Edited by shevchenko1987

Jest ktoś kto zechce prowadzić taki zespół.

Gdzie ten nowy trener? Legia odpadnie,skończy się kasa i mistrz ma problem. Zreszta już go ma.

Gdzie w tym klubie są młodzi piłkarze?

Edited by kingofsouth

A piłkarze Legii, Lecha  Jagiellonii i pozostałych klubików w Polsce,  śmieją się , że kibice płacą za oglądanie naszej ekstraklapy i zacierają ręce na samą myśl o wyższych wpływach z praw telewizyjnych. Ok, jeśli kluby chcą więcej kasy z telewizyjnego kontraktu,powinno być tam zastrzeżone, że pełna pula będzie wypłacona pod warunkiem, że chociaż jeden klub awansuje do fazy grupowej w europejskich pucharach.Jeśli tak się nie stanie-obniżamy wartość praw  o połowę. W kolejnym roku wpływy były  by o połowę niższe i znowu -za brak awansu - 50% z praw TV,a pieniądze których TV by nie wypłaciła,przeznaczyć na szkolenie młodzieży i dostosowywanie niektórych stadionów np do wymogów ekstraklasy I i II ligi

Edited by slamer82

Nie. Żadnych pieniędzy!!!.Mają grać przynajmniej przez sezon za darmo. Żadnych zagranicznych wojaży i niby zgrupowań. Żadnych fizjoterapeutów, trenerów personalnych i innych TAKICH tam. Sponsorzy do innych dyscyplin sportowych. Tych co przynoszą sukcesy, a nie obciach!!!

I pomyśleć, że lada moment kilku nadawców będzie się licytować, oferując setki milionów zł za prawa do transmisji śmiesznej ligi, zwanej Ekstraklasą. Kabaret.

Takiego wyniku to chyba mało kto się spodziewał. Legia dokonała nie możliwego przegrać z drużyna z Luksemburga u siebie to jest coś naprawdę wielkiego,Co tu dużo pisać ten wynik to jest największy blamaż naszej drużyny w pucharach.