Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym skoro Polsat nie ma odwagi puścić serialu na antenach otwartych (a wcześniej w Polsat Box Go) to zawsze może to zrobić na Polsat Comedy Central Extra gdzie nocami puszczane animacje takie jak „Blok Ekipa", „Miasteczko South Park" czy właśnie „Włatcy Móch". Korona by im za to na pewno z głowy nie spadła. Obecnie Polsat traktuje „Włatców Móch" jeszcze gorzej od „Kiepskich" gdzie też blokowała kilka odcinków zanim zostały one wyemitowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Poland napisał(a):

Poza tym skoro Polsat nie ma odwagi puścić serialu na antenach otwartych (a wcześniej w Polsat Box Go) to zawsze może to zrobić na Polsat Comedy Central Extra gdzie nocami puszczane animacje takie jak „Blok Ekipa", „Miasteczko South Park" czy właśnie „Włatcy Móch". Korona by im za to na pewno z głowy nie spadła. Obecnie Polsat trakrutuje „Włatców Móch" jeszcze gorzej od „Kiepskich" gdzie też blokowała kilka odcinków zanim zostały one wyemitowane. 

To jest cenzura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 i TV6 najpewniej niedługo zmienią swoje loga. Są już zapowiedzi w stylu grafiki Polsatu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1015391042967823&id=100041234511876&locale2=pl_PL

------

Po kilku godzinach od opublikowania niniejszego materiału Czwórka go skasowała a szkoda bo mimo oprawy graficznej wzorowanej na Polsacie logo było całkiem dobre. 

Na szczęście ktoś z Forum Media2 wrzucił kopie tejże oprawy:

Mam nadzieje że równo z wejściem tej oprawy jesienią podobną otrzymają kanały muzyczne Polsatu (na czele z Polsatem Music) czy stacje przejęte od ZPRu. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do nowej oprawy dołożą zmianę nazwy z TV4 na Polsat 4, podobnie jak w TV6 (przepraszam za off-topic) ale to tylko moje zdanie i mogę się mylić. Czyżby stała się moją przepowiednia że zmieni się coś w "Czwórce"? Chyba tak. Zobaczymy w końcówce sierpnia lub we wrześniu.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podaoba nowe logo Tv4, jest koszmarne a z pozycji jesiennej ramówki Tv4 to też jedynie mogę parę odcinków zobaczyć tego serialu o nastolatkach choć domyślam  się, że to tez będzie para doku i ten program o Para do gara, a tak to to w Tv4 będzie pewnie same pardoku i mimo że narazie nie wiadomo co w paśmie od 12.00 do17.00 na Tv4 to pewnie i tak będą same powtórki programów z innych anten Tv Polsat? Szkoda bo Tv4 kiedyś np na początku swojego istnienia był lepszą stacją niż obecnie tak od 2020r i nawet nieco lepsza jak emitował telenowele latino w paśmie popołudnowym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo całkiem ok. Szkoda tylko, że oprawa jest identyczna jak ta z Polsatu. Mogliby ją chociaż trochę zmienić. Teraz trudniej będzie odróżnić, który kanał Polsatu aktualnie oglądamy, oczywiście nie jest to problem, ale lepiej by było zrobić trochę inną oprawę graficzną XD. Widzieliście już spot TV4 na jesień 2023? :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sportowy specjalista Jakie przegięcie? Dla mnie to jest taka taktyka Edwarda Miszczaka!

 

Natomiast co do oprawy: Jest fajna, mimo że "Polsatowa", ale szkoda że nie stosuje długiego dżingla reklamowego, bo czas antenowy nie pozwala. Gdyby w TV4 przywrócono transmisje sportowe, to byłby właśnie długi dżingiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...