Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś o 21:50 i w niedzielę o 23:45 szósta część Laleczki Chucky w TV 4. Za tydzień Laleczka Chucky 5 w Stopklatce TV. Szkoda, że rzadko ostatnio w telewizji są te starsze części. Pamiętam, że drugą i trzecią część widziałem kilka lat temu w TVP 2. Pierwszą chyba gdzieś też, ale czwartej nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jaki jest sens nadawania na dwóch kanałach naziemnych jednego nadawcy, o tej samej porze, na jednym kanale serialu animowanego dla dzieci, a na drugim filmu długometrażowego z tymi samymi bohaterami? Czy chodzi o pokazanie widzom , że oferta kanałów naziemnych jest uboga i nieatrakcyjna?

Wczoraj rano była równoległa emisja z TV 6 - Tom i Jerry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy, TV 4 i TV 6 robią dużo "ciekawsze" rzeczy ;)

Oferta kanałów naziemnych tragiczna nie jest, za to dwóch wyżej wymienionych jak najbardziej. Biedni będą jak im widownia (głównie ludzie starsi) odpłynie do innych kanałów. Życzę im źle. Oby choćby Nowa ich przegoniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 ma dobrą ramówkę. A za TV6 proponuję dać kanał filmowy, np. TV4 Film. Nowa TV jest słaba, na razie sama ma powtórki z Fokus TV. Filmy - brak wytwórni. TV4 ma dostęp do bazy Polsatu.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy TV6 jest taka dobra - kino klasy Ż, ciągle takie same filmy katastroficzne, stare seriale z Polsatu itd. Już lepiej to wyglądało przed 2013/2014 r. - stacja wyróżniała się przynajmniej amerykańskimi/brytyjskimi edycjami programów popularnych w Polsce, nie to co teraz. Ale nie o tym temat :)

 

Natomiast TV4 ratuje sie tylko paradokumentami i "Galileo", więc i tam nie panuje telewizyjne "Eldorado".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego ten kanał tak się stoczył. Przecież było w nim o wiele więcej ciekawych produkcji jak mieli stosunkowo mały zasięg. Przy promocji NTC i tym samym staniem się kanałem ogólnopolskim, logicznym było, że powinni zrobić coś "mocniej", tym bardziej, że znalazł się w 100% w portfolio największej polskiej grupy medialnej. Stało się dokładnie odwrotnie. Nie wiem jak za granicą, ale u nas, gdy w jakiś kanał inwestuje "gigant", to działa na niekorzyść widza.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki z Fokus TV > Powtórki z Polsatu i paradokumenty. TV 6 czasem pokazuje lepsze rzeczy, niż TV 4.

a co jest powtórką z Polsatu?

Wszystko co jest na TV6 prędzej czy później będzie w TV4?

Te paradokumenty są hitem stacji póki co i na pewno na lepszy poziomie niż te na Polsacie i TVN typu Dlaczego ja?, Ukryte prawdy

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenia Polsatu są arcyciekawe. Mamy główny kanał, a inne są tak na doczepkę. Baza abonentów jest w CP miarę stabilna, to niech tak zostanie. Jeśli TV 4 ma/miał być z założenia drugim flagowym kanałem grupy, to tak się nie robi. Konkurencja jednak rozkłada środki na kilka kanałów. Zobaczymy za pół roku, jak z oglądalnością po wejściu nowych kanałów.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale i filmy, które spadły z ramówki Polsatu już dawno temu, stare programy typu "Dom nie do poznania". Praktycznie cała ramówka nocna. To są te powtórki.

Często bywa, że najpierw jakiś film pokazywany jest w TV 6 a potem w TV 4 co jest trochę śmieszne.

Oglądałem trochę te paradokumenty i naprawdę, nie są one nawet znośne. Najbardziej przystępne programy tego typu realizuje chyba TVN ale poziom też jest mizerny. TV 4 stoi nimi. Szkoda, ale niestety są one najchętniej oglądane. W ogóle od razu mogliby z tego zrobić kanał z samymi paradokumentami i nikt by nie płakał.

TV 4 bez programów rozrywkowych własnej produkcji, pozycji popularnonaukowych, ciekawych seriali (jak dawniej) jest strasznie nijakie. Trudno. Nie ma przecież szans na to, że Polsat "wypuści" ten kanał i sprzeda choćby komuś z zagranicy. A już na pewno nie zanosi się na to, że wróci dawna "czwórka" z programami własnymi podobnymi do tych z obecnego TTV czy już w ogóle z programem informacyjnym. To już Polsat 2 niedługo będzie lepszy od tego czegoś.

Tak jak powiedziałem: życzę Polsatowi zimnego prysznicu. TV 4 jest w rankingach za wysoko. Liczę na Nową, że im porządnie dokopie, nawet pomimo ograniczonego zasięgu. Może ktoś jeszcze ich wyprzedzi. Trzymam kciuki za innych, może wtedy się "ogarną".

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW dużo żeś znalazł porównaj to z TVN7 i TV Puls!!!! A ile ma własnych produkcji? Zmiata Nowa, TV Puls, TVN7 z powierzchni ziemi bo te by spełnić warunki koncesji musza powtarzać. A w nocy są powtórki z PN i PS kanał płatny!!!! Nowa TV 6 godzin ramówki dziennej + noc. Transporter właściwie codziennie z TVP1 co wiec wt tej ramówce brak odcinków w pasmie wieczornym a No Limit premiera w sob i niedz 17:30 

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls to dobrze, że nie ma własnych produkcji. Jak coś dowali jak z "Twoim Pulsem" czy "Szalonymi fabrykami..." to nie wiadomo czy tępić czy zignorować takie potwory. Za to do ich pozostałej oferty się nie ma co czepiać.

TVN 7 broni się ofertą filmową i nawet ciekawymi (zdarza się i premierowymi) serialami. Nie licząc nieszczęsnej Ukrytej Prawdy o 19:30 i oczywiście pasma do godz. 16 (co niestety już takie musi być) nie jest źle.

Kanał, którego jedynymi "swojakami" są paradokumenty jest śmieszny. Już lepiej jakby nie było ich wcale ale wiadomo - oglądalność też by trochę spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynymi? Stop Drogówka, Galileo, Big Box, Little Box, Sprawiedliwi Wydział kryminalny toteż nie jest paradokument.

 

Nie wiem skąd ta nienawiść do paradokumentów (no może oprócz Dlaczego ja? czy Trudne sprawy) chyba że wolisz Klan i inne tasiemce polskie lub powtórki 13 posterunku

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...