Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tylko że BBC robiło to nieco inaczej, bardziej to wyglądało tak jak "Zielona karta" na Dwójce jakieś 12 lat temu, więcej było dokumentu w tym. Teraz to jest kompletny badziew, scenariusze wymyślane chyba w toalecie, to nie ma praktycznie nic związanego z prawdziwym życiem. Poza tym BBC nie robiło 20 takich samych seriali i nie wypełniało tym całej ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... coraz więcej ludzi nabiera się na te propagandowe brednie. Tak. Ten serial to straszliwa propagandowa brednia. Ludzie się napatrzą, a potem będą się dziwić, że w policji jest korupcja, afery, machlojki, a "ci dzielni mundurowi" nawet nie umieją w prawdziwym świecie łapać za poważne rzeczy, tylko skupiają się na spisywaniu za przechodzenie przez tory... Pomijam już fakt, że realizacja tego "serialu" woła o pomstę do nieba. Jakby w tym grali uczniowie podstawówki. Ciekawi mnie, ile się płaci za takie [beep]owanie. I kiedy to dziadostwo wreszcie zejdzie z anteny? Oby jak najszybciej.

 

(Pewnie nie jesteście przyzwyczajeni do takich postów w moim wykonaniu. No cóż, czasem muszę coś skrytykować. A to się nadaje doskonale.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trylogia Powrotu do przyszłości jest dośc często pokazywana w kanałach NTC, ale tym razem TV 4 pokaże wszystkie filmy jednego dnia, w sobotę pierwsza część (14:30), potem druga (16:55), przerwa na Galileo i potem trzecia (20:05), a w poniedziałek trzy części z rzędu (11:00,13:25,15:40) :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

Polecam zobaczyć jutro trylogię Powrotu do przyszłości jednym ciągiem od 11:00 do 18:00, zwłaszcza pod koniec trzeciej części gdy porywają lokomotywę i tą absurdalną wpadkę z prędkością w tłumaczeniu.

EDIT:

Albo mi się wydaje albo poprawili niektóre tłumaczenia w części 1, w drugiej już nie, ale dalej zostały kilometry. Jak dzisiaj są trzy części po sobie, to widać, że kończąca część pierwszą i zaczynająca część drugą praktycznie ta sama scena jest przetłumaczona na dwa różne sposoby.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kto inny tłumaczył, ale w pierwszej części jeśli chodzi o cały film to mi się wydaję, że coś poprawiaili w tłumaczeniu, albo mi się tylko wydaje, bo dawno nie słyszałem tej wersji z TVP. 

A denerwuje mnie głos Czerniewskiego w II części, zdecydowanie wolę jak czyta Brzostyński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 szykuje bombę w postaci powrotu programu "Idź na całość" do telewizji: http://www.press.pl/m/newsy/telewizja/pokaz/51965,Idz-na-calosc-z-Zygmuntem-Chajzerem-po-15-latach-wraca-do-telewizji

Nie zdziwię się, jeśli jest to prima aprilis, mimo notki na końcu artykułu.

 

W każdym razie jeśli to prawda, to byłoby mi miło, że mógłbym zobaczyć przynajmniej nową wersję tego programu.

 

Ale i tak mi się coś widzi, że to taki trochę wałek jest...

Edytowane przez spodenki15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teraz jest moda na reaktywowanie teleturniejów to ja poproszę "Va Banque" w Dwójce i Życiową Szansę w Polsacie.

A co do "Idź na całość" to faktycznie coś z tego może być ponieważ pan Chajzer już od dłuższego czasu zabiega o reaktywacje programu. Kiedyś nawet program miał być wznowiony w Pulsie :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mam dylemat. Z jednej strony to może być jakiś wczesny żart na dzień przed 1 kwietnia. Z drugiej jednak strony taki comeback by mi się bardzo spodobał, może wreszcie jakiś trend by się zmienił, i TV4 nie kojarzyłoby się tylko z totalnie nudnym i beznadziejnym serialem (właśnie to co tam pokazują, powinno być określane jako "wałek").

 

Wirtualne Media też to podały: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/idz-na-calosc-z-zygmuntem-chajzerem-wroci-w-tv4

Ostatni akapit może być tutaj znaczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...