Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę dane pozyskane z SatKurier Styczeń gdzie w październiku 2007 Polsat miał 1,85mln a w grudniu miał już 2,00mln to Polsatowi przybywa na godzinę ok. 69 nowych użytkowników...

Wiadomo w jednych punktach jest mało klientów ale w innych jest więcej uzależnione jest to od ilości mieszkańców w danych mieście...

Więc wcale się nie dziwie że w jednym punkcie było 20 osób, sam byłeś świadkiem jak u koleżanki w punkcie CP i C+ co kilka chwil ktoś wchodził i pytał sie o Polsat a w ciągu niespełna godziny sprzedała blisko 4 zestawy CP a C+ żadnego. Sama mi mówiła że dziennie sprzedaje ok. 20 zestawów CP a Cyfry może 1 albo 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cp jest troche tanszy od Cyfry ale nie duzo.Cyfre oplaca sie brac na Promocji dalej jest 25% i dekodery za 1zl a oferta filmowa jest duzo lepsza.Ja place za podstawowy, 4X Canal+ i Canal + Hd 54 zl na promocji przez 11 mies (umowa na 13) potem oczywiscie wypowiedzenie chyba ze sami cos zaoferuja i dalej Promocja:). Mialem N na trydzien w domu i powiem ze wolal bym sam Canal+ niz ich ten caly pakiet filmowy. U nas wiekszosc ma C+ z wiadomych powodow:) nie bede o tym pisal a ci co maja Polsat po wygasnieciu umowy biora C+ z tego co mi mowili. Jeszcze jeden plus Cyfry da sie ja podzielic na kilka telewizorow w domu placac jeden abonament:) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po dodaniu HBO przez CP oferta jest atrakcyjna kazdy cos znajdzie dla siebie za nie duze pieniodze.Cyfra zawsze uchodzila za droga.Natomiast do N-ki ludzie podchodza z ostroznoscia sa mloda platforma i sie rozwijaja.U mnie tam gdzie mieszkam i w okolicy rzadzi CP co krok coraj wiecej anten ze sloneczkiem, pozniej jest Cyfra+ liczba anten jakby sie nie zmieniala.N -ki widzialem jeden talerz , ma ja lekarz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w średnim mieście i anten cyfry jak tak przechodze to wcale nie przybywa, a CP co dzień to jest jakaś nowa. Także widać kto ma większe powodzenie. Jeśli chodzi o punkty dystrybucyjne to jak sie pytałem dystrybutora ile czego mu schodzi to mówił, że polsatu to zdarza mu sie sprzedać czasami nawet 30 dziennie a cyfry 2 no góra 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam myślę, że cena to jedno, ale OCZY to drugie. Jak Kowalski widzi, że X ma czarną antenę, potem Y i Z to sam się zastanawia o co tutaj chodzi. Potem się okazuje, że CP jest fajny, tańszy niż kablówka i tak oto przybywa klientów CP :)

 

Aczkolwiek jak zwykle wyolbrzymiacie z tymi 30 umowami na dzień i kolejkami po 20 osób :P Jak przychodzi pół rodziny, to nie znaczy, że ojciec, córka i syn kupią trzy dekodery :wink: Poza tym nie każdy musi iść do sklepu gdzie jest CP akurat po dekoder, tylko może chce telewizor jakiś kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CP ma w sumie najlepszą ofertę przy jednocześnie niższej cenie niż konkurencja. Poza tym np. w mniejszych miejscowościach, gdzie czasami jest problem z przekazami naziemnymi (np u mnie musiałbym wybierać między TVP Info a Polsatem, bo nadają z różnych kierunków, a TVN w ogóle naziemnie nie jest dostępny) ludzie wolą CP, ponieważ jest to jedyna platforma oferująca Polsat. Jedyne czego mi brakuje w CP to National Geographic i SportKlub. NGC niby jest w Cyfrze ale dodatkowo płatne, SportKlub jest w n-ce, ale ta platforma nie dość, że ma podział na pakiety nieco dziwny to tak naprawdę nie ma poza nim nic ciekawego do zaoferowania (ew. Discovery HD , o CC nie mówię bo niebawem może będzie też w CP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta CP po dołączeniu kanałów HBO jest coraz bardziej podobna do oferty C+.

Z jednym wyjątkiem ceną.

w CP za ful pakiet (bez kanałów erotycznych) zapłacimy 87,80.

A w cyfrze mamy dodatkowo jeszcze Canal+ i National Geografic i cena 140zł.

Więc wiadomo. :wink: Wszyscy widzą jakie są ceny.

Niewiele ludzi moze sobie pozwolić na C+ i taka jest prawda.

I dlatego tylko anten CP, bo po prostu CP jest tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość kanałów i cena to już mit jeśli chodzi o Polsat, bo:

N (Film + dokument) = 32zł za 50 kanałów (0,64zł/za kanał)

N (Dzieci + Style) = 32zł za 45 kanałów (0,71zł/za kanał)

Polsat (Familijny) = 37,90zł za 52 kanały (0,72zł/za kanał)

A wiadomo, że dekoder w N jest teraz darmowy.

Im wyższą się weźmie opcje tym oferta jest jest jeszcze ciekawasza, bo przy umowie na 24 miesiące w cenie są 2 kolekcje VOD, recorder i 3 pakiety za średnio 73zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ale w N-ce weźmiesz 2 pakiety powiedzmy dokument i film i masz tylko kanały filmowe i dokumentalne, nie masz sportowych, nie masz muzycznych, nie masz animowanych. W CP bierzesz pakiet familijny za 37 i masz z każdego rodzaju kanałów po trochu co jest dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego jest to lepsze.

Ja nie mam dzieci więc po co mi tego typu kanały.

Interesuje mnie tylko dokument, sport i film i za 48 złotych mam go dużo więcej w N niż w CP.

Do tego w tej cenie o niebo lepszy dekoder i kilka kanałów HD, a dodatkowo zawsze mogę sobie ofertę rozszerzyć np. o film z premier VOD.

Jak ktoś nie używał rekordera to nawet nie wyobraża sobie jakie to przydatne urządzenie

szczególnie dla osób z mniejsza ilością czasu, np. ze względów zawodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...