Skocz do zawartości
  • 0

Problemy z odbiorem sygnału


mpotasznik
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość PawelU1981

To co zawsze radzę w takich sytuacjach. Podłącz swój tuner do innej instalacji i zobacz czy działa. Podłącz też inny tuner do tej instalacji, którą masz. Poza tym możesz jeszcze zobaczyć czy w menu zgadza się każdy parametr tzn. czy jest wpisane tak: 11.158V, 27500, 3/4. Jeśli tak to musi być sygnał. Możliwe, że coś z konwerterem i będzie trzeba go wymienić.

Jeszcze możesz wyłączyć tuner z prądu i po kilku sekundach ponownie go podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PawelU1981

A i jeśli masz przełącznik DiseqC to możesz też podłączyć jakiś inny, kiedyś miałem zakłócenia właśnie przez walnięty przełącznik. Powodzenia i pisz co się udało zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PawelU1981

To masz szczęscie, bo mój konwerter z czasów WizjiTV, jaki od nich dostałem wytrzymał 3 miesiące użytkownia 8) i musiałem go wymieniać. Nie ma reguł ile dany sprzęt posłuży :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupilem tak jak mi poradzono nowy konweter Twin, ale okazuje sie ze nadal ten sam problem. Polsat polaryzacja 12888 nie odbiera programow 1, 2 itd, na TV N nie ma tego problemu. Odkrece kabel N to POlsat wskakuje i dziala bez problemu. Jesli wkrece przewod do konwertera od TV N to znow polsat szuka sygnalu na 1 2 itd. Nie wiem juz co mam z tym zrobic. Czy ZEZ by cos tutaj pomogl? Nie znam sie za wiele na tym i nie wiem co z tym mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PawelU1981

Jedyne w czym pomoże Ci zez, to będziesz mógł oglądać np. kanały z Astry 1, ale nie poprawi to sytuacji z odbiorem kanałów z Hot Birda z 12188. Jedyne wyjście to druga niezależna antena ustawiona na Hot Birda. No chyba, że ktoś coś ciekawego wymyśli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hollex@hollex.pl

 

a co to jest? Kto to jest?

 

PawelU1981

To jest sklep satelitarny, wejdz na satkurier.pl i tam masz odnośnik do tego sklepu. Wiele razy mi doradzali Panowie z tego sklepu, więc może i Tobie pomogą rozwiązać ten problem :wink:

 

Dzieki:) :)

 

Edit PawelU 1981

Jakbyś znalazł jakiś sposób na to, napisz co pomogło rozwiązać ten problem, bo pierwszy raz taki problem się pojawił (przynajmniej ja mam z tym styczność pierwszy raz) i sam nie wiem, co powiedzieć :shock:

 

Moze to glupie pytanie, ale czy to ze przez pewna odleglosc te kable od anteny ida obok sie sa tasma ze soba spiete moze byc przyczyna?

 

Edycja Mr. Orbita: Połączone trzy posty - nie pisać pod sobą, tylko edytować swoje wypowiedzi proszę na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...