Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, staszek1503 napisał:

@maks27

To że Vectra przygotowuje sygnał nie znaczy że kanały zostaną dodane, rozmawiałem z pewnym człowiekiem i do całkowitej fuzji jeszcze sporo brakuje.
Przed chwila przeskanowałem własny odbiornik i nie wyszukuje żadnych nowych kanałów co może potwierdzać to co napisałem powyżej.

Ale fuzja dotyczy kanałów których nie było w Vectrze przed zakupem MM a nie tych dodanych po

 

Info z MM: TVP Kobieta HD tez jest.

 

Kanały maja na końcu listy bez nazw wiec są to testy, a oni widza wszystkie kanały, także te, których nie ma w ofercie MM wiec widzą i testy. Oczywiście może być opcja jak z Biznes 24 że w Vectrze niektóre będą we wrześniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na tego 1 kwietnia kiedy ma być dodany Dizi. Wtedy ewentualnie reszta kanałów może się pojawić. Vectra ma w zwyczaju dodawać od razu całą paczkę jakiś kanałów w przeciwieństwie np. do UPC która na bieżąco dodaje pojedyncze kanały.

Edytowane przez yogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska swoim abonentom wysłała nową listę kanałów. A jak wiadomo Vectra i Multimedia to jedna rodzina pewnie tych nowych pozycji możemy i my się spodziewać:

133 TVP Polonia HD, 160 TVP Polonia SD, 806 Biznes 24 HD, 326 Dizi HD, 331 AMC HD, 523 TVP Dokument HD, 717 TVP Kobieta HD, 826 Ukraina 24 HD, 520 DocuBox HD,

 

Jeżeli chodzi o Polsaty to: 2, Sport, Play, Sport Extra, Film, Cafe i News są w ofercie a'la carte - trochę dziwnie bo nie ma np. w tej liście Polsatu Doku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tam TVP Polonia SD skoro TVP1, TVP2 sa tylko w HD to trzymanie TVP Sport czy TVP Polonia w SD mija się z celem.

 

Czemu to AMC i DIZI tak wysoko 318 jest wolny i 324 tez

 

TV6 - w końcu do ogólnych jeśli już to Nowa TV do filmowych bo taka ma koncesje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tam TVP Polonia SD skoro TVP1, TVP2 sa tylko w HD to trzymanie TVP Sport czy TVP Polonia w SD mija się z celem.
 
Czemu to AMC i DIZI tak wysoko 318 jest wolny i 324 tez
 
TV6 - w końcu do ogólnych jeśli już to Nowa TV do filmowych bo taka ma koncesje

Dublują kanały jak zwykle i jaki to sens na razie tylko jest Polonia SD.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Golbi84 napisał:

Po co tam TVP Polonia SD skoro TVP1, TVP2 sa tylko w HD to trzymanie TVP Sport czy TVP Polonia w SD mija się z celem.

 

Czemu to AMC i DIZI tak wysoko 318 jest wolny i 324 tez

 

TV6 - w końcu do ogólnych jeśli już to Nowa TV do filmowych bo taka ma koncesje

Zauważ że w ofercie jest dalej TVP Kultura SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maks27 napisał:

Podejrzewam że TVP Polonia SD będzie nadal nieszyfrowana, natomiast TVP Polonia HD zakodowana jej test już jest kodowany.

Nie wiem czy VECTRA doda TVP POLONIA w HD bo mieli to zrobić dawno.

Mam też drugie pytanie na kanale 810- CNN macie też taki przycięty obraz (jakby zmienili format)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maks27 napisał:

Od chwili jak mam test CNN HD technicy ścisneli tak wersję SD.

 

Właśnie mam to samo. - ale nie mam go w HD tylko SD

OFICJALNIE:

 

Już wkrótce oferta sieci Multimedia Polska (grupa Vectra) powiększy się o kolejne stacje. Abonenci zyskają dostęp do takich kanałów jak Ukraina 24 HD, Docubox HD, TVP Dokument HD, TVP Kobieta HD, TVP Polonia HD, Dizi HD, TVC HD, Silver TV HD i Top Kids Jr HD/Junior Music HD. Dodajmy, że operator ten oferuje obecnie stacje TVP Polonia i TVC w standardowej rozdzielczości - wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki

Źródło Multimedia /satkurier.pl

Edytowane przez wujcio0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około 2,5 roku wiernej służby dysk w Arrisie mi kompletnie zdechł, co teraz z PVR brać? TV nadal 1080, więc nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na 4K.

Kultura pracy i prędkość reakcji Arrisa mi odpowiadała, wszystko wyraźnie wolniejsze/lagujące odpada.

Przy okazji, skoro i tak mnie czeka kontakt z Vectrą, chciałbym coś ugrać z DUK, teraz jest umowa bezterminowa.

Obecnie mam Platynę, PVR i 50 Mbit, interesowałby mnie multiroom (nowy dekoder PVR + karta CI), szybszy net, może netflix, hbo czy canal+, przy jednoczesnym zejściu z ceny (~120 po podwyżkach to zdecydowanie za dużo jak za takie "nic"...)

Co da się teraz wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około 2,5 roku wiernej służby dysk w Arrisie mi kompletnie zdechł, co teraz z PVR brać? TV nadal 1080, więc nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na 4K.
Kultura pracy i prędkość reakcji Arrisa mi odpowiadała, wszystko wyraźnie wolniejsze/lagujące odpada.
Przy okazji, skoro i tak mnie czeka kontakt z Vectrą, chciałbym coś ugrać z DUK, teraz jest umowa bezterminowa.
Obecnie mam Platynę, PVR i 50 Mbit, interesowałby mnie multiroom (nowy dekoder PVR + karta CI), szybszy net, może netflix, hbo czy canal+, przy jednoczesnym zejściu z ceny (~120 po podwyżkach to zdecydowanie za dużo jak za takie "nic"...)
Co da się teraz wyrwać?

Mi podnieśli o 15 zł a płaciłem 90 za złoty ,100mb/s ,telefon ,pvr.Umowa na czas nieokreślony a teraz proponują 120 , ale za platynę ,600 Mb/s, dekoder 4K.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...