Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Co do modłów CI i gniazda na nie w TV w wersji 1.4 to zadzwoniłem do Vectry żeby mi wymienili moduł na ten nowszy z kontrolką LED i faktycznie to działa. Nie ma żadnych problemów z oglądaniem TV. Co do samych modułów w wersji 1.4 to serwisant powiedział, że Vectra posiada moduły 1.4 ale on na mój region pomorski to jeszcze żadnego nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xentic napisał:

Za ile można ugrać HBO, jak się przedłuża z wypowiedzenia w DUKU?  Platyna, SNO, Eleven, C+ Prestige, HBO, 4K PVR + multiroom, 600 MB/S - da radę do 140zł? 

HBO razem z GO i OD 19,99 zł. Raczej nie liczyłbym na taką cenę przy Canal+ Prestige i takim internecie. Co najmniej 10-20 zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xentic napisał:

Za ile można ugrać HBO, jak się przedłuża z wypowiedzenia w DUKU?  Platyna, SNO, Eleven, C+ Prestige, HBO, 4K PVR + multiroom, 600 MB/S - da radę do 140zł? 

HBO dasz rade przez duk wyrwać za 13zł i ileś tam groszy. Wczoraj mi to proponowali. Pan Przemek Cz. mam rozmowę zarejestrowaną. A że HBO na stałe nie jest mi potrzebne to grzecznie podziękowałem. Ale i tak przedłużyłem umowę dodając do tego co posiadam net 600mb plus C+ prestiż zamiar Select.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkon napisał:

Razem z GO i na całą długość umowy? To byłaby rewelacyjna oferta. Nie słyszałem o takiej. Za ile masz neta 600 i C+ Prestige?

Za całość zapłacę 115,70zł.    Po odsłuchaniu rozmowy z konsultantem HBO 13.09zł tak mi zaproponował i niżej nie może. Canal+ Prestiż 34.99zł Net 600mb 18,99zł. Aha i dał mi na 2 mi-ce HBO FREE. Ale muszę pilnować bo jak nie wyłączę to przejdzie na 12m-cy umowa.

Edytowane przez Madekp
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Spróbuję coś ugrać w DUK. Pytanie, czy jest sens pchać się w 2 letnie umowy, gdy na rynku ma miejsce przetasowanie praw (Eleveny, PSP i przetarg na LM). Szczerze mówiąc, to mając świadomość tego, że w Vectrze z dużym prawdopodobieństwem nie będzie można oglądać Bundesligi oraz klasycznie już, od kilku dobrych lat, ligi mistrzów, najchętniej uciekłbym do UPC, ale Vectra od dawien dawna ma monopol na całe moje osiedle.  

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xentic napisał:
Dzięki za odpowiedzi. Spróbuję coś ugrać w DUK. Pytanie, czy jest sens pchać się w 2 letnie umowy, gdy na rynku ma miejsce przetasowanie praw (Eleveny, PSP i przetarg na LM). Szczerze mówiąc, to mając świadomość tego, że w Vectrze z dużym prawdopodobieństwem nie będzie można oglądać Bundesligi oraz klasycznie już, od kilku dobrych lat, ligi mistrzów, najchętniej uciekłbym do UPC, ale Vectra od dawien dawna ma monopol na całe moje osiedle.  


Mi się skończyła umowa w listopadzie i na razie nie przedłużam .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...