Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Arkon : ja nie mam C+ w umowie tylko w piątek mi jakimś dziwnym trafem odblokowali, ale dlaczego to nie wiem. Jakieś oficjalnej informacji nie dostałem i obawiam się, że kolejna faktura nie będzie na 59,90 tylko 109,80 :/ . Ja ostatni kontakt z Vectrą miałem w sierpniu, kiedy pakiet na MŚ załatwiałem. Po za tym za 49,90zł nie wziąłbym C+.

Cena, nawet bez Canal+, jest znakomita. Prawie 50 zł za Canal+, to jak już wielokrotnie pisałem ostre przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon : ja nie mam C+ w umowie tylko w piątek mi jakimś dziwnym trafem odblokowali, ale dlaczego to nie wiem. Jakieś oficjalnej informacji nie dostałem i obawiam się, że kolejna faktura nie będzie na 59,90 tylko 109,80 :/ . Ja ostatni kontakt z Vectrą miałem w sierpniu, kiedy pakiet na MŚ załatwiałem. Po za tym za 49,90zł nie wziąłbym C+.

Jak nie masz umowy na C+ to nie widzę możliwości żeby Ci dopisali ten pakiet do faktury a jeśli dopiszą to od razu bym ją reklamował. Ja bym korzystał póki bym miał taką "promocję" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony patrzec to dali mi ten dekoder (czasami mnie denerwuje jak sie zatnie, ale ogolnie jest w miare), chociaz i tak przy przedluzeniu bede sie starac o PVR. Ale wracajac do tematu : gdyby to byla jakas promocja to odblokowali by wszystkie kanaly a nie tylko C+. Zobaczymy co bedzie 5/6. Jesli kanaly beda nadal odblokowane to bedzie mozna zaczac podejrzewac cos dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby działało VOD na 5830CDX to trzeba wykupić jakiś pakiet? bo mam błąd E13: "Sprawdź połączenie sieciowe oraz ustawienia sieci". Gniazdo ethernet chyba nie działa? więc podłączenie kablowe wifi-dekoder nic nie da?

 

 

"Uprzejmie informujemy, że usługa VOD nie jest dla Pana dostępna, ponieważ korzysta Pan z dekodera SD, który nie umożliwia odbioru VOD. W przypadku zainteresowania wymianą urządzenia na dekoder HD w celu dostępu do usługi VOD prosimy o informację zwrotną wraz z aktualnym numerem telefonu, aby nasz Pracownik mógł się skontaktować celem przedstawienia aktualnej oferty na wymianę dekodera".

 

:woot::?::?::?:

 

Przy zgłoszeniu podałem model dekodera, po czym oni prowadzili mnie po opcjach w menu w celu podania MACów i innych numerów, a teraz otrzymuję odpowiedź, że mój dekoder jest SD.

:brawo::brawo:

Przecież 5830CDX to dekoder HD i ma VOD! Ciekawe, gdybym przyjął ofertę wymiany dekodera, a tu pracownik Vectry przynosi 5830CDX, który już jest :lol2:

 

Nie wiem, czy nadal ubiegać o ten VOD. Na dekoderze nie świeci nawet kontrolka " @" a modem wskazuje "odłączony". Być może problem po stronie separatora, bo przed jego wymianą, gdy technicy szukali problemu z mocą sygnału, to" @" chyba świeciło, no ale zanim dojdzie do jego sprawdzenia, to jeszcze może telewizor będzie trzeba wymienić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venio

 

Odłącz separator i podłącz dekoder na próbę bespośrednio na ''beczkę'' i zobaczysz wtedy czy @ świeci.... Jeśli nie świeci to w problem leży w multitapie bo tam monterzy zamontowali pewnie filtr kanału zwrotnego i dlatego ''małpka '' nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem - to była kwestia niewpisanej jakieś częstotliwości na której on sobie powinnien wyszukać sygnał. Przyszedł technik i zrobił. Niestety nie wiem jaka to częstotliwość bo już od kilku miechów nie mam Vectry ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...