Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Canal+ od... zawsze :). Dla kibica piłki, nba oraz dla dobrych filmów jest to kanał niezbędny :). Inna sprawa, to cena- jakoś inne kablówki potrafią go oferować za 35 zł, że o nc+ nie wspomnę. Nie rozumiem dlaczego stały abonent Vectry nie może liczyć na specjalne traktowanie i lepszą cenę kanałów premium. Tak tracą klientów, zamiast płacić Vectrze, płacę nc+ :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie : czy jeśli wykupiłem pakiet na MŚ w siatkówce przedłużając umowę na pakiet sportowy do października 2016r., a na pakiet podstawowy z netem mam umowę do października 2015r. to czy ta umowa na pakiet podstawowy z netem z automatu mi się przedłuży do października 2016r., by wyrównać terminy i okresy czy np. będą do mnie mogli dzwonić renegocjować warunki umowy na ten pakiet podstawowy z netem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ew. można by było renegocjować (skład podstawy i internetu)? :

 

- Pakiet Platynowy HD (18zł wpisane w umowę/regulamin)

- Internet 30 Mbps (7zł wpisane w umowę/regulamin)

- Dekoder HD (20zł wpisane w umowę/regulamin)

 

Zastanawiałem się nad 2 opcjami : obniżka ceny przy tym co mam lub dekoder PVR bez zmiany ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz konkurencje u siebie np upc czy inna kablowke? Ja już kilkukrotnie do vectry dzwoniłem i jedyne co ugrałem to multiroom za1gr i to po wielu negocjacjach. PVR teraz widzę na stronie jest za 10 zł ale za to ceny usług kosmos i finalnie jak liczyłem to dla mnie zmiana byłaby niekorzystna. Pewnie zaproponują ci podwyższenie prędkości internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej info na temat promocji full C+ : umowa na 18 miesięcy, 39,90zł/mc; brak darmowych miesięcy; po okresie 18 miesięcy można przedłużyć na kolejny okres, tyle że może obowiązywać cena 49,90zł (standardowa) lub 89,90zł (wg cennika); na 2 pełne miesiące przed końcem można wysłać wypowiedzenie, które może dać możliwość ew. negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...