Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na tą chwilę posiadam

1,2gb Internetu ,platyne ,canal plus ,multiroom ,netflix ,hbo,eleven

Płace łącznie 160zł czy mogę coś więcej wynegocjować czy próbować zachować takie warunki jak do tej pory?

 

z góry dziękuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maross napisał(a):

Skąd kolejny raz to info o cenie 75zł dla obecnych klientów? U mnie cały czas 65zł i 69zł w zależności czy z okresem zobowiązania czy bez.

Ale te ceny są niezależne od tego czy posiadam pakiet Prestige w C + ? Czy tylko dla tych co w ogóle nie mają C + w Vectrze ?

Ok już wyjasnione, podmienili mi pakiet Prestige na ten z LM, w połączeniu z nową umową na 23 miesiące wychodzi pare zł taniej niż swobodnie online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali Klientom testowanie nowego oprogramowania dekoderów Smart:

Cytat

Mamy do przetestowania kolejną wersję oprogramowania dekoderów TV Smart - urządzenia z złączem antenowym, czyli modele oznaczone jako DV8988 oraz DV8981, poniżej na zdjęciach.

Zainteresowanych proszę o podanie numer ID konta albo/oraz numer seryjny w zgłoszeniu przesłanym na adres support-tvsmart@vectra.pl.

Aktualizacja zawiera pakiet optymalizacji i poprawek błędów. Między innymi:

  • poprawiona została responsywność pilota urządzenia, również przy wybudzaniu
  • restarty aplikacji w trakcie korzystania z dekodera
  • zoptymalizowany czas przełączania kanałów [najlepiej korzystać łącznie z aplikacją startową w wersji 4.13.904]
  • zaadresowanych zostało część problemów z połączeniami bezprzewodowymi
  • potencjalnie rozwiązane nietypowe problemy z HDMI

Testowana wersja oprogramowania oznaczona jest numerem: 11.6.128

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratujcie ! padł mój stary poczciwy dekoder z PVR 😪 i zostałem uszczęśliwiony nowym ADB 4730 CDX, masakra jak on działa. 😵
Po każdym wyłączeniu zasilania wyłącza się moja lista ulubionych kanałów , dekoder wolno działa , a nawet zawiesza się czasami obraz i dźwięk.

 

Czy jest jakaś szansa żeby złożyć reklamację i poprosić o innych , lepszy dekoder ? Co polecacie z PVRem ?

Kończy mi się umowa więc może to okazja żeby w końcu zamienić dekoder na moduł ,  tylko co wtedy z PVR ? 🤔 czy ktoś widzisz tutaj dobre  alternatywne rozwiązania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zielo napisał(a):

Czy jest jakaś szansa żeby złożyć reklamację i poprosić o innych , lepszy dekoder ? Co polecacie z PVRem ?

Nie wiem czy dostaniesz na chwilę obecną coś z nagrywaniem, moja ciotka otrzymała parę miesięcy temu dekoder adb 4730cd - Graphyne, lecz bez nagrywania.

Można w nim jednak ustawić własną listę ulubionych kanałów.

 

Edytowane przez arkady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zielo napisał(a):
Ratujcie ! padł mój stary poczciwy dekoder z PVR  i zostałem uszczęśliwiony nowym ADB 4730 CDX, masakra jak on działa. 
Po każdym wyłączeniu zasilania wyłącza się moja lista ulubionych kanałów , dekoder wolno działa , a nawet zawiesza się czasami obraz i dźwięk.
 
Czy jest jakaś szansa żeby złożyć reklamację i poprosić o innych , lepszy dekoder ? Co polecacie z PVRem ?
Kończy mi się umowa więc może to okazja żeby w końcu zamienić dekoder na moduł ,  tylko co wtedy z PVR ?  czy ktoś widzisz tutaj dobre  alternatywne rozwiązania ?

Jaki miałeś model ten który padł?
 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vizir napisał(a):

Jaki miałeś model ten który padł?
 

ARRIS chyba 4120 to był , poza resetowaniem od czasu do czasu wad brak , szybko chodził , zero zawieszeń no i lista moich ulubionych kanałów nie wyłączała się po braku zasilania 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zielo napisał(a):

ARRIS chyba 4120 to był , poza resetowaniem od czasu do czasu wad brak , szybko chodził , zero zawieszeń

Moi rodzice mają dekoder HD (taki z napisem Vectra na górze - zdjęcie poniżej) i też działa działa działa a czasami załapie takiego muła, włącza się długo, że jedynym ratunkiem jest wyłączenie i włączenie ponowne do prądu. Co ciekawie jak na nowo dekoder się uruchomi prosi o podanie czterocyfrowego kodu PIN, którego nikt nie zna (0000, 1234 itp. są nieprawidłowe), żeby tego uniknąć trzeba wyłączyć do trybu czuwania dekoder i włączyć. 

 

Kolejną wadą tego dekodera jest lista ulubionych kanałów. Mam tu na myśli, że jeśli ustawisz swoją i np. Vectra usunie z oferty jakiś kanał a ty miałeś go ustawiony np. na pozycji 20tej to później on znika a ty na liście ulubionej nie masz dostępu do tej pozycji 20tej, gdzie był ten usunięty kanał. Po prostu lecisz po kanałach i masz 16,17,18,19,21,22 a gdzie 20stka ?

 

Vectra-rezygnazja-z-uslug-co-z-dekoderem

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

To chyba tylko abonenci Multimediów teraz dostają:

 

 

Wszyscy dostają, Prawo Telekomunikacyjne zostanie zastąpione Prawem Komunikacji Elektronicznej i muszą dostosować regulaminy do obowiązujących przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, zamówiłem pakiet canal+sport z ligą mistrzów we wtorek w aplikacji Vectra i na maila dostałem tylko wzór umowy, regulamin itp. i dalej nic się nie dzieje. Czy powinienem podjąć jakieś konkretne czynności czy czekać na kontakt od strony Vectra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...