Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@golbi 84

Ja napisałem o programach, na których mi zależy. Z wymienionych przez Ciebie totalnie mnie nie interesują Polsat Play, AXN Spin czy MGM HD, ale to i tak nie od nas zależy:-). Wkurzające jest to, że UPC powoli nas wyprzedza(pełna paczka Canal+ HD, Fox HD, czyli kanały które dla mnie są bardzo ważne)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a okres wypowiedzenia ile dni/miesięcy wstecz ?.

Jednomiesięczny termin wypowiedzenia. Termin wypowiedzenia biegnie od pierwszego dnia miesiąca po miesiącu, w którym nastąpiło wypowiedzenie, a datą nadającą bieg terminowi jest data wpływu wypowiedzenia do siedziby Dostawcy Usług/złożenia wypowiedzenia za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie koncertu 12.12.12 znalazłem info o tym, że Vectra ma udostępniać relację na żywo. Ciekawe czy informacja jest prawdziwa, a jeśli tak to na jakim kanale (mimo, że mam do wyboru AXN, VIVĘ, MTV...) będzie to robić. Nie wyskakuje mi brak uprawnień do kanałów PPV i mam cichą nadzieję, że to tam właśnie pojawi się przekaz, być może w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie kolego jeszcze Polsat Play, AXN HD, MGM HD, AXN Spin i History HD

Jest wiele kanałów których nie ma w ofercie Vectry. Tak można w nieskończoność. Ilu abonentów tyle oczekiwań. Spełnienie wszystkich nie jest możliwe a co najważniejsze dla operatora: Nieopłacalne. A maksymalny zysk finansowy to jedyny cel operatora. Obecnie i tak 70% kanałów oferowanych przez płatne telewizje to nic nie warte zapchajdziury z milionem reklam i kiepską jakością obrazu. Po co dodawać kolejne ? Co ciekawego leci na Polsat Play, AXN Spin czego nie pokazały już inne stacje ? TVN Turbo mocno się zeszmacił. Ja bym rozważył usunięcie go z oferty. Nie chcę za niego płacić. Całymi dniami denne amerykańskie nic nie warte wypełniacze w jakośći Low Definition. Wszędzie same powtórki wałkowane na wszystkich kanałach "wkółko Macieju". Co ciekawego pokazują "Nowe kanały CBS". Nie dość że jakość paskudna to wszystko to już pokazała TVP1 i TVP2 w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. A teraz za powtórki kiepskiej jakości trzeba płacić i jeszcze przerywają to reklamami. OK ja rozumiem że może jakiś promil zdespoerowanych widzów to ogląda. Niech ogląda. Ma prawo sobie wykupić kanał i oglądać :-).

Mnie interesuje oferta dowolnego wyboru kanałów. Nie chcę pakietów tylko kanały. Wybieram sobie te które chcę i tylko za te płacę. Dziś mam 130 z których oglądam stale 4 w porywach 10 + bajki dla dziecka. Jeszcze kilka lat i się doczekam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TVN Turbo to nie przesadzajmy. Jakby jego poziom (wg. Ciebie oczywiście) nie spadł, to stacja prezentuje dość stabilną oglądalność. Jest całe mnóstwo innych nadawców, których programy można uznać za zeszmacone - chociażby Edusat, wspomniane przez Ciebie CBS czy kilka zagranicznych, których tak naprawdę się nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawego leci na Polsat Play, AXN Spin czego nie pokazały już inne stacje ?

 

Polsat Play: np. Gliniarze, Policyjne taśmy

AXN Spin właśnie ma pozycje których nie nadaje inna stacja w porównaniu do tematycznych Sci-fi czy Crime możesz mnie oświecić gdzie leciał Teen Wolf Nastoletni wilkołak 2 czy Słodkie kłamstewka 2 albo Ponad fala czy Tajemny krąg? Nie mówiąc już o anime

 

Karol - na CBS a konkretnie na CBS Action oglądam 4400 dla mnie 13th street to kanał słaby kolejny który ma w ofercie CSI nie obraziłbym się dodaniem FOX w miejsce 13th street.

 

W ogóle ja coś czuje ze 13th street wyleci przecież E! tez Universalu i wywalili wiec widać ze chyba powoli wylecą wszystkie kanały Universalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e ze 13th street wyleci przecież E! tez Universalu i wywalili wiec widać ze chyba powoli wylecą wszystkie kanały Universalu.

13th Street Universal póki co się trzyma, bo ma oglądalność większą niż Ale kino+, 4fun.tv czy VIVA Polska. Po wyniki zasięgnąłem do ogólnego ogólnego rankingu, który nie musi się specjalnie odnosić do upodobań abonentów Vectry, ale o czymś to mimo wszystko świadczy. Usunięto E!, Style Network, Universal Channel i Sci-Fi Universal - tylko fakt, że od początku nie były zbyt popularne w Polsce. Szczerze - po wprowadzeniu ich do oferty nie miałem na czym zawiesić tam oka, a teraz patrząc w ich ramówkę, nic się nie zmieniło. NBCU nie przykłada się do tworzeniu dobrych, polskojęzycznych kanałów, ale akurat z 13th... im jakoś idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej zbadaj wzrok: Eureka, Żona idealna, Świry, Hawaii 5-.0, Paragraf Kate. A do tego Universal ma lepsze filmu od 13th street. Serialami będą się wymieniać co jest oczywiste i już nawet widoczne. I oglądalnością bym się nie popierał skoro taki TVP Seriale jest 1 lub 2 w rankingu. Dodatkowo kanały 13th street ma większy zasięg po dawnym Hallmark. Uważam właśnie że należy się trzymać głównych stacji danego nadawcy czyli AXN, Comedy Central, Fox czy Universal dawac je w nizszych pakietach a ich kanały dodatkowe jako uzupełnienie w wyższych pakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TVP Gorzów Wielkopolski jest właśnie odwrotnie - to program TVP Info jest w EPG, a regionalnego brak. Co innego z TVP Wrocław (w EPG zawarte TVP Info i program lokalny).

 

Moim zdaniem typową głupotą było umieszczenie na pozycji 103 TVP Info Wrocław, kiedy to ja mieszkam w województwie lubuskim i to na tej pozycji powinien być TVP Info Gorzów (obecnie na 139 pozycji) a nie Wrocław. I jakość: tragedia. Po 2,4 MB/s dla obu kanałów to nic innego jak tragedia. Bitrate jest praktycznie stałe, nawet podczas spotu NTC kiedy nagle obraz znika (w sensie śnieg) to jest 2,4 MB/s! Aż dekoder prawie mi się przy tym zaciął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej zbadaj wzrok: Eureka, Żona idealna, Świry, Hawaii 5-.0, Paragraf Kate. A do tego Universal ma lepsze filmu od 13th street. Serialami będą się wymieniać co jest oczywiste i już nawet widoczne. I oglądalnością bym się nie popierał skoro taki TVP Seriale jest 1 lub 2 w rankingu.

A ja właśnie biorę pod uwagę oglądalność, bo to też kluczowa kwestia w doborze kanałów, które są płatne od gniazdka. TVP Seriale znajduje się w czołówce, bo widocznie jest najchętniej oglądana - poza tym kanał dalej jest nadawany w Vectrze i nie wydaje mi się by planowali to zmienić. "Eureka" jest mało znana w Polsce (nadawana w kodowanym Canal+), a przy jakości emisji Universal Channel, raczej nie wiele się w tym temacie zmienia. "Paragraf Kate" już dawno anulowano, więc nie składa się ze zbyt wielu odcinków, "Hawaii 5.0" to też nie jest dobra produkcja do promocji na kanale o coraz słabszym zasięgu".

 

Dodatkowo kanały 13th street ma większy zasięg po dawnym Hallmark. Uważam właśnie że należy się trzymać głównych stacji danego nadawcy czyli AXN, Comedy Central, Fox czy Universal dawac je w nizszych pakietach a ich kanały dodatkowe jako uzupełnienie w wyższych pakietach

To, że zastąpił Hallmark nie daje mu gwarancji wiecznej obecności u operatorów. Gdyby kanał nie cieszył się oglądalnością, prędzej czy później by go wycofano. Universal Channel i Sci-Fi Universal już miały swoją szansę - włączono je hucznie do oferty Vectry i po jakimś czasie usunięto - widocznie nie było szału. Z kolei obecność w konkretnych pakietach uzależniona jest raczej od umów pomiędzy operatorami i nadawcami - jeśli Ci życzą sobie zbyt wielu pieniędzy za [beep]iany program, to nie ma co liczyć, że pojawi się on w niższym pakiecie. Już przedstawiciel sieci Inea napisał, że dąży się do tego, by ugadać się z nadawcą aby po udostępnianiu jego programu nie podnosić abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jakość niektórych kanałów znowu uległa pogorszeniu... na niektóre znowu się praktycznie nie da patrzeć, bo pikselioza straszna...

Według nieoficjalnych wiadomośći z BOK podobno są prowadzone rozmowy w sprawie włączenia do oferty TV FOX.Ma być wersja SD i HD SD w pakiecie złotym HD w platynie.ale to dopiero od marca 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nieoficjalnych wiadomośći z BOK podobno są prowadzone rozmowy w sprawie włączenia do oferty TV FOX.Ma być wersja SD i HD SD w pakiecie złotym HD w platynie.ale to dopiero od marca 2013r.

Nie wydaje mi się, żeby BOK miał tak szczegółowe informacje na temat prowadzonych rozmów o kanałach. Mnie ponad rok temu mówiono o szybkim włączeniu kanałów Canal+ gol i weekend HD i co!? Ale jeśli plotki się potwierdzą będę bardzo zadowolony, jak już wielokrotnie pisałem do pełni szczęścia brakuje mi tych 3 kanałów w HD. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon są plany utworzenia kanału ekstraklasa tv więc nasza kopana została by zdjęta z anteny c+sport i tym samym zrobiło by się miejsce na transmisje z lig zagranicznych. Nasi już zakończyli rozgrywki i już na c+sport w sobotę 2 mecze angielskiej premiership dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstanie Ekstraklasa TV nie musi oznaczać wycofania całkiem Ekstraklasy z Canal+. Ekstraklasa mogła pokazywać 8 meczy na żywo a C+ wybrane . Przynajmniej godziny meczów byłyby normalne czyli zamiast 13:30 - 20:15 zamiast 14:30 - 19:15. O 13:30 i 14:30 mogła by wskoczyć Młoda Ekstrakalsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...