Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, swordfish napisał(a):

Nie płaczcie za News24.

Nawet rodziny (tych dziennikarzy z News24) tego kanału nie oglądają. Zerowa oglądalność (w rankingach) i średnio ledwo kilkudziesięciu widzów.

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-ogladac-news24-ramowka-nadajniki-zygmunt-chajzer

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-news24-wyniki-ogladalnosci

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn24-lider-kanal-informacyjny-sierpien-2022-rok-zerowy-udzial-news24-lista-kanalow

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kanał Wydarzenia 24 zmieni się z automatu w nowy Polsat News Polityka. Nie wiadomo jeszcze kiedy i czy w ogóle Vectra włączy nowy kanał Wydarzenia 24.

Co do Polsatu to według mnie powinni dodać: nowe Wydarzenia 24, Polsat Sport News i ponieść Polo TV do jakości HD - tyle. Co do kanałów Polsat Sport Premium jestem obojętny, pakiet Sport na Ostro i sportowe C+ mi wystarczą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na 808 ma być Polsat News Polityka. Wydarzenia24 na razie nie będą w ofercie.

Być może po starcie Wydarzenia 24 w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej w mux1 kanał ten ponownie trafi do oferty Vectry jako DVB-C Fta, ponieważ ma być oferowany kablooperatorom bezpłatnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Buszu100 napisał(a):

zastanawiam się czy mogę zrezygnować tylko z pakietu ELEVEN a reszta aby pozostała na umowie bezterminowej.

 

Mi się umowa skończyła i byłem w biurze ją przedłużyć. Też chciałem zrezygnować z Elevenów to babka w biurze dała mi kartkę "rezygnacja z umowy" i kazała mi wpisać z czego chce zrezygnować - no to wpisałem ELEVENY i tyle. Potem ona uzupełniła dane klienta itp. dane. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 11:13, Kleofas11 napisał(a):

Jak ma być oglądalność większa skoro zasięg tej stacji jest znikomy. Nie ma jej chyba w żadnej dużej platformie czy sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2023 o 14:17, Wojtasekole napisał(a):

Czy HBO, Canal Plus, Eleven również mogą mieć podniesioną cenę o procent inflacyjny ? Czy dotyczy ona tylko pakietów Vectry, internetu itd. ? 

 

W dniu 20.07.2023 o 17:35, Kamart napisał(a):

Zastanawiam się nad dodaniem opcji Canal+. Umowę przedłużyłem w marcu 2022 - brak klauzuli inflacyjnej.

Czy jak bym dodał opcję to zmieniają umowę i dodają klauzulę?

 

Udało mi się to sprawdzić dokładnie i dobranie pakietu dodatkowego wiąże się z aneksem, a w nim takie zapisy: 

Cytat

Abonent oświadcza, że został/a poinformowany/a przez Dostawcę Usług przed zawarciem Umowy o tym, że w Ogólnych Warunkach Umowy („OWU”) znajduje się:
a) klauzula modyfikacyjna (pkt 20.1. – 20.10.), która uprawnia Dostawcę Usług do wprowadzania zmian w Umowie, w szczególności do podwyższania lub wprowadzania nowych Opłat, w oparciu o wskazane w niej przyczyny, przy czym Abonent zachowuje prawo do
rozwiązania Umowy w przypadku wprowadzenia przedmiotowych zmian przez Dostawcę Usług; oraz
b) klauzula waloryzacyjna (pkt 20.11. – 20.16.), która jest narzędziem służącym do waloryzacji (indeksacji inflacyjnej albo deflacyjnej)

Opłat zgodnie z tymi postanowieniami OWU i opublikowanymi wskaźnikami GUS dot. wzrostu lub spadku cen usług i towarów konsumpcyjnych, przy czym, w przypadku dokonania waloryzacji przez Dostawcę Usług, Abonent nie zachowuje prawa do rozwiązania Umowy z tego powodu.
Abonent oświadcza, że akceptuje Umowę, w tym OWU.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nawet nie ma w sprzedaży 300Mb. Najniższa to 450Mb.
Żaden konsultant nie da Ci dobrej oferty na czas nieokreślony, bo ta zawsze wiąże się z lojalką. U ciebie możesz powalczyć o 450Mb za 59,99 na 24m-ce (jako dodatek możesz dostać za 0zł pakiet stalowy dtv na smarcie 4k).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 09:45, yarok napisał(a):

Płacę obecnie 68,99zł za Internet 300Mbps

Ja płacę 57,48 zł (po podwyżce inflacyjnej) za "DO 600 Mb/s". Ale umowa była na 2 lata.

Może w cenie masz dopłatę za utrzymanie łącza (dotyczy domków jednorodzinnych). To koszt chyba 10 czy 15 zł/miesiąc.

Ja akurat mam to w "promocji" za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na sieci HFC w zabudowie wielorodzinnej to nie ma takiej dopłaty, występuje tylko na gpon w domkach jednorodzinnych.
Na sieci HFC jest natomiast opłata za wypożyczenie modemu 5zl (często też przy przedłużeniu umowy rabatowana do 0zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kfm877 napisał(a):

Jeśli jest na sieci HFC w zabudowie wielorodzinnej to nie ma takiej dopłaty, występuje tylko na gpon w domkach jednorodzinnych.

Zwykły blok, dziękuję za odpowiedzi,  trzeba złożyć wypowiedzenie ...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do ludzi z internetem z vectry 1,2gb

 

Od wczoraj mam internet z vectry 1,2gb i posiadam w komputerze wifi 6E w wbudowanej karcie wifi na płycie głównej B760 GAMING X AX DDR4 i prędkości przez wifi to max 860Mb a na telefonie s23 plus mam normalnie full 1200Mb pobieranie jak robie speedtesta

 

Może problem jest w tym że w windowsie pokazuje mi że jestem na kanale wifi 80mhz a powinien być na 160mhz

 

Ktoś mi pomoże? dlaczego na telefonie jest full prędkość pobierania a na PC max 860Mb coś jest nie tak wydaje mi sie że trzeba zmienić kanał na 160mhz ale w ustawieniach modemu cga 4236 jest wszystko zaznaczone na 160mhz a w windowsie ciągle mi pokazuje ze jestem na 80mhz

 

Prosze o pomoc ludzi którzy mają internet 1,2gb z vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc ludzi którzy mają internet 1,2gb z vectry.

Wprawdzie nie mam takiego internetu jak ty, ale wystarczy zajrzeć do specyfikacji Twojej płyty głównej, znaleźć model modułu wi-fi, by po wpisaniu go w google dowiedzieć się, że to właśnie moduł wifi z Twojej płyty głównej nie daje rady szybciej i działa tylko na 80MHzScreenshot_2024-01-16-20-16-00-639-edit_org.mozilla.firefox.thumb.jpg.f5163d7572f94c7d7d0afde2ed8043bf.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to powiedz mi co teraz zrobić bo w tej płycie głównej nie mam wejścia pci które mają karty sieciowe wifi jak podłączyć i kupić jakiś inny moduł wifi do płyty głównej ??? żeby wifi 6 działało tak jak powinno na kanale 160mhz ? i full prędkość była 1200Mb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea - polska firma, Netia to Zygmunt Solorz-Żak, T-Mobile to niemiec, a Play to francuz; skoro mieszkasz w bloku to popytaj innych mieszkańców co mają i jak im to działa. Poza tym to te 18 PLN to podwyżka na to wszystko co masz w sygnaturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...