Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2022 o 14:08, vectriusz napisał:

Ogólnie jestem zadowolony, ale zauważyłem, że dysk pracuje w trybie czuwania pomimo zaznaczenia maksymalnego oszczędzania energii. To normalne?

U mamy jest podobnie. Poleciłem jej wyłączyć na listwie TV razem z tym badziewiem. Dlaczego? Bo dysk szumi i drapie.

Kupiłem Arriska na OLX z kartą do odbierania niekodowanych kanałów. Wymieniłem w nim dysk na 500SSD i normalnie nie ma dekodera. Zero niczego.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcindworzan napisał:

@bLaYd no to ja za to samo przeplacam:/ 100zl 

@marcindworzanOgólnie zależy jakie miałeś warunki wcześniej. Kolega @bartmecesgdyby zupgradował sobie ZŁOTY na PLATYNĘ w standardowej ofercie +15zł to też by miał 100 zł tak jak Ty. Ja zaczynałem wyjściowo 4 lata temu od oferty Złoty + SNO  + PVR + 100 MB za 70 zł. Po pierwszym przedłużeniu przeszedłem na Platynę i 150 MB za ~10 zł więcej do abonamentu i po kolejnych dwóch latach dobrałem Eleven i upgrade do 600 MB z WiFi6 za kolejne ~10 zł więcej do abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie otrzymali gratisowego dostępu do Viaplay, Vectra zorganizowała konkurs: https://www.vectra.pl/konkursy/voucher-viaplay

Wygrana grozi opublikowaniem danych osobowych, wymagane jest zaznaczenie zgody na poniższy zapis.

Cytat

Wyrażam zgodę na opublikowanie moich danych w postaci imienia, nazwiska i miasta zamieszkania w przypadku wyłonienia mnie jako zwycięzcy Konkursu (otrzymania jednej z nagród przewidzianych Konkursem) na stronie internetowej Organizatora – Vectra S.A. przez okres 90 dni od ogłoszenia wyników Konkursu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2022 o 20:05, Zuzia napisał:
Dla tych, którzy nie otrzymali gratisowego dostępu do Viaplay, Vectra zorganizowała konkurs: https://www.vectra.pl/konkursy/voucher-viaplay
Wygrana grozi opublikowaniem danych osobowych, wymagane jest zaznaczenie zgody na poniższy zapis.

 Włączyli mi od razu i mam do 10.08 choć wyników konkursu nie ma.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie techniczne mam internet 600 Mb/s i tak na WiFi w smartfonie łapie mi max 180 Mb/s pobierania i 64 Mb/s wysyłania,  to pół biedy, ale na komputerze stacjonarnym tylko 94 Mb/s pobierania oraz 45 Mb/s wysyłania. Stąd moje pytanie co i gdzie trzeba poustawiać aby była większa ta prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej wygląda na radosną twórczość jakiegoś przedstawiciela handlowego. A z tym 1000Mb/s to przy takiej gadce pewnie będzie można usłyszeć że jeszcze nie ale wkrótce i pierwszeństwo będą mieli ci którzy teraz podpiszą umowę na 600Mb/s.

Podany numer jest w Vectrze więc łatwo zweryfikują kto to jest.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie techniczne mam internet 600 Mb/s i tak na WiFi w smartfonie łapie mi max 180 Mb/s pobierania i 64 Mb/s wysyłania,  to pół biedy, ale na komputerze stacjonarnym tylko 94 Mb/s pobierania oraz 45 Mb/s wysyłania. Stąd moje pytanie co i gdzie trzeba poustawiać aby była większa ta prędkość.
W stacjonarnym najprawdopodobniej karta sieciowa do wymiany bo pomiar wskazuje na Fast Ethernet a powinno być Gigabit Ethernet. Dodatkowo do weryfikacji dysk twardy, procesor, RAM. Wszystko wpływa na osiągane transfery.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM-JKLWvd865oT76q9NnFWmmVpoUFJkxdmFrT1uLYgMJRYEXL_-8tB0Uy4Fj7KxmQjIDWyIMdSt5SSORIWZGbfwIFEjAMD92UTKJMmETXCdG6zlh2LVoQsA5ehbSZpOMGsEOsp9J1fw4sBlThlvixM2aq8IIlw=w916-h2033-no
 
Czyżby w Katowicach wprowadzili 1000mbit? Czy ktoś się podszywa pod Vectrę haha
Nie ma klientów, więc trzeba wymyślić coś nowego. To tak samo jak z fliperami odnośnie skupu mieszkań czy zapisy na drzwi.
Żenada do kwadratu, uważam że jest to pismo nieautoryzowane przez kierownictwo D2D, a że jest numer telefonu to zweryfikują kto ma takie pomysły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam taka sprawa, macie może na dekoderach PVR problem z działaniem usługi Catch-up? U mnie za [beep]ę to nie działa a co się z tym wiąże nie działa również v.o.d. Na pierwszym dekodera wyświetla mi iż tego kanału nie ma w Twoim pakiecie, poprzednio wyświetlach błąd E-R451, a na multiromie po włączeniu Catch-up jest tylko czarny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 08:59, Hoborym napisał:

Witam taka sprawa, macie może na dekoderach PVR problem z działaniem usługi Catch-up? 

Dekoder uzwrotniony? Ma otwarty kanał zwrotny?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...