Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kfm877 napisał:

.

Ja mam internet solo i poluje na dobry upgrade do 600Mb za 5-10zł z wymianą modemu na wifi6.

fv-vectra.jpg

Jakim cudem masz 22zl za 150Mb ??? Nigdy takiej ceny nie było a tutaj jeszcze przecież podwyżkę o 7zl dali .??!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

Wynegocjował, więc ma taką cenę. Nie obejmuje go podwyżka, bo ma umowę na czas określony, z tego co pisał. 

Rozumiem temat ale chodzi o to, że musiałaby być wcześniej taka  opcja a ja się nie spotkałem. Oczywiście można negocjować i wziąć umowę na czas określony ale tak niskich opłat nie proponowali. Dlatego mnie to dziwi. Jak już tak dyskutujemy to zadzwonię jutro i podzielę się informacją. Wiem jednak, że opcji taniej niż 50zl nie będzie. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 18:35, kfm877 napisał:
Ja mam internet solo i poluje na dobry upgrade do 600Mb za 5-10zł z wymianą modemu na wifi6.

 


Ja dostałem upgrade ze 150 na 600 z wymianą modemu na wifi6 bez zmiany ceny (internet 20 zł w paczce z TV) przy przedłużaniu umowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2022 o 14:07, Arkon napisał:

Tego nie wiem, bo do tej pory nie miałem internetu solo w Vectrze, ale gdybym wybierał za taką kwotę jak Twoja, to zdecydowanie wybrałbym ten od Play.

Ja za to zawsze miałem tylko internet od Vectry, telewizja sat. Trzeba chyba trafić na lepszego konsultanta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W vectrze trzeba dobrze kombinować. Pamiętam jak mój cwany kolega zaczynał u nich od pakietu stalowy za 5,90 z motorolą. Po kilku miesiącach zadzwonił do niego konsul i chciał podbić do srebrnego za 14,90, ale się nie zgodził i konsul ostatecznie zupgradował mu do srebrnego za te 14,90 z wymianą na PVR. A na black friday zrobił sobie upgrade w promocji za 9,99. No i teraz ostatecznie ma Złoty z PVR za 30,79. Da się? Trzeba tylko pilnować umowy żeby nie rypneli podwyżki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra która miała w Gorzowie Wlkp JIM-SAT a po połączeniu z Multimedią sprzedała swoje dziecko sieci kablowej SAT-FILM, także w ciągu roku będzie co raz więcej widać SAT-FILM  najlepsze to że przez te swoje lata JIM-SAT w Gorzowie Wlkp doczekała się tylko 6tys abonentów, może to też ma związek słabej oferty tv i net jeśli ktoś jest nie wymagany. To SAT-FIM powalczy z Vectrą i Orangę może odbudują bazę użytkowników bo i tak mają dużo pracy pracownicy z SAT-FILM by postawić byłego już JIM-SAT na nogi. 

 

Umowy pozostaną takie jak w SAT-FILM bez zobowiązań bez kagańca z miesięcznym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzwoniłem do DUK czy cokolwiek się zmieniło w kwestii Viaplay. Oczywiście nadal nie ma żadnej promocji, opcje dodatkowe HBO Max zdrożała o 5 zł do 25. Na moją odpowiedź, że bez operatora płacę 20 zł nie padło żadne wyjaśnienie. Canal+ Select nadal za 35 zł, oczywiście w promocji, bo normalna cena to 45 zł. Jak podałem, że tyle kosztuje C+ online bez umowy, to znowu brak odpowiedzi. Coraz śmieszniej. Ja już zrezygnowałem z HBO, a z końcem maja z C+.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Arkon napisał:

Ostatnio dzwoniłem do DUK czy cokolwiek się zmieniło w kwestii Viaplay. Oczywiście nadal nie ma żadnej promocji, opcje dodatkowe HBO Max zdrożała o 5 zł do 25. Na moją odpowiedź, że bez operatora płacę 20 zł nie padło żadne wyjaśnienie. Canal+ Select nadal za 35 zł, oczywiście w promocji, bo normalna cena to 45 zł.

Ja czekam rok. Za rok dopłacę do światłowodu i przejdę do UPC chyba. Policzyłem wstępnie a obecnej promocji UPC, że gdybym udostępnił 2 osobom Viaplay to jeszcze bym zyskał w stosunku do tego, co teraz płacę w Vectrze. :D

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Arkon napisał:

 Canal+ Select nadal za 35 zł, oczywiście w promocji, bo normalna cena to 45 zł. Jak podałem, że tyle kosztuje C+ online bez umowy, to znowu brak odpowiedzi. Coraz śmieszniej. Ja już zrezygnowałem z HBO, a z końcem maja z C+.

 

ja dostałem canal+prestige za 39,99 przy zobowiązaniu rocznym. 5 zł ugrane.

Ale canal+ w Vectrze nie maja choćby catchup, nie mówiąc o nagrywaniu czy startover (oglądaj od początku). To mega słabe. W canal+online ogląda się kiedy się chce, można przewinąć, wrócić,  a w Vectrze na Canal+ trzeba rzucać życie aby obejrzeć w całości wg ramówki. Mogliby dogadać się z nadawcą chociaż o funkcje Catchup, a najlepiej by posiadacze tego pakietu mieli dostęp do Canal+Online, obecnie ma tak Orange które jest związane z Canal+ w pewnym sensie.

Nie wiem czy bardziej Canal+ blokuje dodanie funkcji catchup, czy Vectra nie pyta albo słabo negocjuje, ale w obecnych czasach streamingów i szerokiej konkurencji to już jest praktycznie standardem innych dodatkowych pakietów/platform (cinemax, hbo, filmbox).

13 godzin temu, Beks napisał:

Nie od dziś wiadomo, że Vectra ma drogie pakiety. 

 

tańsze od orange. Tam Cinemax 15 zł, tu 10 zł, a i była promka, że 7 zł.

Filmbox tam 15 zł, tu 10 zł.

Canal+ tam 49.99 zł, tu po negocjacjach 39.99.

Może te Viaplay i HBOmax droższe, względem UPC na pewno.

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tok napisał:

Ale canal+ w Vectrze nie maja choćby catchup, nie mówiąc o nagrywaniu czy startover (oglądaj od początku).

Przecież nagrywanie jest jak najbardziej dostępne. Chyba, że mowa o usłudze SMART, ale to specyfika tej usługi a nie CANAL+ jako takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystał ktoś z tu obecnych z oferty dla Ukraińców? Regulamin jaki jest każdy może sobie podejrzeć. Regulamin nic nie stanowi o tym kto może zamówić ofertę lub z niej skorzystać. Na stronie promocji jest takie info: Uruchomiliśmy specjalne pakiety ofertowe tylko dla obywateli Ukrainy posiadających paszport lub dla osób przyjmujących uchodźców z Ukrainy na podstawie odpowiednich dokumentów. Sprawdź oferty i wybierz coś dla siebie!

 

W szczegółach to wygląda tak: są dwie wersje strony (jedna w j. polskim a druga w j. ukraińskim). Polska wersja ma trzy pakiety - internet solo i dwa z telewizją, ukraińska tylko sam internet. Po wypełnieniu formularza w j. polskim pojawia się komunikat, że zamówienie nie może zostać zrealizowane on-line i zapraszają do kontaktu telefonicznego. Na numerze 601 601 601 zgłasza się infolinia Multimedii :)  Po przełączeniu na Vectrę usłyszymy, że z oferty może skorzystać tylko obywatel Ukrainy, wypełniając stosowny formularz w internecie. Normalnie ręce opadają.   

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 14:12, CureMar napisał:

Przecież nagrywanie jest jak najbardziej dostępne. Chyba, że mowa o usłudze SMART, ale to specyfika tej usługi a nie CANAL+ jako takiego.


przecież nie pisałbym gdyby to było możliwe. Posiadam dekoder smart 4K box. I nie specyfika usługi/dekodera, bo np planete czy alekino i kilka innych kanałów można nagrywać. Kwestia dogadania operatora z nadawca. Lub i napewno też chęci operatora/nadawcy

 

W dniu 20.05.2022 o 19:53, tomekjot napisał:

Czy korzystał ktoś z tu obecnych z oferty dla Ukraińców? Regulamin jaki jest każdy może sobie podejrzeć. Regulamin nic nie stanowi o tym kto może zamówić ofertę lub z niej skorzystać. Na stronie promocji jest takie info: Uruchomiliśmy specjalne pakiety ofertowe tylko dla obywateli Ukrainy posiadających paszport lub dla osób przyjmujących uchodźców z Ukrainy na podstawie odpowiednich dokumentów. Sprawdź oferty i wybierz coś dla siebie!


regulaminu nie czytałem, ale oferty są słabe wg mnie. Cena wysoka jak na internet 300/450 z pakietem niskim lub średnim. Nie rozumiem tez czemu w najniższym pakiecie nie mogli dodać kanały Bielsat i Ukraina24 które są dostępne operatorom za darmo. Oferta dla Ukraińców, ale bez choćby jednego kanału w ich języku. Dopiero od pakietów za 70/90 zł są. 

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tok napisał:

przecież nie pisałbym gdyby to było możliwe. Posiadam dekoder smart 4K box. I nie specyfika usługi/dekodera, bo np planete czy alekino i kilka innych kanałów można nagrywać. Kwestia dogadania operatora z nadawca. Lub i napewno też chęci operatora/nadawcy

A ja mam dekoder HMC i mnóstwo programów ponagrywanych z C+, więc też bym nie pisał, że nagrywanie jest możliwe, gdybym nie miał co do tego pewności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...