Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam jeszcze umowę  rok czasu na internet. Mam obecnie 150 Mbit za 34 zł. Chciałem przyspieszyć ale najniższa oferta to 54zł za 300 Mbit. Wiem że były oferty 45-49  zł za 450Mbit. Pytanie czy ktoś ostatnio przedłużał taką umowę bez składania rezygnacji. Czy już nic więcej nie uda się wycisnąć i odpuścić. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkon napisał:

To pochwal się swoją ofertą. 

Przez infolinię chcieli mi tylko wcisnąć neta 300 a w biurze dostałem neta 600 + sport na ostro + eleven 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawie kiedy w końcu zrobią porządki czyli:

- wyłączą całkiem analog: te kanały seudo hd (ze znaczkiem HD), które obierają w jakości SD. Przecież nawet jeżeli ktoś w domu ma dwa telewizory to może za małe pieniądze dokupić sobie multiroom na drugi telewizor (u mnie to kosztuje 2zł). I dzięki temu ma dostęp do większej ilości kanałów w lepszej jakości - bo nie oszukujmy się analog na 55 lub 65 calowej plażmie wypala oczy,

- podmienić ostatnio powstałe kanały HD z sd na hd. Mowa tu o TVP: Rozrywka, ABC, 3 itp., Trwam i Polo.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie polecam Vectry. Jestem ich klientem z 15 lat i za każdym przedłużeniem umowy działy się cuda - a to coś nie działało a to faktura z dvpy wzięta. Ale teraz Vactra dała popis. Od 9 dni nie mogą aktywować mi usług, a nawet zabrali mi te które posiadałem - miałem platynę, mam srebrny, miało być 450 mb/s jest jak było 50 mb/s. Żaden konsultant nic nie może poradzić. Pozostaje odłączenie gratów i odniesienie do BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 17:17, andrzejgratis napisał:

@Tok Lepiej daj wypowiedzenie, więcej ugrasz...

 

udało się wynegocjować takie warunki jakie oczekiwałem przy okazji rozmowy o dodatkowym pakiecie. kontaktowałem się z dz. sprzedaży, który po bucie i chamstwie przełączył do kulturalnej dziewczyny z DUK i tam się dogadaliśmy z nową umową. się okaże po wizycie technika i wymianie na ten ponoć super modem z wifi6 czy nie będzie jak dziś 3 razy miedzy 20 a 22 rozłączało net na 2-3min.

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawie kiedy w końcu zrobią porządki czyli:
- wyłączą całkiem analog: te kanały seudo hd (ze znaczkiem HD), które obierają w jakości SD. Przecież nawet jeżeli ktoś w domu ma dwa telewizory to może za małe pieniądze dokupić sobie multiroom na drugi telewizor (u mnie to kosztuje 2zł). I dzięki temu ma dostęp do większej ilości kanałów w lepszej jakości - bo nie oszukujmy się analog na 55 lub 65 calowej plażmie wypala oczy,
- podmienić ostatnio powstałe kanały HD z sd na hd. Mowa tu o TVP: Rozrywka, ABC, 3 itp., Trwam i Polo.
 
Multiroom hd jest teraz kolego za 19,99 to nie są małe pieniądze jeśli ktoś chce dokupić 2 multiroomy.
Analog nikomu nie przeszkadza o ile jest okrojony do kilkunastu kanałów (nie blokuje rozwoju internetu) głównie dla azart i ludzi którzy mają jeszcze dobre tv płaskie bez dvb-c. Dostępne jest też 30 kanałów fta w dvb-c.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...