Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, CureMar napisał:

Działa, właśnie testowo odpaliłem sobie z TVN Shreka. Tylko przewijać nie mogę.

Jaki model dekodera?

 

W dniu 18.09.2021 o 15:03, Arkon napisał:

Jest dziwnie, bo dodałem go naiwnie do swojej listy kanałów, gdzie dalej jest, ale na liście ogólnej został tylko MTV Hits na pozycji 1000.

@Bartosz1Dla Twojej ciekawości dekoder 4K, nie smart.

Zdaje się, że kanały z MM pojawiają się w lokalizacjach gdzie jest dostępna MM i na kablu są dwie oferty naraz... Swoją drogą, ciekawe jak to upchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 07:52, kfm877 napisał:

3770cfx nie ma modemu docsis więc nie ma kanału zwrotnego po rf. Trzeba na modemie z Vectry nacisnąć wps i tak samo na dekoderze. Kanał zwrotny utworzy się przez internet.

To wiem, mam podłączony internet do niego, VOD działa, sklep Vectra działa. Catch up nie ma i działać nie chce bo wg Vectra jest to błąd w oprogramowaniu. Kiedyś go naprawią, tak mówią od 3 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zepsuł mi się dekoder z oprogramowaniem NOVO. Dostałam wymianę dekodera z oprogramowaniem grafen, które wyglada jak z przed 10 lat. Nawet pilot od Samsunga z nim nie współgra. Dekodery wyglądają tak samo i te same modele. Mam podwójny multiroom i na każdym mam novo. Umowa podpisana w listopadzie ubiegłego roku. Technik twierdzi, ze grafen to najnowsze oprogramowanie i innego nie ma. Możecie podesłać zdjęcie Waszego menu ? 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder STB ADB 3831CDX. Ostatnio wszędzie (zarówno na dekoderze, jak i na mailu) pojawiają się reklamy, że mam aktywną usługę catch-up i restart TV, lecz te usługi nie działają, nie ma nawet ikonek w EPG. Czy te usługi działają niezależnie od lokalizacji? Dodam, że w moim mieście nie działa VOD od Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się.. Też dostałem wiadomość na dekoder i du... blada. Sami nie wiedzą czemu na niektórych dekoderach to nie działa... Wymsknęło się to konsultantowi z tzw. drugiej linii wpsarcia... Wiedzieliście że jest coś takiego? :).

Na chwilę obecną pozostaje wymiana na nowszy dekoder bo na poprawkę oprogramowanja nie ma co liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moge prosić o opinię smart tv box pod kątem jakości, wyczytałem że płynność obrazu nie jest na najwyższym poziomie. Będę oglądał sporo sportu. Bardziej skłaniam się nad dekoderem HD od Vectry, ale na stronie nie widzę jakie dekodery mają w ofercie, coś z PVR? Z góry dzięki za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkon napisał:

Który Arris? Moim zdaniem tak. Szybki, intuicyjny i nawet ma catch up. Tylko poproś o dysk Toshiby, bo jest cichutki.

Z dekoderów 4K dostępnych jest tylko ten Smart 4K. Tych co kiedyś były z nagrywarką 1 TB już nie ma - wiem bo sam chciałem go zamienić na swój obecny HD PVR ADB.

 

Mam też pytanie do Was. Wczoraj moim rodzicom technik założył dekoder HD chyba Arris. Jak go się uruchamia wyskakuje takie okienko typu witamy kanały ostatnie oglądane itp. - trzeba wcisnąć przycisk wyjdź aby oglądać inne kanały - czy to okienko da się jakoś wyłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Z dekoderów 4K dostępnych jest tylko ten Smart 4K. Tych co kiedyś były z nagrywarką 1 TB już nie ma - wiem bo sam chciałem go zamienić na swój obecny HD PVR ADB.


Może dla wymiany nie ma ,chciałem przedłużyć umowę i wziąć ten dekoder to DOK mówił ze jest ten dekoder.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz1122a napisał:

Z dekoderów 4K dostępnych jest tylko ten Smart 4K. Tych co kiedyś były z nagrywarką 1 TB już nie ma - wiem bo sam chciałem go zamienić na swój obecny HD PVR ADB.

 

Mam też pytanie do Was. Wczoraj moim rodzicom technik założył dekoder HD chyba Arris. Jak go się uruchamia wyskakuje takie okienko typu witamy kanały ostatnie oglądane itp. - trzeba wcisnąć przycisk wyjdź aby oglądać inne kanały - czy to okienko da się jakoś wyłączyć ?

Hejo, nie zależy mi na dekoderze 4K tylko HD z PVR. Jak pytałeś to jest cos DOSTĘPNE, czy tylko gołe HD? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem na infolinii brak catch up i restart na dekoderze ADB 3831CDX (mimo reklam). Sprawę przekazano do technika. Technik poinformował telefonicznie, że ta usługa działa tylko ma dekoderze smart i na żadnym innym działać nie będzie. Zgłoszenie zostało zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...