Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jak kumata dziewczyna w biurze to Ci przedłuży z wymianą sprzętu bez problemu.
Problemem może być to że już przedłużyłeś umowę w innym kanale sprzedaży i ona nic nie będzie mogła zrobić. No chyba że odstąpisz pisemnie od umowy i poczekasz aż sprawa się przemieli w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam neta 150mbit + pakiet srebrny a umowa od listopada przeszła na czas nieokreślony. Net podłączony przez modem Cisco który ma port LAN 100mbit, a za nim mam podpięty swój APoint. Czyli w sumie pomimo, że świadomie płacę za łącze 150mbit to i tak przez ograniczenie wynikające z Cisco mogę max wyciągnąć 100mbit - wiem to i z całą świadomością tak jechałem przez jakiś czas. Teraz natomiast z uwagi na wymianę APointa chcę też wymienić ten modem na taki z portem 1Gbit, ale najlepiej coś tak stabilnie działającego jak ten modem Cisco. Co obecnie za modemy teraz dają z Vectry ? Nie potrzebuje od nich  jakiegoś zawieszającego się kilka razy na tydzień kombajna a'la Technicolor czy inny sh*t z wifi (mam swój router z AP). O jaki modem ich poprosić na wymianę ? Co polecacie ? (niezależnie od modemu mam dekoder Arrisa i jego nie zmieniam na razie)

Edytowane przez mattin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Technicolor CGA2121 - wbrew opiniom jest całkiem niezłym modemem, działa stabilnie.
- Technicolor TC7230
- Ubee EVW32C-0U
Każdy z nich można śmiało brać. Do niższych pakietów, poniżej 300 Mbps, warto prosić o starszy model Cisco EPC 3928AD (ma dwuzakresowe WiFi) lub EPC 3928S. W każdym z nich można wyłączyć Wi-Fi i wybrać tryb bridge. Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś kto ma tylko umowę z Vectrą na internet jest w stanie mi powiedzieć czy da się za pomocą tego samego kabla podłączonego bezpośrednio do telewizora z tunerem DVB-C wyszukać wszystkie kanały nie kodowany (mam na myśli kanały telewizji naziemnej)?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach 750 i 751 pojawiły się jakieś testy. Pierwszy ma EPG kanału sportowego a drugi informacyjnego...

Edit: Pierwszy z kanałów to Polsat Sport News

Edit2: Drugi z kanałów ma EPG Russia Today

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, KENZO napisał:

Na kanałach 750 i 751 pojawiły się jakieś testy. Pierwszy ma EPG kanału sportowego a drugi informacyjnego...

Edit: Pierwszy z kanałów to Polsat Sport News

Edit2: Drugi z kanałów ma EPG Russia Today

Tak to prawda - ja to samo mam WIDAĆ ŻE COŚ DŁUBIĄ NA SIECI

Zauważyłem też że jak przełączę na inny kanał i potem na 750 (na ten test) to jest przez chwilę inne EPG (raz mi pokazał EPG TVP Seriale a raz TVP 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 14:25, lukasz1122a napisał:

Tak to prawda - ja to samo mam WIDAĆ ŻE COŚ DŁUBIĄ NA SIECI

Zauważyłem też że jak przełączę na inny kanał i potem na 750 (na ten test) to jest przez chwilę inne EPG (raz mi pokazał EPG TVP Seriale a raz TVP 1).

W Multimedia tez są te kanały na 750 i 751 ale brak EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...