Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Warblade3:

Gazeta TV ma przejrzysty listing? Nie wydaje mi się. Godziny nie są w jednym rządku pod sobą, co nie jest zbytnio przejrzyste. Trzeba dłużej wczytać się w linijki, żeby znaleźć odpowiednią godzinę. Co na dłuższą metę jest upi*rdliwe, jak dla mnie. :P "To&Owo TV" ma dobrą czytelność. Patrzysz na godzinę po lewo, a potem nazwę programu z prawej. Ale fakt, troszkę powinni odróżnić godzinę, żeby tak nie zlewała się z pogrubioną czcionką. Najlepiej innym kolorem. Ale poza tym, ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To&Owo TV" oraz o dziwo "Fakt TV", są najbardziej przejrzyste i czytelne. Ale ta pierwsza ma ponad 2x więcej stacji, dlatego wygrywa. "Super Express TV" chyba najgorszy... Popatrzcie na te malutkie kwadraciki z programem. :lol2: Powinni chociaż ograniczyć liczbę kanałów, żeby listingu aż tak nie upychać.

Że niby co? To i Owo TV jest spoko tylko pod kątem liczby stacji - natomiast pod względem grafiki i ułożenia ta gazeta pozostawia wiele do życzenia. Na pewno przy optymalnej zmianie grafiki i listingu można nieco więcej stacji wsadzić do tej gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Na pewno przy optymalnej zmianie grafiki i listingu można nieco więcej stacji wsadzić do tej gazety.

 

Ale przecież gdyby zmienili grafikę i lifting "TO&OWO" i do tego dorzucili jeszcze jakieś stacje TV , to ta gazeta stałaby się jeszcze mniej czytelna . Co innego byłoby gdyby tylko zmienili grafikę i lifting "TO&OWO", wtedy gazeta zyskałaby na czytelności stacji TV . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@draco_san: Ja jeszcze poczekam na zmiany w gazetach z programem - jak mi nie będą te zmiany odpowiadały, to chyba też przestanę kupować prasę z programem. No ale zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie ma idealnej gazety, ja już kupowałem prawie wszystkie i zawsze wracam do To i owo. Jeszcze Program TV mógłby być, ale za mało tam info o programach. Za kilka dni wrzesień, więc może coś się w gazetach zmieni, zobaczymy, ale pewnie znając wydawców nie będą wiele zmieniać aby ich gazety nie straciły miejsca w rankingu. No i pasowało by dodać stron np. do Programu TV czy to i Owo a to już podwyżka z 10-20 gr. no i to może się już czytelnikom nie spodobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, to czasopisma z programem telewizyjnym to: Tele Tydzień, To i Owo, Tele Świat, TV14, Tele Max, Kurier TV, Super TV, Program TV, Tele 14 plus, Kropka TV i Tele Programy. A nie wiem, czy nawet Piękna TV jeszcze istnieje. :lol2:

Natomiast jeżeli chodzi o dodatki do gazet, to tutaj są np. Fakt TV, Gazeta Telewizyjna, Super Express, dodatek do Gazeta Polska codziennie, chyba Nasz Dziennik, New Your Times, Dziennik Zachodni. Cała reszta to chyba lokalne gazety z programem - wyjątkiem jest Poczta TV, którą nie wiem, do jakiej kategorii wepchnąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to "Nasz Dziennik" nie ma osobnego dodatku z programem, tylko drukuje jednego dnia (nie pamiętam już czy w piątek czy w sobotę) na 2 stronach program na cały tydzień dla TV Trwam, Jedynki, Dwójki i Radia Maryja.

 

Natomiast jeżeli chodzi o dodatki do gazet, to tutaj są np. Fakt TV, Gazeta Telewizyjna, Super Express, dodatek do Gazeta Polska codziennie, chyba Nasz Dziennik, New Your Times, Dziennik Zachodni.

 

"New Your Times"? A czasem nie chodziło Ci o "Polska - The Times"? A "Dziennik Zachodni" to raczej lokalna gazeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: Najmocniej przepraszam za pomyłki - w ogóle nie wiedziałem, że się New Your Times nazywa się Polska - The Times. Co do Dziennika Zachodniego, to ja się pomyliłem w nazwie - chodziło mi o Dziennik Polski :)

Co do reszty, to myślę, że żadnego błędu nie popełniłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: Najmocniej przepraszam za pomyłki - w ogóle nie wiedziałem, że się New Your Times nazywa się Polska - The Times. Co do Dziennika Zachodniego, to ja się pomyliłem w nazwie - chodziło mi o Dziennik Polski :)

Co do reszty, to myślę, że żadnego błędu nie popełniłem. :)

 

@Warblade3 - nie musisz przepraszać, każdemu się zdarza. A jak się znajdzie ktoś kto może poprawić, to wtedy wszystko jest ładnie :)

A co do Dziennika Polskiego, to skoro to ten tytuł miał być tam gdzie wymieniałeś gazety ogólnopolskie, to tutaj też niestety malutka pomyłka się wkradła, bo Dziennik Polski jest dziennikiem regionalnym, małopolskim. Wiem, trochę się czepiam, ale chyba nie jesteś na mnie za to zły? :)

 

Żeby nie było offtopu: w tygodniku "Zielony Sztandar" (organ prasowy PSL) też jest dodatek TV, tylko trochę ubogi. Na 2 stronach jest program na 7 dni dla 8 stacji. Natomiast w "Dzienniku Trybuna" jest program dla Jedynki, Dwójki (telewizyjny i radiowy), TVN, Polsatu i Edusatu (firma powiązana z tym kanałem jest wydawcą Trybuny). Jeszcze jakieś pół roku temu "Warszawska Gazeta" (tygodnik ogólnopolski, prawicowy) posiadała swój dodatek z programem, zresztą także tygodnik wSieci przez bodajże 4 numery eksperymentował z dodatkiem telewizyjnym (nawet przejrzysty był, i były nawet stacje satelitarne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kirk: Ja bym miał być na Ciebie zły? Bez przesady :) Każdemu zdarza się pomyłka :)

Co do TV Okey, to chyba ta gazeta nie istnieje od trzech lat. Chyba firma, która wydawała tą gazetę jeszcze istnieje, ale nie mam pojęcia, co się tam teraz dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...