Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych którzy chcą wykołować CP w sprawie HBO!! Pamiętajcie wydajecie ustne oświadczenie, że zgadzacie się na podpisanie porozumienia!! Wasz podpis ma być tylko formalnością... Rozmowy te są nagrywane, więc mogą żądać od Was wypełniania warunków porozumienia

 

Ja to przedstawiam z punktu prawnego.

 

a gdzie sie prawa uczyłeś?

nawet po podpisaniu powtarzam podpisaniu porozumienia jest 10 dni na rezygnację

dzwoniąc wyrażasz chęc oglądania a nie zawierasz umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam2000, nie tak do końca, poprostu trzeba wiedzieć z kim HBO ma umowy i już. Oglądanie przez tydzień czy dwa nic nie da, bo raz są bardziej znane filmy, innym razem mniej.

HBO ma umowy z: Warner Bros, New Line Cinema, Sony (Columbia, MGM, Screen Gems), Dinsey (Touchstone, Miramax) To te największe, są jeszcze mniejsi producenci.

Wystarczy przejrzeć strony internetowe czy gazety, żeby się zorientować jakie filmy w niedalekiej przyszłości będą w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy chcą wykołować CP w sprawie HBO!! Pamiętajcie wydajecie ustne oświadczenie, że zgadzacie się na podpisanie porozumienia!! Wasz podpis ma być tylko formalnością... Rozmowy te są nagrywane, więc mogą żądać od Was wypełniania warunków porozumienia

Tylko szkoda że przed zamówieniem tego porozumienia nigdzie nie jest dostępne one do wglądu i zapoznania się... Więc jak ty sobie wyobrażasz deklarowanie podpisania czegoś, czego tak naprawdę nie znasz dokładnych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to na piśmie wysłałem meila do icok, że jestem zainteresowany paczką HBO że wiem o możliwości oglądania tych kanałów już od dziś.Poprosiłem o włączenie żeby zapoznać sie z ofertą i móc zastanowić. Zapytałem również czy jest to równoznaczne z podpisaniem tej umowy na 12 miesięcy. Po 20 minutach HBO śmiga.Otrzymałem również odpowiedź że ta deklaracja nie zobowiązuje mnie do podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy chcą wykołować CP w sprawie HBO!! Pamiętajcie wydajecie ustne oświadczenie, że zgadzacie się na podpisanie porozumienia!! Wasz podpis ma być tylko formalnością... Rozmowy te są nagrywane, więc mogą żądać od Was wypełniania warunków porozumienia

 

@Jarek A to oni może czytają treść tego porozumienia przez telefon, że musisz je wypełnić :roll:

@herman78 to, że umowa przyjdzie to oznacza, że będą stać nad tobą z batem żebyś ją podpisał :roll: to jest chyba twoja decyzja czy ją podpiszesz czy nie, a nie ich (czytaj CP) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to na piśmie wysłałem meila do icok, że jestem zainteresowany paczką HBO że wiem o możliwości oglądania tych kanałów już od dziś.Poprosiłem o włączenie żeby zapoznać sie z ofertą i móc zastanowić. Zapytałem również czy jest to równoznaczne z podpisaniem tej umowy na 12 miesięcy. Po 20 minutach HBO śmiga.Otrzymałem również odpowiedź że ta deklaracja nie zobowiązuje mnie do podpisania umowy.

 

No to tylko się cieszyć że nie zobowiązuje. Czyli postępują uczciwie wobec abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie powiedziec czy jak sie zadzwoni pod numer do BOK i dostaniecie odrazu po zadzwonieniu (no jakies 45 min) pakiet HBO to na ile on jest wazny za darmo? Ile daja czasu na podpisanie umowy no i czy sa jakies konsekwencjie jezeli sie jej niepodpisze? Moze ktos odpowiedziec bo to wazne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dokładnie. Dzwonisz, mówisz "Tak, podpiszę". Włączają HBO po jakimś czasie (od kilku minut do kilkunastu godzin). Przychodzi porozumienie, podpisujesz lub nie. Jeżeli nie, to odczekają chwilę i wyłączą HBO.

Teoretycznie HBO nie ma "za darmo", lecz w praktyce wszystko na to wskazuje, że jednak jest.

 

P.S. Za darmo jest i teoretycznie, bo w końcu biorą opłaty od momentu jak dostaną porozumienie. Może lepiej się nie zgłębiać w to aż tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio51 - Jezeli chodzi o placenie za HBO, to zaczyna sie od najblizszej daty rozliczeniowej po podpisaniu umowy. Wiec jezeli ktos teoretycznie ma okres rozliczeniowy od 5 dnia miesiaca, to zamawiajac dzisiaj i czekajac na list, oraz odsylajac go (co moze potrwac nawet z miesiac) w okolicach 5 lutego (i list dojdzie po 5.02), bedzie placil dopiero od 5 marca :D

 

A do kwestii HBO dla abo, ktorzy podpisali ta umowe na 24 miechy (5 m. gratis) to kazdy konsultant, do ktorego sie dodzwonie mowi mi to samo - ze nie ma dla tych abo oferty. Ci, ktorym wlaczyli HBO widac, ze mieli szczescie bo trafili na jakiegos niezorientowanego goscia w BOK-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysk mają taki, że nie muszą podpisywać umowy, bo po prostu nie interesuje ich HBO za taką cenę Może uważają, że HBO jest słabe, ale skoro jest za darmo (tzn. za jeden telefon), to warto sobie taki prezencik sprawić

Źle mnie zrozumiałeś ja napisałem, że są ludzie, a nie że ja nie zamierzam podpisywac umowy, bo zamierzam ją podpisać, gdyż kanały HBO, są chyba najlepsze (jak dotąd) z całej oferty CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...