Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemal na pewno będzie na odwrót. Przecież podczas ME te najciekawsze mecze były dodatkowo płatne. Dlatego ewentualna wygrana Polsatu(bo jednak to cały czas są informacje nieoficjalne) jest dla mnie najgorszą wiadomością. Po kanałach typu C+, Eleven, Eurosport czy TVP wiadomo czego się spodziewać. Polsat to najbardziej nieprzewidywalna tv. Jeszcze niektórzy zatęsknią za LM na nc+, jak się okaże że miesięczny dostęp będzie kosztował 30-40 zł. A niestety jest to prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal na pewno będzie na odwrót. Przecież podczas ME te najciekawsze mecze były dodatkowo płatne. Dlatego ewentualna wygrana Polsatu(bo jednak to cały czas są informacje nieoficjalne) jest dla mnie najgorszą wiadomością. Po kanałach typu C+, Eleven, Eurosport czy TVP wiadomo czego się spodziewać. Polsat to najbardziej nieprzewidywalna tv. Jeszcze niektórzy zatęsknią za LM na nc+, jak się okaże że miesięczny dostęp będzie kosztował 30-40 zł. A niestety jest to prawdopodobne.

 

Już każdy miał zatęsknić za liga włoską czy hiszpańską jak Eleven przejął prawa i co? Ktoś tęskni za tymi ligami w Canal+? Bo ja na pewno nie i cieszę się, że tak się stało.

Eleven jest świetnie opakowana, wyjazdy do Hiszpanii, relacje z murawy, wywiady, nagrywanie ze stadionu, przed... rewelacja jednym słowem. Liga włoska również się poprawiła znacząco, studia, analizy, wywiady, więcej transmisji.

 

Canal+ nie pokazywał wszystkich spotkań. To są fakty niezbite. Są na to niezbite dowody, że leciał mecz LM a Canal+ go nie pokazał, chociaż miał wolne anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal na pewno będzie na odwrót. Przecież podczas ME te najciekawsze mecze były dodatkowo płatne. Dlatego ewentualna wygrana Polsatu(bo jednak to cały czas są informacje nieoficjalne) jest dla mnie najgorszą wiadomością. Po kanałach typu C+, Eleven, Eurosport czy TVP wiadomo czego się spodziewać. Polsat to najbardziej nieprzewidywalna tv. Jeszcze niektórzy zatęsknią za LM na nc+, jak się okaże że miesięczny dostęp będzie kosztował 30-40 zł. A niestety jest to prawdopodobne.

NC+ też w nsport ochłapy a hity dodatkowoo płatne w paczce Canal +. To nc+ ma prawo sprzedawaać w paczce premium a Polsat nie może?

Jak kogoś interesuje tylko LM to nic się nie zmienia. Teraz musiał dopłacać za paczkę C+ a w nowym rozdaniu będzie musiał dopłacać za paczkę premium Polsatu. Więc robisz zarzut, że Polsatowi trzeba będzie płacić premium a tak samo jak teraz ktoś chciał oglądać LM to musiał płacić 40 zł miesięcznie za C+ a w odpowiednikach PS i PSE, czyli nsport leciały ochłapy.

Więc dlaczego miałby tęsknić za LM w nc+? Tym i tym trzeba dopłacać za paczkę premium. Teraz będzie można zrezygnować z C+ i płacić Polsatowi i to na jedno wychodzi.

 

Dla kogoś jak Ty co interesuje wszystko to będzie drożej bo trzeba będzie mieć 2 paczki premium zamiast 1 ale jak kogoś interesuje tylko LM to na jedno wychodzi.

Więc możesz być niezadowolony, że Polsat przejął prawa ale zarzucać im, że dadzą kanały premium nie możesz bo nc+ też nie transmituje hitów w nsport i tak samo Polsat nie będzie w PS i PSE.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nc+ ma prawo sprzedawaać w paczce premium a Polsat nie może?

Polsat nei może, bo to Polsat. I już :D

 

A tak na serio, to też mnie śmieszy ten lament nad tym, ile to trzeba będzie bulić za LM w Polsacie. Obstawiam, że koszt samych kanałów gdzie będą najlepsze mecze będzie podobny co i paczki C+ " dla kumatych" - czyli ok. 25 zł. Oczywiście, samych tych kanałów nie będzie można wykupić, trzeba będzie mieć też pakiet podstawowy. Także trzeba się liczyć z wydatkiem ok. 50 zł/mc.

 

To bardzo podobnie jak w nc+. JA w grudniu zdecydowałem się na nc+ właśnie ze względu na LM, której nie mam w CP. Najtańszy pakiet, gdzie mam wszystkie mecze(czyli dostęp do paczki C+ i nsport+) wynosi mnie 55 zł/mc.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Polsat to wszystkie mecze od rundy play-off w usłudze nielinearnej byłyby dostępne na żywo oraz z odtworzenia w serwisie Ipla. W usłudze linearnej najważniejsze mecze byłyby na sportowych antenach Polsatu, a mecz finałowy oraz ewentualnie mecze z udziałem polskiego klubu piłkarskiego w otwartym Polsacie nawet będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałbym sytuacji z Mistrzostwami Europy do Ligi Mistrzów. Wydaje mi się, że mecze będą w Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Może Cyfrowy Polsat uruchomi dodatkowe kanały, ale nie wydaje mi się, żeby kazał sobie dodatkowo za to płacić swoim abonentom. Jeżeli ktoś będzie miał w/w kanały w swoim pakiecie, to będzie miał dostęp do transmisji z Ligi Mistrzów. Ciekawi mnie jednak, coś innego. Czy w związku z tym, nie pojawi się temat udostępnienia sportowych kanałów Polsatu innym operatorom telewizji satelitarnej, jak np. nc+ czy Orange. Niewykluczone, że abonenci nc+ lub Orange będą mieli możliwość oglądania Ligi Mistrzów, ale za dostęp do tych kanałów będą musieli dodatkowo zapłacić, np. 15-20 zł. Tak jak w przypadku kanałów Eleven. Myślę, że późnym latem 2018 roku będziemy wiedzieli coś więcej. Oczywiście, jeżeli informacje o nabyciu praw do transmisji Ligi Mistrzów przez Polsat się potwierdzą. Bo na razie to tylko nieoficjalna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy poznaliśmy po dzisiejszym meczu- pierwszego finalistę i zdobywcę Złotej Piłki. Nigdy nie byłem zwolennikiem ani Realu, ani Ronaldo, ale trzeba przyznać, że są w galaktycznej formie. To może być pierwszy team, który zdobędzie LM dwa razy z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

To co wyczynia Ronaldo jest niesamowite. Klucz do sukcesu to powstrzymać Ronaldo. Monaco nie jest bez szans z Juve,ale uważam,że jedyną ekipą zdp;ną powstrzymać Królewskich jest właśnie Stara Dama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mi się dzisiaj ciśnie na usta, liczyłem po cichu na dwie francuskie drużyny w finałach europejskich pucharów, ale wieczór rozpoczyna się dla Trójkolorowych fatalnie. 

Ale cóż, po pokonaniu Legii Ajax miał otwartą drogę do finału...  :mrgreen:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fekir nie strzelil w ultra łatwej sytuacji na 3:2 kilka minut temu - teraz Traore wcisnal na 4:1. Ja nic wiecej nie komentuje, nie za bardzo wiem jak opisac beznadziejnosc Lyonu dzisiaj. I nie - nic nie obstawiałem, uprzedzajac pytania co poniektorych. Po prostu lubie francuska pilke i tez liczylem na 2 druzyny w finalach europejskich pucharow w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy poznaliśmy po dzisiejszym meczu- pierwszego finalistę i zdobywcę Złotej Piłki. Nigdy nie byłem zwolennikiem ani Realu, ani Ronaldo, ale trzeba przyznać, że są w galaktycznej formie. To może być pierwszy team, który zdobędzie LM dwa razy z rzędu.

Januszowe gadanie. Jak w Real-Barca Messi nakrył czapką CR7 to miałeś inne zdanie pewnie. Widać po twoich wypowiedziach nieraz, że masz płytkie podejście do futbolu. Jesteś jak chorągiewka na wietrze. 

Atletico zagrali bardzo słabo. Jak już kiedyś pisałem ich czas mija. Skończą jak Valencia przez najbliższe sezony, zwłaszcza kiedy odejdzie Simeone. Ramos powinien opuścić boisko po zagraniu łokciem, ale oczywiście nie poniesie za to żadnych konsekwencji.

O dziwo angielski sędzia prowadził mecz nadspodziewanie dobrze. Jeszcze większy szok to była gra bez ostrego faulowania

w wykonaniu Casemiro, ale to raczej zasługa słabej dyspozycji Atletico, że nie zmusili do takich akcji brazylijskiego pomocnika. Największą stratą dla Realu jest kontuzja Carvajala. Jeśli wypadnie do końca sezonu to mogą pojawić się problemy. Nacho jest raczej środkowym i takiej klasy z przodu nie daje. Danilo nawet nie ma co wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...