Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę jak Legia sprawia problemy Sportingowi jak nawet jednego celnego strzału na bramkę przez cały mecz nie mieli  :crazy: Jakby Sporting potrzebował kolejnych goli to by je po prostu strzelił bo jak to Rzeźniczak stwierdził byli tak szybcy, że pod koniec nawet ich legioniści nie byli w stanie sfaulować  :mrgreen: Real? Ronaldo do zatrzymania? Niech jeszcze pojawi się ciśnienie na to żeby Real grał bardziej efektownie i jakaś krytyka Ronaldo to będzie dwucyfrowy wynik specjalnie dla warszawskich kopaczy. 

Co do rekordu straconych goli to jestem przekonany, że Legia da radę wykonać plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszający jest fakt, że Borussia jakby była bardziej skuteczna mogłaby załadować nawet i szóstkę Realowi..... ;) Myślę, że Real taki groźny w ofensywie jak BVB obecnie nie jest i jakiegoś strasznego wyniku dla Legii w Madrycie nie będzie. O ile zatrzymają CR7.

Real nie jest groźny tak jak Borussia, to zespół lepszy. Borussia to zaplecze takich klubów jak Real, Barcelona, Bayern czy Juventus które zawsze walczą o mistrzostwo i które nie muszą sprzedawać zawodników. Sporting jeszcze półka niżej. Z 2 strony też trzeba pamiętać, że trafiliśmy na Borussię w idealnej formie bo w lidze też strzelali po 5,6 goli. 

 

Skoro oni grali na entuzjazmie a nie na taktyce to nie dziwne, że byli zmęczeni i nie mieli sił, Magiera po 2-3 treningach mógł tylko dobrze ich nastawić mentalnie do walki i biegania i nic po zatem, cudotwórcą to on nie jest tak samo jak każdy trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie o taktyce w przypadku polskich drużyn to przesada. Legii żadna taktyka w LM nie jest potrzebna. Wczoraj przegrali szanse na 3 miejsce w grupie, które było optymistyczną opcją przy takich rywalach. Legia musi umieć ustawić autobus żeby nie wpadło w meczu z Realem 6-7 goli dla przeciwnika, wybijać, grać na czas jak się tylko da, bo o piłkarskiej walce nie ma mowy. U siebie ze Sportingiem może cudem uda się wyrwać jeden cenny punkcik jeśli goście zlekceważą rywala albo wystawią po prostu słabszy skład przed bardzo prawdopodobnie ważniejszym od LM meczem derbowym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus które zawsze walczą o mistrzostwo i które nie muszą sprzedawać zawodników.

Już nie przesadzajmy- w zeszłym sezonie sprzedaż Vidala, w tym Pogby, czyli dwóch kluczowych pomocników.

Można się śmiać z Kucharczyka, ale dla mnie to dużo lepszy zawodnik od Langila, przede wszystkim w obronie. Niestety ten transfer to na razie niewypał. Langil to może dobry pianista i sprinter, ale na pewno nie piłkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajmy- w zeszłym sezonie sprzedaż Vidala, w tym Pogby, czyli dwóch kluczowych pomocników.

A Bayern stracił Kroosa, Real Di Marię, Barcelona Bravo. 

 

Vidal w ostatnim sezonie w Juventusie nie był kluczowym pomocnikiem. Był najgorszym pomocnikiem wyjściowej jedenastki. 

 

Pogba zaś elegancko został zastąpiony Pjaniciem. Nikt o Francuzie w Turynie zdaje się już nie pamiętać. 

 

Nie przesadzajmy... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajmy- w zeszłym sezonie sprzedaż Vidala, w tym Pogby, czyli dwóch kluczowych pomocników.

Można się śmiać z Kucharczyka, ale dla mnie to dużo lepszy zawodnik od Langila, przede wszystkim w obronie. Niestety ten transfer to na razie niewypał. Langil to może dobry pianista i sprinter, ale na pewno nie piłkarz.

Piłkarze zawsze bedą odchodzić ale nie o to chodzi, Juventus było stać zatrzymać Pogbę czy Vidala ale uznali, że nie warto Borussie nie było stać aby zatrzymać Lewandowskiego czy Goetze  itd.  Rotacja jest czymś naturalnym ale tutaj są znaczne różnice w kwestii dlaczego ona się dzieje.

 

Co do Kuchego pełna zgoda pisałem o tym wcześniej, że bardzo przyczynił się do tego awansu do LM i mam na myśli nie tylko ten sezon ale także poprzednie czyli gromadzenie rankingu gdzie ma udział przy dużej ilości goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bayern stracił Kroosa, Real Di Marię, Barcelona Bravo. 

 

Vidal w ostatnim sezonie w Juventusie nie był kluczowym pomocnikiem. Był najgorszym pomocnikiem wyjściowej jedenastki. 

 

Pogba zaś elegancko został zastąpiony Pjaniciem. Nikt o Francuzie w Turynie zdaje się już nie pamiętać. 

 

Nie przesadzajmy... 

Alf jak zwykle czujny :). Każdy odchodzący z Juve jest słaby i beznadziejny... Sam się ze mną kiedyś zgodziłeś, że najsłabsza formacja Juve to pomoc, ciekawe dlaczego :)? Vidal to jeden z najlepszych pomocników typu box to box na świecie, Pogba to również klasa światowa. Nikt mnie nie przekona, że strata takich zawodników nie jest osłabieniem zespołu Juve. Zresztą nawet na polskiej stronie klubu z Turynu są podobne komentarze.  Co do Kroosa pełna zgoda, ale już z Bravo trafiłeś kulą w płot. Barca po prostu postawiła na Ter Stegena, bo młodszy i bardziej perspektywiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alf jak zwykle czujny :). Każdy odchodzący z Juve jest słaby i beznadziejny... Sam się ze mną kiedyś zgodziłeś, że najsłabsza formacja Juve to pomoc, ciekawe dlaczego :)? Vidal to jeden z najlepszych pomocników typu box to box na świecie, Pogba to również klasa światowa. Nikt mnie nie przekona, że strata takich zawodników nie jest osłabieniem zespołu Juve. Zresztą nawet na polskiej stronie klubu z Turynu są podobne komentarze.  Co do Kroosa pełna zgoda, ale już z Bravo trafiłeś kulą w płot. Barca po prostu postawiła na Ter Stegena, bo młodszy i bardziej perspektywiczny.

Vidal w swoim ostatnim sezonie był pomocnikiem zbędnym. Ustawianym na siłę, na nieswojej pozycji, grającym słabo, przez którego Juventus mógł w ogóle nie wyjść z grupy (przestrzelony karny z Olympiakosem). Użytkownicy polskiej strony Juve na którą się powołujesz uznali go po sezonie jednym z najgorszych piłkarzy podstawowego składu:

http://www.juvepoland.com/text.php?id=1782

 

Vidal zastąpiony Khedirą

Pogba zastąpiony Pjaniciem 

 

Nie widzę problemu. 

 

Widziałem natomiast niedawno mecz Watford - MU, gdzie Pogba został nakryty czapką przez innego ex-piłkarza Juventusu, Roberto Pereyrę. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramka Milika z rzutu karnego dla Napoli tongue.gif

 

Asysta Milika i Napoli po 60 minutach prowadzi już, 4-0 z Benficą. 

 

Przypomina się gwałt na Wolfsburgu możliwe więc, że Partenopei dadzą strzelić Benfice honorową.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze zawsze bedą odchodzić ale nie o to chodzi, Juventus było stać zatrzymać Pogbę czy Vidala ale uznali, że nie warto Borussie nie było stać aby zatrzymać Lewandowskiego czy Goetze  itd.  Rotacja jest czymś naturalnym ale tutaj są znaczne różnice w kwestii dlaczego ona się dzieje.

 

Co do Kuchego pełna zgoda pisałem o tym wcześniej, że bardzo przyczynił się do tego awansu do LM i mam na myśli nie tylko ten sezon ale także poprzednie czyli gromadzenie rankingu gdzie ma udział przy dużej ilości goli.

Pjanic  na teraz więcej wnosi od Pogby którego chyba tylko jakaś kopia gra w United.  Poszedł dla kasy  12 mln rocznie chyba moge się mylić. Jak widać wolał grać w lidze Europejskiej niż  Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjanic na teraz więcej wnosi od Pogby którego chyba tylko jakaś kopia gra w United. Poszedł dla kasy 12 mln rocznie chyba moge się mylić. Jak widać wolał grać w lidze Europejskiej niż Mistrzów.

Obejrzyj mecz Man.Utd z Southampton a takze Man.Utd z Leicester i dioiero potem sie wypowiadaj na temat Pogby i jego kopii...

 

Jak mnie takie komentarze wkurzają. Byle hejtowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie widać, że dobrze gra bo nie ma wymiernych efektów JESZCZE. Świetne piłki marnował między innymi Ibra w kilku ostatnich meczach z podań Pogby właśnie, a i strzały z dystansu fenomenalnie bronili bramkarze. Jak widać nie tylko trener jest mocny albo słabo w zależności od tego czy piłka po odbiciu od słupka wpadnie do bramki czy nie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern wczoraj przegrał i będzie miał spory problem, żeby wygrać grupę. Może być bardzo ciekawie w 1/8 jak kilka zespołów z absolutnego topu zajmie drugie miejsce. Po cichu widzę w tym gronie też Real Madryt i PSG. :) Wtedy się zacznie zabawa, bo powiedzmy sobie szczerze, emocje w fazie grupowej dla najlepszych zespołów są słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stadion Legii będzie zamknięty w meczu z Realem. Szkoda, ale sami sobie winni.

Szkoda? Ok, szkoda ale tylko normalnych kibicow piłkarskich ze takiego meczu nie obejrzą. Na pewno nie szkoda bydla mieniacego sie kibicami. A takze nje szkoda klubu,który od wielu lat nic z tym nie robil. Ba, oni nawet na to przywalali bk nikt mi nie powie ze te wszystkie razy kiedy odpalaja race nie dalo sje zapobiec. Dalo siez klub o tym wiedzial i pozwalal. Maja za swoje,idioci im zrobili kuku... Mialo byc swieto a nie dość ze jest kompromitacja sportowa to jeszcze wizerunkowa. Moze wreszcie to im da cos do myślenia?! Ale i tak w to nie wierze. Przeciezjuz grali z Lokeren czy z kims takim bez kibiców.

 

Oby ncplus.go.pl działało w czasie meczu Legii bo ostatnio nic sie nie łączyło i bylem zmuszony ogladac mecz z Lizbony miast BVB-Real :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...