Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O profilu można powiedzieć ogólnym, w sam raz na wykorzystanie go do pokazywania el.MŚ. Bo Polsat Sport ma problem z meczami bo ma tez inne transmisje i wiele meczów pokazuje w środku nocy dopiero.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kanał Super Polsat jest kanałem darmowym i nie o profilu sportowym więc nic dziwnego w tym nie ma że nie pokażą meczu Chorwacja - Ukraina.

W niedzielę masz w Super Polsacie mecz siatkówki ,,na żywo".

Nawet nie chce mi się tego komentować. Powiem tylko "nie, dziękuję".

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to czytam posty co do sportu zarówno w tym temacie, jak i w innych dotyczących kanałów sportowych Polsatu, i mnie pewna rzecz zastanawia: czy gdyby puszczono np. piłkę nożną albo MotoGP na Super Polsacie, to czy abonenci Cyfrowego Polsatu ponieśliby jakąś stratę z tego tytułu? Bo mi się wydaje że nie. A z lektury niektórych postów odnoszę wrażenie, że to by było traktowane jako niewiadomo jakie uchybienie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci CP ponieśli by stratę bo za to płacą. A skoro jest to darmowe to po co płacą? Tak samo jak gale PPV by zebrali pieniądze a potem puścili w Polsacie Sport to też byś powiedział, że nic się nie stało? Albo iny przykład z EURO 2008. Polsat zapowiadał, że wszystko w ich kanałach ludzie podpisali umowy a wszystko puścili w otwartych i ci co wzięli CP dla euro 2008 byli wściekli. A twoim zdaniem nie powinni być wściekli bo oglądali? Ale podpisali umowy z finansowym zobowiązaniem po czym okazało się, że produkt darmowy,

Abonentom nc+ też przeszkadza, że Legię w LM czy polskie zespoły LE można oglądać w otwartym bo się pytają po co tyle płacą za paczkę C+ skoro ich kontent premium można śledzić na darmowych antenach.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry,ale to złe porównanie. W przypadku EURO 2008 CP dopuścił się kłamstwa wobec nas wszystkich, gdyż już w momencie nabycia praw wiedzieli,że wszystkie mecze muszą być w kanałach otwartych. Wiem o tym na 100% bo czytałem notatkę PAP na telegazecie Polsatu, gdzie takowa informacja była ze strony UEFA. 

Co do PPV to też chybione. Płacisz za cały pakiet różnych kanałów,a nie za dostęp do konkretnej transmisji jak w przypadku PPV. To,że TVP czy Polsat puści coś na antenie otwartej nie oznacza oszustwa wobec tych co płacą za TVP SPORT czy kanały sportowe Polsatu. Ok, zobaczę sobie ten mecz Orlen Ligi,ale to Ty masz dostęp do całych rozgrywek Orlen Ligi i szeregu innych transmisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Polsat dopuścił się kłamstwa w przypadku EURO 2008 to czemu nie byli ścigani skoro jest paragraf. Cytuję artykuł 286 paragraf 1: Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Więc gdyby Polsat naprawdę oszukał to odpowiadali by za paragraf, który przytoczyłem.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentom nc+ też przeszkadza, że Legię w LM czy polskie zespoły LE można oglądać w otwartym bo się pytają po co tyle płacą za paczkę C+ skoro ich kontent premium można śledzić na darmowych antenach.

Tak się składa że mam NC+ i jakoś mi to nie przeszkadza. To jest kilka spotkań, a ja mam dostęp do całości, więc czemu by miało mi przeszkadzać, że ktoś, kto nie ma wykupionej platformy, będzie mógł coś obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Polsat dopuścił się kłamstwa w przypadku EURO 2008 to czemu nie byli ścigani skoro jest paragraf. Cytuję artykuł 286 paragraf 1: Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Więc gdyby Polsat naprawdę oszukał to odpowiadali by za paragraf, który przytoczyłem.

Czy ktoś założył Polsatowi sprawę z tego paragrafu? Widzisz ta wiedza nie była w powszechnej świadomości. Skoro CP utrzymywał,że będzie kodowane,a sprawa wyszła przypadkiem bo ktoś omyłkowo wysłał program do prasy za szybko i część osób nie zdążyła wykupić . 

Na marginesie- ja byłem abonentem CP i nie miałem pretensji gdy coś było także emitowane w kanale otwartym. Pamiętajmy,że kanał kodowany to także studio, otoczka, a te sprawy się okazały ważne dla wielu ludzi co pokazało ostatnie EURO 2016 . Wiele ludzi zdecydowało się wykupić mimo,że można było zobaczyć na niemieckich kanałach. Podobnie zresztą było z walką Adamek-Kliczko. 

Super Polsat od poniedziałku powtarza "Hell Kitchen-Piekielna Kuchnia" od 1 odcinka I serii.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę w to, że jakieś transmisje sportowe na SP zareklamują ofertę CP na tyle żeby zdobyć nowych abonentów. Ci, którzy mają darmową TV nie chcą płacić, a abonenci NC+ mogą się skusić na niższą cenę ewentualnie, a nie na sport w słonecznej platformie. Nie miałbym nic przeciwko transmisji jakiegoś meczu el, MŚ, który się nie mieści na kanałach sportowych na antenie SP (niektóre spotkania tylko na IPLA). Argumentacja bo ja płacę to inni nie mogą mieć jakiegoś meczu za darmo jest słaba bo z naszej kieszeni nam nie zabiorą kasy ani abonament przez to nie wzrośnie. Tylko czy większość stałych odbiorców tego kanału chciałaby mecz el. MŚ Chorwacja-Ukraina? Moim zdaniem, patrząc na ramówkę SP odpowiedź brzmi NIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...