Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ukazała się ramówka Super Polsatu do 30 lipca i wynika z niej, że będzie mniej transmisji z The World Games niż wynikało z cennika:

21 lipiec: 19:00 - 21:30 Gimnastyka

23 lipiec: 16:30 - 19:00 Rolki

24 lipiec: 15:00 - 19:00 Fistball, 19:00 - 23:00 Futbol amerykański (transmisja także w Polsat Sport)

25 lipiec: 17:00 - 19:00 Rolki

26 lipiec: 11:00 - 14:45 i 18:00 - 20:00 Squash

28 lipiec: 16:30 - 17:45 Squash, 19:00 - 20:00 Rolki

29 lipiec: 10:00 - 12:00 Unihokej, 16:00 - 20:30 Bilard

30 lipiec: 10:00 - 13:30 Łucznictwo, 14:00 - 16:00 Lacrosse

 

Będzie także dużo transmisji z siatkówki plażowej:

22 lipiec: 12:30 - 19:00

23 lipiec: 12:30 - 19:00

Jeszcze jak mi ktoś powie, że to nie są duble to już w ogóle nie uwierzę :D Wreszcie będzie można dłużej zostać na tym kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WGP, siatkówka plażowa oraz World Games utwierdza mnie w kontrowersyjnej tezie, ale ją postawię. Super Polsat jest dużo lepszym i ciekawszym kanałem niż Polsat, TV4 czy TV6 nie mowiac o ATM Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WGP, siatkówka plażowa oraz World Games utwierdza mnie w kontrowersyjnej tezie, ale ją postawię. Super Polsat jest dużo lepszym i ciekawszym kanałem niż Polsat, TV4 czy TV6 nie mowiac o ATM Rozrywka.

Ja też tak uważam patrząc jak wyglądają inne stacje teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WGP, siatkówka plażowa oraz World Games utwierdza mnie w kontrowersyjnej tezie, ale ją postawię. Super Polsat jest dużo lepszym i ciekawszym kanałem niż Polsat, TV4 czy TV6 nie mowiac o ATM Rozrywka.

Od TV 4 i TV 6 na pewno. Jeśliby zamienili emitowane od poniedziałku do piątku powtórki na seriale i filmy animowane to by był to naprawdę dobry kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki seriali na tym kanale nie za bardzo lubię bo zdarzają się na innych kanałach, ale czasem na tym kanale oglądam powtórki "Top Chefa". Powtórek tego typu programów raczej nie ma na innych kanałach Polsatu.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu tak naprawdę są potrzebne takie powtórki, i to jeszcze w środku dnia? Doprawdy, trzeba już naprawdę nie mieć żadnych zainteresowań by to oglądać.

Ja na przykład nie oglądałem tego programu, a jak przebywałem w domu, to czasami obejrzałem Top Chefa na Super Polsacie Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockowy Sabat z Kielc będzie pokazany na antenie Super Polsatu: https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=9031

 

Jak ktoś czyta wątek o głównym Polsacie, to może kojarzy, że omawialiśmy sprawę tego koncertu, bo miał on początkowo był pokazany tam, a nie w Super Polsacie, jednak zmieniono decyzję, zapewne dlatego że główny Polsat pokaże w tym czasie transmisję z ME w siatkówce.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś to z Polsatu przeczyta na tym forum:Mam prośbę możecie na SuperPolsat puszczać inne skecze w programie "Kabaretowa ekstraklasa"? Ostatnio oglądam i monolog Pazury o plazy teraz patrzę i po raz 7866999 widzę skecz Łowców.B o kradziezy spodni..macie przecież wielką bazę przeróżnych kabaretów więc może coś innego warto dać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...