Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że będzie to pierwsza taka sytuacja w której szukać będę na liście mojego evo kanału super polsat :D  Jest nadzieja że w wydarzeniach wspomną o transmisji bo to szlagier który spokojnie mógłby być w otwartym głównym Polsacie :)

No i widownia NTC, wszak tam mało podmiotów medialnych więc wielu "Januszy" natrafi uszczęśliwiona na transmisję premium, szkoda że w sd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spodziewał bym się rekordu oglądalności Super Polsatu w ramówce 20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:  Francja – Holandia; i to jest jedyne źródło dystrybucji tego piłkarskiego szlagieru pomijając ipla......  

Ja myślę, że niewiele osób wie, że ten mecz akurat tutaj będzie, nie licząc ludzi, którzy oglądają mecze eliminacji w innych grupach niż naszej. Mając NC+ pewnie oglądałbym na RTL Nitro, gdybym nie siedział na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy że zapowiedzi CP związanej z elementami sportowego portfolio Super Polsatu analogczne do Polsat Sport News są realizowane - nie mam jednak pewności czy przypadkiem 1/2 finału i finał ME w siatkówce nie są w pakiecie rozporządzenia mówiącego o konieczności dystrybucji tych treści FTA , co stanowi główny powód udostępniania tych treści w NTC

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. W siatkówce nie ma obowiązku dawać półfinałów i finału w otwartym. Tylko mecze reprezentacji Polski. W piłce ręcznej trzeba dać półfinały i finał.

I mamy paradoks. Polsat daje półfinały i finał siatkówki w otwartym, chociaż nie musi. A TVP Abonament w ręcznej pomimo obowiązku dania półfinału i finału w otwartej nie dała.

To kto tu jest komercyjny a kto misyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, ilością transmisji sportowych w ostatnich dniach (mecz piłkarskich eliminacji MŚ Francja - Holandia, półfinały siatkarskiego Euro i mecz o trzecie miejsce tego turnieju, czy choćby półfinał żużlowej pierwszej ligi), ten program mocno mi zaimponował. Zobaczymy jak to wszystko dalej będzie się rozwijało, w planach jeśli dobrze zauważyłem jest nowy teleturniej, do tego zauważyłem w programie serial "Ludzie Wiary". Choć na początku spodziewałem się, że będzie to program wypchany będzie do bólu powtórkami seriali z głównego Polsatu, jednak teraz (choć być może było już tak wcześniej, nie analizowałem tego tak dokładnie) wygląda na to, że moje pierwotne przypuszczenia okazały się nietrafione. Oby tak dalej.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny ten format. I tylko 50 tyś.? Mogli się postarać o własną autorską Awanturę o kasę, niż kupować nie wiadomo co, co pewnie skończy swój żywot po jednym czy dwóch sezonach.

 

A tak poza tym to wszystko OK? Jeśli dla Ciebie 50k to niewiele to daj mi. Ja chętnie się nimi zaopiekuję. Jakoś jak w 1 z 10, czy Familiadzie, czy wielu innych teleturniejach wygrywają znacznie mniej to nie widziałem takiego krzyku. A 50k jeszcze przy takich zasadach ułatwiających grę to naprawdę przyjemna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 z 10 w Wielkim Finale maksymalnie można wygrać właśnie 50 000 zł, maksymalnie, bo 40 000 zł jest za sam triumf w Wilekim Finale, a 10 000 zł za największą liczbę punktów. A za triumf w odcinku normalnym można wygrać 3 000 zł.

 

50 000 zł to naprawdę spoko pieniądze, jak dla mnie to dobra nagroda w "Jokerze" :)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era teleturniejów jest już niestety za nami. Co prawda TVP nadal w nie inwestuje, a nawet zdecydowała się na ponowną reaktywację kultowego już "Koła Fortuny", to jednak żaden z nich nie ma szans, aby znaleźć się w czołówce rankingów oglądalności, podobnie jak "Milionerzy" od TVN. Z tego też powodu Polsat nie jest jeszcze przekonany do przywrócenia teleturniejów, a umieszczenie "Jokera"  w ramówce SP jest tego dowodem. Można wręcz stwierdzić, że wygrana w "Jokerze" jest adekwatna do oczekiwań Polsatu względem tego teleturnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...