Skocz do zawartości

RMF TV / RMF MaxxX TV


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Akurat RMF Maxxx jest bardzo dobrą stacją. Radia słucham jedynie w drodze, a u mnie z zasięgiem tej rozgłośni jest kiepsko, ale od czasu do czasu rzucę uchem (:lol2:) na satelicie lub w sieci. I RMF Maxxx w konfrontacji z Eską wypada o niebo lepiej. Bo stacja, która puszcza Biebera raczej nie może być dobrą - a tak jest właśnie w przypadku Eski.

 

Polecam włączyć sobie RMF Maxxx w sobotę wieczorem (bodajże od 22:00). Dobra, mocna klubowa. Mam nadzieję, że RMF Maxxx TV właśnie takie będzie. Zresztą - wystarczy zobaczyć wydawnictwa: http://www.rmfmaxxx.pl/plyty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu te nerwy. Poczekamy do września aż wystartują i się okaże, który polski kanał muzyczny jest najlepszy.

 

Jak dla mnie to na razie najlepsza jest Eska TV, dalej VIVA i 4fun.tv. VH1 nie słucham, a MTV to stacja w wielkim g.ó.w.n.e.m. Rebel tv wogóle nie posiadam

 

Ważne że będzie większy wybór bo narazie jest marnie u nas z kanalami muzycznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie to ta sama wersja, co w internecie. Pewne jest to, że niewiele będzie się różnić od pozostałych kanałów muzycznych (oprócz Rebel TV :jupi:). Mogliby postawić bardziej na klubową muzykę, wtedy by się wyróżniali, a grupa odbiorców pozostała by ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że RMF Maxxx TV będzie nadawał na satelicie Hotbird i nie popełni tego błędu co Eska TV, tzn. nie da się wepchnąć na tp. w DVB-S2, bo przez to ograniczy sobie widownie i kanał nie będzie mógł skutecznie konkurować z Viva Polska czy 4fun.tv. Poza tym to kanał nie będzie odstawał za bardzo od już istniejących kanałów muzycznych (poza Rebel:tv), ale jednocześnie ma sporą szansę, żeby się wybić ponad pozostałe właśnie muzyką klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby co to ta stacja wystartuje może już w tym miesiącu - źródło wpis na Facebooku który brzmi tak :

Uwaga!! Najwcześniej w Wrześniu wystartuje najlepsza młodzieżowa

RMF MAXXXTV!! I będą występować na żywo prezenterzy będzie Super!!

No to szykuje nam się ostra walka na muzyczne kanały FTA toczona przez Vivę,Eskę TV,4 Fun TV,Rebel TV i niedługo RMF MaxxX TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w to wątpię. Na testowym TVR można zobaczyć też trochę rocka, hip hopu, w zasadzie wszystkiego po trochu. RMF Maxxx bardziej jest nastawiony na typ muzyki prezentowany przez Eskę.

A co do tego wpisu na Facebooku:

Uwaga!! Najwcześniej w Wrześniu wystartuje najlepsza młodzieżowa

RMF MAXXXTV!! I będą występować na żywo prezenterzy będzie Super!!

Co to za dziecko napisało? :crazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień pełen niespodzianek :P TVR - http://www.tvr24.pl/ (link dzięki uprzejmości tvpolsat.info). Czyli wychodzi, że nie żadne RMF MaxxX TV, a... kanał dla rolników, testowo z Hip Hopem, Rockiem itp. - ogólnie muzyką, a później już z normalnymi programami dla tej grupy docelowej, jakimi są nasi polscy rolnicy :D Chyba to koniec spekulacji na temat tego niezidentyfikowanego kanału :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie to już znacie, ale nie zaszkodzi przypomnieć:

press.pl[/url]":wp5enl9r]– Planujemy start kanału, ale nie wcześniej niż we wrześniu – mówi Andrzej Mielimonka, prezes Multimediów.

Wrzesień to początkowy (wg mnie najmniej prawdopodobny), planowany termin startu kanału RMF Maxxx TV, ale znając życie termin się wydłuży... Mimo to mam nadzieję, że do wspomnianego końca br. rozpoczną emisję. Oczekiwałbym najpierw jeszcze wznowienia emisji w internecie, a później to już tylko kwestia umieszczenia przekazu na satelicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...