Skocz do zawartości

RMF TV / RMF MaxxX TV


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Hmm MTV jest tak samo denne jak niemiecka wersja VIVA TV, kanalu ktory badz co badz kiedys byl nr 1. Teraz mysle ze juz polska VIVA jest bardziej warta zainteresowania. Z kolei jak ogladam MTV Base (mam w kablu) to zabijaja mnie reklamy jest ich wiecej niz w TVN nawet, a przynajmniej sa czesciej. [beep]y mozna dostac ogladajac taki kanal gdzie co 2-3 piosenek jest reklama :roll:

 

Moze RMF MAXXX cos zmieni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm MTV jest tak samo denne jak niemiecka wersja VIVA TV, kanalu ktory badz co badz kiedys byl nr 1. Teraz mysle ze juz polska VIVA jest bardziej warta zainteresowania. Z kolei jak ogladam MTV Base (mam w kablu) to zabijaja mnie reklamy jest ich wiecej niz w TVN nawet, a przynajmniej sa czesciej. [beep] mozna dostac ogladajac taki kanal gdzie co 2-3 piosenek jest reklama :roll:

 

Moze RMF MAXXX cos zmieni:)

 

No pewnie,że MTV jest 100 razy gorsze od polskiej wersji VIVY.... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RMF Maxxx TV nie ma wogóle reklam.Podczas reklamy w radiu w RMF Maxxx TV leci normalnie teledysk,który po reklamach w radiu zostaje przerwany.

Jeżeli masz możliwość to posłuchaj RMF Maxxx przez satelitę, z transpondera Polsatu, tam nie ma reklam. Także "podkład" słowno - muzyczny to zapewne z tej wersji "satelitarnej" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz nie mam możliwości posłuchania radia RMF Maxxx przez satelitę.Wcześniejszą wiadomość napisałem na podstawie tego,że właączyłem RMF Maxxx na wieży na 101,7(w moim mieście jest RMF Maxxx) i włączyłem RMF Maxxx TV na komputerze i wtedy to zauważyłem,że podczas gdy u mnie na wieży leci reklama,wtedy na RMF Maxxx TV leci normalnie teledysk.Wtedy kiedy reklamy się konczą u mnie w radiu,wtedy jak już pisałem teledysk zostaje przerwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Stacja bardzo mi sie podoba.

 

No ale juz jest kwiecien, i dalej nie ma RMF Maxxx TV przez satelite.

 

 

Zauwaliscie, ze RMF Maxxx (no i tez RMF Maxxx TV od poczatku) znow uzywaja stare logo RMF? Mi sie podoba, bo te nowe logo bylo brzydkie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Wygląda na to,że po Esce TV,także RMF Maxxx TV powrócił do planów nadawania na satelicie:

 

Wystartuje RMF Maxxx TV?

 

Nadawca radia RMF Maxxx planuje wystartować z nowym projektem, a jest nim telewizja RMF Maxxx TV. Kanał miałby być dostępny w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.

Według informacji Presserwisu, spółka Multimedia, która jest właścicielem radia RMF Maxxx złożyła wniosek o przyznanie koncesji dla kanału RMF Maxxx TV.

 

– Internet służy nam do testowania projektu, a kanał telewizyjny ma się różnić od tego, co można oglądać obecnie – powiedział Presserwisowi, Andrzej Mielimonka, prezes Multimediów.

 

Do tej pory RMF Maxxx oprócz nadawania piosenek w eterze, umożliwia oglądalnie teledysków na stronie internetowej.

 

W ramówce RMF Maxxx TV znaleźć się mają programy rozrywkowe i interaktywne.

 

Żródło: Media2.pl

 

Jak oba te kanały wystartują (Eska TV i RMF Maxxx TV) ,to wtedy wreszcie będzie porządna konkurencja dla Vivy PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kanał będzie nadawał w porządnej jakości obrazu i dźwięku, bo niestety o MTV Polska czy VIVA Polska nie można tego powiedzieć. Anamorficzny 16:9, odpowiednio wysoki bitrate (zarówno video jak i przede wszystkim audio... niestety większość kanałów w Polsce nadaje z marnym 192kbps) dobrej jakości teledyski, Dolby Digital 5.1 mile widziany.

 

W ramówce RMF Maxxx TV znaleźć się mają programy rozrywkowe i interaktywne.

 

To mnie akurat trochę niepokoi. Programów rozrywkowych i tak już jest nadto w innych kanałach (zwłaszcza w MTV). Programy interaktywne to niestety zazwyczaj durne konkursy SMS-owe. Wolałbym, aby RMF Maxxx TV skupiał się na samej muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz złe skojarzenia, bo interakcja nie oznacza programów call-tv. Nie wiem czy pamiętasz emitowany np. w TVP3 program "Młodzież kontra" - to też był program interaktywny. Chodzi bardziej o kontakt z widzem niż o kolejne programy z cyklu "Nocne igraszki". chociaż taki mógłby się nocą pojawiać - jak jego pierwotna forma na TVN :D Przynajmniej było na co popatrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobrze, że chociaż to co mają nadawać na satelicie będzie się różnić od wersji w sieci, bo obecnie mogliby śmiało zmienić nazwę z RMF Maxxx TV na Wizualizacje Programu Windows Media Player TV (albo Wizualizacje Programu Winamp TV). Był Słaby Program - dziś nie na żywo, więc zapewnione trzy godziny futurystycznych mazanin na ekranie - ok, można to jeszcze zrozumieć. Ale teraz leci sama muzyka, wiele utworów posiada teledyski (a niektóre jak Inna - Hot - nawet dwa teledyski), tymczasem na ekranie nadal wizualizacje z nałożonym logo RMF Maxxx. Równie dobrze zrobię to samo włączając samo radio w Winampie, a jaka oszczędność łącza będzie... Nie tędy droga, panowie z RMF Maxxx.

 

Zresztą ogólnie zauważyłem, że często jest tak, że choć nawet dany utwór posiada teledysk - w RMF Maxxx TV go nie ma - albo pojawia się twórczość własna montażystów RMF Maxxx, albo twórczość automatyczna WMP lub Winampa (nie wnikam czego używają). W takiej formie jak dla mnie jest to póki co niestety niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moim zdaniem też jest takie coś bez sensu. To nie różniłoby się niczym od radia, a zajmowało znacznie więcej miejsca na transponderze. A muzę z wizualizacją to mogę sobie na kompie puścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że ten kanał to dobre uzupełnienie Eski tv. Na eska tv leci więcej kawałków ze słowami. Na rmf maxxx tv to większość "łup, łup, łup" - z resztą tak samo jak w RMF MAXXX. Nie przepadam za tego typu muzyką, ale niektórzy będą to oglądać - a kibicuje każdemu nowemu kanałowi, który jest coś warty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pora odświeżyć wątek nowymi informacjami:

 

Zamieszanie związane z cyfryzacją telewizji sprawiły, że projekty kanałów Tuba TV i RMF Maxxx TV trafiły na półkę. Kazimierz Gródek, prezes grupy RMF, powiedział, że stacja planowo wystartuje w 2010 roku. Agora nie chce komentować informacji o Tubie TV.

 

– Zakładamy, że nasz kanał ruszy w przyszłym roku, wiele zależy jednak od sytuacji na rynku. Powodem opóźnienia oprócz kryzysu są niejasności, jeśli chodzi o uruchamianie cyfrowej telewizji naziemnej w Polsce. Trudno też powiedzieć, jak będą wyglądały cyfrowe multipleksy, gdy platformy cyfrowe cały czas rosną w siłę– mówi Kazimierz Gródek, prezes grupy RMF.

 

Jeśli nadawcy nie uruchomią kanałów w terminach zapisanych w koncesjach, KRRiT może im poodbierać pozwolenia na nadawanie. – Spodziewam się, że KRRiT uwzględnia okoliczności rynkowe i zaakceptuje opóźnienia w uruchamianiu takich projektów – mówi Kazimierz Gródek.

 

Źródło :arrow:dvbnews.pl

Założenia i dalej nic dokładnie nie wiadomo, ale ważne, że sprawa powróciła i sam prezes grupy RMF się wypowiada. Chcemy czy nie, polski rynek telewizyjny będzie wzrastał, także w dziale telewizji muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...