Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma ciekawy głos, w Eurosporcie się do niego przyzwyczaiłem, ba mam nawet jakiś sentyment ale w sensie merytorycznym facet nie jest dla mnie dobrym komentatorem. Do tego myli się niemiłosiernie, na ogół mam też wrażenie podczas transmisji, że oglądam inne zawody niż on. Ale i tak lepszy niż Bogdan Chruścicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Rudziński jest dla mnie absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o komentarz. Dziękuję Panie Marku za wszystkie wspólnie z Panem spędzone emocje. Przeżyłem z Panem dwie olimpiady letnie i dwie zimowe oraz wiele sukcesów polskich zawodników. Mam nadzieję, że nie zniknie Pan z telewizji.

Rudziński już chyba w TVP pracował w końcu lat 80-tych.

Pracował w Polskim Radiu, w TVP również. Ostatnio widziałem go w Dzienniku Telewizyjnym powtarzanym w TVP Historia, przedstawiał serwis sportowy. Gdyby nie było podpisu to zupełnie bym go nie poznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez Szczęsnego przestałem oglądać skoki w TVP. Ostatnio z jakością transmisji Eurosport był górą. Nie dość że tylko pojedyncze konkursy były w SD, reszta w HD, to pokazywali konkursy których nie można było oglądać w publicznej. Mam nadzieję że skoków na stałe nie będzie komentował Bodzio. On jest dobrym komentatorem, ale moim zdaniem trochę za mało żywym. Para Rudziński Chruścicki była doskonała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś jest inne HD? Dużo jest ludzi co nie widzieli a gadają.

Jakość transmisji nie była najgorsza. Meczu całego nie widziałem, ale widać różnicę między ligą polską a niemiecką. U nas się kopią po kostkach, o podaniach między zawodnikami nie ma mocy. Aż się chce oglądać bundesligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Polsce prawdziwego HD nie zobaczysz". Nie jestem ekspertem, ale podchodzi mi to pod naszą narodową specjalność - narzekactwo. Oczywiście niektóre kanały HD mogą odstawać od normy, ale nie znaczy, że wszystkie. Korzystam z sieci kablowej i na niektórych stacjach jest wiele scieżek językowych: turecka, portugalska, węgierska i wiele innych. Oznacza to, że ten sam przekaz leci do odbiorców w innych krajach. Nie mamy się czego wstydzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodam że do kablówek dosyły idą z innych satelitów, nie tylko z Eutelsat Hot Bird. Na tamtych satelitach jakość jest właściwie taka sama więc się czepiacie. To takie typowo Polskie.

Jestem ciekawy jakie będą wyniki oglądalności tego meczu. Był on mocno reklamowany. Szkoda że będą to tylko wyniki Eurosportu SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczuwam nerwowość w głosie, no dawniej bez hd też się dało żyć, ale niestety w Polsce nie zobaczysz prawdziwego HD( za mała przepustowość transponderów

To źle wyczuwasz. Akurat jeśli idzie o Eurosporty to jeśli tylko transmisja jest w HD (a nie wszystkie transmisje są w HD, jeśli idzie o Bundesligę to do końca sezonu tylko 3 z 5 meczów danej kolejki są w HD) to jest w naprawdę dostatecznej jakości. Wiadomo że fajnie by było gdyby Eurosport leciał z bitrate 30 mbps ale niestety nie ma co na to liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...