Jump to content

Recommended Posts

U mnie jest. Może spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne może coś pomoże tylko, że jeśli masz listę ulubioną to ją stracisz. Albo może spróbuj zresetować tzn. wyciągnąć wtyczkę od prądu

Wieczorem spojrzałem i rzeczywiście była ścieżka audio 2. Dzięki Laki :D . Nie wiem jak jej mogłem nie widzieć wcześniej, dałbym sobie rękę uciąć, że jej tam nie było :wink: .

Aż jestem zdziwiony, że nikt nie wspomniał o tym. Eurosport został spolszczony i teraz zapowiedzi miesiąca czy też tygodnia są w języku polskim (np. wcześniejsze This weekend on Eurosport zostało zastąpione przez W ten weekend w Eurosporcie) ;) Grafika pozostała jednak w jęz. angielskim.

Przy tak dużej konkurencji programów sportowych w Polsce wcale się im nie dziwię, czas najwyższy. Również się nie zdziwię, jak za moment zobaczymy polskie reklamy na antenie Eurosportu.

Ja też się zdziwiłem jak to przeczytałem, zaraz sam zobaczę.

Kilka dni temu oglądałem ESP i reklamy stacji były po ang.

A na ESP2 również?

szkoda, że nie będzie już polskich napisów na C+ w ESP2. No i przy okazji egp. W związku z tym mam pytanie, czy na UPC też tak będzie?

///James, szybko pisałem :P dzięki za info :)

A na ESP2 również?

Ja dziś oglądałem i było po angielsku więc jak narazie spol[beep]i Eurosport. Może kiedyś spolszczą i Eurosport 2 8)

To w UPC są po polsku napisy? Nawet nie wiedziałem :P

Jeśli wyłączą dosył (o ile jest on z Cyfry) to nici z polskich napisów i będą po angielsku.

na C+ w ESP2

Chyba w C+ na ESP2 :P

Szkoda, właściwie po co oni wyrzucają to? Nie chce im się tłumaczyć tych newsów? :/

Albo robią miejsce na jakiś Dom i ogród etc. :/

Zawsze jakoś milej tak poczytać sobie wiadomości w języku ojczystym, poza tym to jakoś wyróżniało C+ przed innymi polskimi platformami.

Mam pytanie, bo oglądałem snookera na eurosporcie i nagle obraz sie zawiesił - pojawia się komunikat ''serwis niedostępny'' Czy u kogoś też tak jest?

Ps. Mam echostara dsb 616, eurosport 2 też nie chodzi

w UPC to samo. Najwyraźniej usterka po stronie nadawcy. Zaraz się wścieknę! :evil:

dzięki bogu już wrócili :jupi:

pojawia się komunikat ''serwis niedostępny''

czyżby CP używał fergusonów ;> ??

eurosport-hd.jpg

Rozpoczęły się testy techniczne kanału Eurosport HD. Przekaz prowadzony jest z TP Cyfry+. Jakość przekazu audio to 192 kbps, stereo (w przypadku ścieżki niemieckiej - AC3). Video - ok. 12 mbps

Parametry (za: SatKurier.pl):

Hot Bird 7A (13E)

tp. 4 (11,278 GHz, pol. V SR=27500 FEC=2/3 DVB-S2/8PSK)

PID V=3000

PID A=3201 (j. angielski), 3202 (?), 3203 (j. turecki), 3204 (j. rosyjski), 3205 (j. holenderski), 3206 (j. czeski), 3207 (j. niemiecki), 3208 (AC3, j. niemiecki), 3209 (j. portugalski), 3210 (j. polski), 3211 (j. węgierski) i 3212 (j. hiszpański)

PID PCR=3000

SID=13061

Kodowanie: obecnie brak

ID: ESP HD Intl

snapshot20080515184226.th.jpg snapshot20080515184348.th.jpg

snapshot20080515184046.th.jpg snapshot20080515184139.th.jpg

snapshot20080515184158.th.jpg snapshot20080515184408.th.jpg

snapshot20080515184123.th.jpg snapshot20080515184339.th.jpg

snapshot20080515184324.th.jpg

foto: hdtvpolska.com

Czy taka dobra? No niby tak, ale mecze będą pokazywane z opóźnieniem i to nie małym.

Mecze live będzie można oglądać na niemieckich kanałach ZDF i ARD, co prawda po niemiecku, ale live :jupi:

Na Eurosporcie mecze Euro będą pokazywane z 24 godzinnym opóźnieniem. Co do ARD i ZDF to jakoś nie/mam przekonania ( denerwował by mnie niemiecki komentarz - nie/znam języka niemieckiego :/ )

PS. Cyfrowy Polsat i tak zrobił wiele dając możliwość dokupienie pakietu sport na jeden miesiąc myśle że to nie jest dużo i każdego stać, więc nie/narzekajcie tylko wykupcie i oglądajcie.

Ja wiem czy tak dużo Polsat narobił? Zawsze można było dokupić pakiet sportowy na 1 miesiąc.

Temat Euro 2008 na Eurosporcie zakonczony. NA otwartym Polsacie będą transmitowane na żywo 27 meczów. Dobre rozwiazanie i strata dla osób którzy zakupili dekodery ze względu na Mistrzostwa.

A na Eurosporcie jak zwykle mnóstwo konferencji prasowych, wywiadów itp,itd. W sumie ciekawie i wielki plus za to :wink:

A kto powiedział, że Euro 2008 nie będzie w HD także w Polsacie Sport HD? :> Bo to raczej pewne.