Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmianie uległa nieco oprawa kanałów Eurosport oraz Eurosport 2. Logo w idencie jest bardziej trójwymiarowe i błyszczące oraz zapowiedź najbliższych programów jest animowana nieco inaczej. Odświeżono także oprawę muzyczną. Sądząc po zapach Eurosportu HD, oprawa kanałów grupy została ujednolicona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Eurosport International jeśli już, bo gdyby to była wersja regionalna to wszystko byłoby po niemiecku, a nie po angielsku tak jak zdaje się jest. To jest wersja międzynarodowa z wieloma ścieżkami językowymi.

 

A odbierasz Eurosport HD?? Bo ja widzę wyraźnie, że to JEST wersja regionalna niemiecka. Cała grafika jest po niemiecku, a reklamy lecą te same co na Eurosport Deutschland, podczas gdy na polskim Eurosporcie SD lecą zapowiedzi i to właśnie ich fonia jest na polskiej ścieżce dźwiękowej na Eurosporcie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Eurosport International jeśli już, bo gdyby to była wersja regionalna to wszystko byłoby po niemiecku, a nie po angielsku tak jak zdaje się jest. To jest wersja międzynarodowa z wieloma ścieżkami językowymi.

 

Bo ja widzę wyraźnie, że to JEST wersja regionalna niemiecka. Cała grafika jest po niemiecku, a reklamy lecą te same co na Eurosport Deutschland, podczas gdy na polskim Eurosporcie SD lecą zapowiedzi i to właśnie ich fonia jest na polskiej ścieżce dźwiękowej na Eurosporcie HD.

 

 

 

Ktoś probuje nam tu wcisnąć ciemnotę, tak jakby poza nim wszyscy byli laikami.

Wiadomo nie od dziś ze Eurosport SA podpisał z Cyfrą+ umowę na mocy której z jej transpondera będzie retransmisja kanału Eurosport HD dla innych platform cyfrowych i sieci kablowych.

Więc poza kodowaniem w Seca Mediaguard 2 jest także kodowanie w Nagravision 3 i Conax oraz dla innych platform koduje sie w Viaccess 3.0

 

Dziwić może tylko fakt że dźwięk w AC3 jest przy niemieckiej ścieżce dźwiękowej a nie ma jest w angielskiej (na polska nie liczę) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odbierasz Eurosport HD?? Bo ja widzę wyraźnie, że to JEST wersja regionalna niemiecka. Cała grafika jest po niemiecku, a reklamy lecą te same co na Eurosport Deutschland, podczas gdy na polskim Eurosporcie SD lecą zapowiedzi i to właśnie ich fonia jest na polskiej ścieżce dźwiękowej na Eurosporcie HD.

Proponuję nie zażywać środków dezorientacyjnych podczas oglądania telewizji bo nagle można zacząć rozumieć mandaryński i widzieć niemiecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś probuje nam tu wcisnąć ciemnotę, tak jakby poza nim wszyscy byli laikami.

Wiadomo nie od dziś ze Eurosport SA podpisał z Cyfrą+ umowę na mocy której z jej transpondera będzie retransmisja kanału Eurosport HD dla innych platform cyfrowych i sieci kablowych.

Więc poza kodowaniem w Seca Mediaguard 2 jest także kodowanie w Nagravision 3 i Conax oraz dla innych platform koduje sie w Viaccess 3.0

 

A jaki to ma związek z mim postem??

 

 

Dziwić może tylko fakt że dźwięk w AC3 jest przy niemieckiej ścieżce dźwiękowej a nie ma jest w angielskiej (na polska nie liczę) :roll:

 

Bo to jest tak jakby Eurosport Deutschland HD z wieloma ścieżkami dźwiękowymi!

 

[Proponuję nie zażywać środków dezorientacyjnych podczas oglądania telewizji bo nagle można zacząć rozumieć mandaryński i widzieć niemiecki.

 

A ja proponuję obejrzeć Eurosport HD i dopiero się wypowiadać, a nie pisać głupich postów, które są beztreściwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapów nie będzie bo Esp HD jest teraz taki sam co wersja International. Najwyraźniej w poniedziałek zastąpili wersję niemiecką. Co ciekawe teraz jest możliwość wyboru między językiem polskim, a angielskim. Wcześniej na nce dostępny był tylko polski. Możecie mi nie wierzyć, ale w południe w niedzielę to była kopia Eurosportu Deutschland. Pamiętam napis Juni na zapowiedziach i reklamy niemieckie, ale nie były one 4:3, a 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapów nie będzie bo Esp HD jest teraz taki sam co wersja International.

 

 

To świadczy że jednak mija się z prawdą. A już myślałem ze nam wszystkim udowodni że to co pisze to prawda.

 

 

Najwyraźniej w poniedziałek zastąpili wersję niemiecką. Co ciekawe teraz jest możliwość wyboru między językiem polskim, a angielskim. Wcześniej na nce dostępny był tylko polski. Możecie mi nie wierzyć, ale w południe w niedzielę to była kopia Eurosportu Deutschland. Pamiętam napis Juni na zapowiedziach i reklamy niemieckie, ale nie były one 4:3, a 16:9.

 

A tu widać jak próbuje się tłumaczyć, z wprowadzania ludzi w błąd.

 

 

 

PS: Oj nieładnie tak ludziom mieszkać w głowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...