Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdzie się, znajdzie :P Na 11.240V nadaje France 24 w dwóch wersjach językowych (traktować jako dwa osobne kanały w SD), a również kilka kanałów dla n, które też mogą zmienić parametry. Eurosport HD będzie bardzo wymagający, ale po uprzednim zrobieniu porządków, miejsce się znajdzie. Wystarczyłoby przesunąć obie wersje France 24 na inną pojemność, co mogłoby być najszybszym krokiem w tym kierunku. Aha, podobno France24 będzie likwidowany, więc miejsce jak najbardziej na HB się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o likwidacji France24 myślałem. Co do miejsca tam, to co tam robi Nonstop Kino? Przecież on jest nadawany a 11.393V :?: Jeśli nadawaliby kanały HBO w MPEG-4 to myślę, że kanał Eurosport HD mógłby już nadawać (oczywiście po uprzednim wyłączeniu France24) :mrgreen: Ciekawe kiedy wyłączyliby te kanały? Chyba nie prędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie o pasek z info sportowymi, które lecą na dole ekranu

u mnie są one w języku angielskim ale wiem ze te informacje (zamotam sie bo nie wiem jak to napisać) także są udostępniane w j polskim. i chciałbym sie dowiedzieć od czego to zależy? od platformy czy jak??? :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Eurosport są nadawane dla x platform w Europie z tego transpondera, z którego korzystają polskie platformy i dlatego pasek jest po angielsku, bo dla każdego państwa nie opłaca się dawać oddzielnego obrazu na wspólnym transponderze,poza tym nie ma na to miejsca. To jest kanał międzynarodowy dlatego musi być po angielsku, bo to jest język najbardziej znany. Cyfra była taka mądra, że jakoś dogadała się z Eurosportem i przesyłają im sami sygnał do siebie a Cyfra później nadaje ten kanał na swoim transponderze. Ten pasek w języku polskim w Cyfrze jest tylko na "dwójce", na jedynce jest po angielsku, bo sygnał biorą z tego samego transpondera co Cyfrowy Polsat czy Telewizja Nowej Generacji n.

 

Myślę, że to jest w miarę jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sk_logo.gif25 maja Eurosport w jakości HD

Eurosport w jakości HD wystartuje 25 maja przy okazji tenisowych zawodów French Open na kortach Roland Garros. Eurosport zamierza też poprawić jakość standardowych transmisji SD przechodząc z formatu 4:3 na 16:9. Eurosport HD pokaże też Tour de France i Olimpiadę w Pekinie.

 

[...] Na razie nie ma informacji o włączeniu Eurosportu HD do którejś z trzech polskich platform cyfrowych - wszystkie są do tego zdolne i mają Eurosport w SD, więc zapewne nie będą się ociągać, by już na starcie 25 maja pokazać go polskim widzom.

Fajnie, nie spodziewałem się tak szybkiego obrotu sprawy. Mam nadzieję, że polskie platformy nie polecą w kulki i dodadzą ESP HD dosyć szybko po starcie. Szczególnie ucieszeni byliby abonenci Cyfry, ponieważ mieliby okazję zobaczyć igrzyska w pełni i to w High Definition ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał bdzie min. w C+ bo jest wolne miejsce po Eurosport a przed Eurosport 2...

Pojawi sie tez w N bo oni lubią HD oraz w CP bo kanał będzie u konkurencji to i w CP bo maja najwięcej potencjalnych klientów..

 

W C+ i CP będzie dodatkowo płatny a w N w pakiecie sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...