Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie pomyślałeś może że w niedzielę lub poniedziałek zamienili wersję niemiecką na angielską?? Dopiero dzisiaj włączyłem Eurosport HD i były grafiki po angielsku. I jak mam ci zrobić zap z przeszłości?? Jak myślisz dlaczego dzisiaj specjalnie włączyłem Eurosport HD, którego w ogóle nie oglądam? Może po to, żeby zrobić zapy?

Szkoda, że mi nie wierzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, było jak było, jest takie porzekadło: co było a nie jest, nie pisze się w rejestr ;) Sprawę niemieckich napisów zostawiamy.

 

Co do tematu polskiej fonii w Cyfrowym Polsacie - dochodzą do mnie sprzeczne informacje. Jedni twierdzą, że jest OK, inni, że mają po angielsku. Ta druga grupa jest proszona o przeprowadzenie instalacji, bo być może trafili na moment wpadki techników, którzy podpieli zły SID. Z tego co mi wiadomo teraz powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z abonentów CP ma zakodowany sygnał Eurosport2 mimo opłaconego abonamentu? Bo ja od wczoraj jestem pozbawiony tego kanału dodam że abonamenta opłacony do lipca.

BOA zachowują się jak szamani ponawiają sygnał a to na nic się zdaje ciągle zakodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zwrócić uwagę, że nie padło twierdzenie, że Eurosport przejdzie na 16:9 w dniu startu Eurosportu HD - jedynie że zamierza (w bliżej nieokreślonej przyszłości). Plany takie są, ale ich wprowadzenie w życie wymaga nieco czasu, czy się sprawdzi - zobaczymy za jakiś czas, czy coś w tym kierunku jest robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd mi się ten nbox przyplątał - to chyba przemęczenie ;) Aczkolwiek metodę drastycznego restartu na box Cyfry+ też możesz wykorzystać - działa na wszystkie tunery ;) Nie wiem czy masz HD, czy HD PVR, ale na tym drugim nie rzuciło mi się to w oczy. Muszę jednak zauważyć, że testowałem to zanim Cyfra+ zaczęła dawać dźwięk AC3 (bo jakby ktoś nie zauważył - Cyfra+ nie daje na listę ESP HD Polish, a kanał identyfikowany jako EUROSPORT HD PL, gdzie podpięta jest fonia AC3 - to nie jest dubel - tylko różni się SID-em, PID Audio i kodowaniem - tylko Seca MediaGuard 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...