Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport HD dostępny będzie dla abonentów Cyfry+ jako opcja dodatkowa (w cenie 5 zł miesięcznie) w polskiej wersji językowej, na pozycji 61.

No i mamy Eurosport HD w Cyfrze+. Teraz tylko czekać na ruch N i CP. Dobrze, że przynajmniej nie podpisali umowy na wyłączność bo niektórzy byli by niezadowoleni z tego faktu :wink:

Kolejny dowód na to, że Cyfra żyłuje na swoich abonentach ;) Uważa HD wciąż jako coś z kosmosu...

Co do samego ESP HD - myślę, że na dniach wysypią nam się informacje z innych operatorów/platform, tak jak to miało miejsce z HBO HD ;)

Mam nadzieję, że Europsort w wysokiej rozdzielczości wejdzie do CP. Nie mam co prawda dekodera HD od Cyfrowego Polsatu, ale jeśli znajdzie się ten kanał w słonecznej platformie, to jej oferta HD zacznie wreszcie takową przypominać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sądzę, że będzie w 1080i, bo 720p nie nadaje się do sportu.

Co do samego ESP HD - myślę, że na dniach wysypią nam się informacje z innych operatorów/platform, tak jak to miało miejsce z HBO HD ;)

Mam nadzieję, że Europsort w wysokiej rozdzielczości wejdzie do CP.

No niestety tak szybko to nie wysypały się informacje o HBO HD w Cyfrze :P szybko "poleciał" tylko Cyfrowy Polsat.

Miejmy nadzieję, że wejdzie i nie będą "bali się" o swój kanał w HD- Polsat Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny kanał przeprowadzi relacje w wysokiej rozdzielczości z obydwu najważniejszych sportowych wydarzeń roku: Euro 2008 oraz igrzysk olimpijskich Pekin 2008.

 

Prosze o wytlumaczenie. Nie rozumie tego. W takim razie jak trzeba zrozumiec reklame CP, ze Euro 2008 z satelity tylko u nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport HD w n!

 

Międzynarodowy kanał Eurosport HD dołączy do oferty Platformy Nowej Generacji n. N to druga platforma, która będzie posiadała w swojej ofercie Eurosport w jakości High Definition. Kanał będzie dostępny w pakiecie "sport i motoryzacja", cena pakietu nie ulegnie zmianie a ramówka kanału będzie taka sama jak kanału nadawanego w jakości Standard Definition.

N jako druga platforma określiła się co do włączenia kanału do swojej oferty, dzień wcześniej zrobiła to Cyfra+, ale nie wiadomo jeszcze co z obecnością kanału w ofercie Cyfrowego Polsatu.

źródło: satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego ESP HD - myślę, że na dniach wysypią nam się informacje z innych operatorów/platform, tak jak to miało miejsce z HBO HD ;)

Miałem rację? :D Myślę jednak, że ESP HD nie znajdzie się w CP. Powód jest prosty - konkurencja dla Polsatu Sport HD. Telewizja nowej generacji n pokazuje tylko swą wyższość nad innymi platformami w kwestii HDTV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I o to chodzi panowie Eurosport HD bez zmiany ceny za pakiet sportowy w n i to sie nazywa platforma nowej generacji dodawac nowe kanaly niekoniecznie podwyzszajac abonament swoja droga C+ rzeczywiscie przegina palke z suma 5 zloty za kanal HD niewroze tej platformie swietlanej przyszlosci

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...