Jump to content

Recommended Posts

Eurosport HD dostępny będzie dla abonentów Cyfry+ jako opcja dodatkowa (w cenie 5 zł miesięcznie) w polskiej wersji językowej, na pozycji 61.

No i mamy Eurosport HD w Cyfrze+. Teraz tylko czekać na ruch N i CP. Dobrze, że przynajmniej nie podpisali umowy na wyłączność bo niektórzy byli by niezadowoleni z tego faktu :wink:

Kolejny dowód na to, że Cyfra żyłuje na swoich abonentach ;) Uważa HD wciąż jako coś z kosmosu...

Co do samego ESP HD - myślę, że na dniach wysypią nam się informacje z innych operatorów/platform, tak jak to miało miejsce z HBO HD ;)

Mam nadzieję, że Europsort w wysokiej rozdzielczości wejdzie do CP. Nie mam co prawda dekodera HD od Cyfrowego Polsatu, ale jeśli znajdzie się ten kanał w słonecznej platformie, to jej oferta HD zacznie wreszcie takową przypominać ;)

Nie ma czegoś takiego jak satelitarne 1080p( bo to pewnie uważacie za "FullHD"). Nie ma i raczej nigdy nie będzie. Po prostu kolejna "kompetentna" osoba pisze farmazony w komunikatach prasowych. EurosportHD będzie pewnie w 1080i.

Także sądzę, że będzie w 1080i, bo 720p nie nadaje się do sportu.

Co do samego ESP HD - myślę, że na dniach wysypią nam się informacje z innych operatorów/platform, tak jak to miało miejsce z HBO HD ;)

Mam nadzieję, że Europsort w wysokiej rozdzielczości wejdzie do CP.

No niestety tak szybko to nie wysypały się informacje o HBO HD w Cyfrze :P szybko "poleciał" tylko Cyfrowy Polsat.

Miejmy nadzieję, że wejdzie i nie będą "bali się" o swój kanał w HD- Polsat Sport HD.

Także sądzę, że będzie w 1080i, bo 720p nie nadaje się do sportu.(...)

Nie nadaje się do sportu w Europie bo wszystkie kamery realizatorskie są w 1080i.W USA niemal wszystkie kanały sportowe nadają w 720p bo tak też realizują transmisje.

Jako jedyny kanał przeprowadzi relacje w wysokiej rozdzielczości z obydwu najważniejszych sportowych wydarzeń roku: Euro 2008 oraz igrzysk olimpijskich Pekin 2008.

Prosze o wytlumaczenie. Nie rozumie tego. W takim razie jak trzeba zrozumiec reklame CP, ze Euro 2008 z satelity tylko u nich ?

Eurosport HD w n!

Międzynarodowy kanał Eurosport HD dołączy do oferty Platformy Nowej Generacji n. N to druga platforma, która będzie posiadała w swojej ofercie Eurosport w jakości High Definition. Kanał będzie dostępny w pakiecie "sport i motoryzacja", cena pakietu nie ulegnie zmianie a ramówka kanału będzie taka sama jak kanału nadawanego w jakości Standard Definition.

N jako druga platforma określiła się co do włączenia kanału do swojej oferty, dzień wcześniej zrobiła to Cyfra+, ale nie wiadomo jeszcze co z obecnością kanału w ofercie Cyfrowego Polsatu.

źródło: satkurier

Miałem rację? :D Myślę jednak, że ESP HD nie znajdzie się w CP. Powód jest prosty - konkurencja dla Polsatu Sport HD. Telewizja nowej generacji n pokazuje tylko swą wyższość nad innymi platformami w kwestii HDTV ;)

Witam

I o to chodzi panowie Eurosport HD bez zmiany ceny za pakiet sportowy w n i to sie nazywa platforma nowej generacji dodawac nowe kanaly niekoniecznie podwyzszajac abonament swoja droga C+ rzeczywiscie przegina palke z suma 5 zloty za kanal HD niewroze tej platformie swietlanej przyszlosci

pozdrawiam

Jeśli prowadzi to ok, bo oni długo gadają i próbują coś załatwić aż w końcu wychodzi na ich (zazwyczaj) i abonenci mają taniej kanały. Przykład? HBO. Jeśli kanał dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu to na pewno będzie tańszy niż w Cyfrze.

Wiem, że z tydzień tak jest, ale dzisiaj miałem czas napisać. Fonię mam tylko angielską, polska do wyboru zniknęła. Eurosport 2 jest po polsku. Raimundo jaki masz dekoder? Może to jego wina, bo ja mam Samsunga DSB S-305 G.

Kami;

Miałem to samo co ty. Też transmisje miałem po Angielsku a na Polskiej fonii była znów Angielska. Dopiero jak przeszłem na Sćieżka Audio 2 pojawiła się fonia Polska na Eurosporcie. Także mam ten sam dekoder co ty. Spróbuj może się pojawi :wink:

• Mr. Orbita changed the title to Eurosport 1 i Eurosport 2