Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

W Eurosport 1 skoki z Innsbrucka z komentarzem M. Rudzińskiego i I. Błachuta. Teraz te same skoki na Eurosport 2 i komentują. P. Ulbrych i J. Pindera. O co chodzi w tym wszystkim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ogóle nie ma polskiego komentarza w Eurosporcie. Na samym początku, reporterzy którzy mieli być w studiu, powiedzieli że z powodu opadów śniegu studia nie będzie. Ja nie wiem po co oni w ogóle cuduja że studiem itp. Powinni siedzieć na tyłkach w Warszawie i nie kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie mogą się zreformować. Oni powinni przejść na model Eleven - czyli zostajemy globalną siecią, kupujemy część praw na większość czy wszystkie rynki,a część praw kupujemy na poszczególne rynki. Ramówka każdego kanału jest ustalana w danym kraju i nie ma tego cyrku co obecnie, przełaczania, wysyłania ludzi do Paryża itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport tyle lat nadaje a działa jak stacja amatorsko-hobbystyczna. Biathlon szybciutko kończą bo alpejczycy już jadą. Narciarstwo szybciutko kończą bo biegi. Wchodzą na bieg na 10 km kiedy panie przebiegły już 7,5 km. I tak w weekendy jest non stop. To albo niech zrobią jeszcze jedne kanał, taki rezerwowy. Albo niech nie kupują tylu praw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto komentuje ostatni etap Tour De Ski teraz na Eurosport 2,ale gość nie ogarnął że dziś startowali panowie z róznicami czasowymi z poprzednich etapów i teraz [beep] przelicza czy ten odrobił tyle a ten tyle,bo myśli że wystartowali wszyscy jednocześnie.Sport niszowy,ale dla mnie kompromitacja i bym takiego pracownika zwolnił po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, dzisiejsze zwycięstwo Kamila, lepiej słuchać było w Eurosport, niż smutnego babiarza w TVP.

 

W pełni się zgadzam. Dlatego też ja wczorajsze skoki narciarskie również oglądałem na Eurosporcie, bo na TVP to normalnie nie dało się ich oglądać. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto komentuje ostatni etap Tour De Ski teraz na Eurosport 2,ale gość nie ogarnął że dziś startowali panowie z róznicami czasowymi z poprzednich etapów i teraz [beep] przelicza czy ten odrobił tyle a ten tyle,bo myśli że wystartowali wszyscy jednocześnie.Sport niszowy,ale dla mnie kompromitacja i bym takiego pracownika zwolnił po prostu.

Nie wiem kto komentował, ale ogarnięci Merk i  Błachut jeszcze pewnie wracali z TCS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oglądaliście skoki w Eurosporcie to skąd możecie wiedzieć,że nie dało się ich oglądać w TVP? Oglądałem ja jak miliony innych osób i jak najbardziej się dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...