Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@umek, racja ;)  dobrze że dałeś to info o cenach bo już prawie kupiłem abonament, a tak to jeszcze się wstrzymam do weekendu zapewne. ;)
Edit:
Europsort 3 wylądował w usłusze NC+ GO. WOW :P

https://forum.satkurier.pl/topic/20028-usługa-nc-go-na-komputerach/page-9#entry1336520

Czy jest jakaś współpraca NC+ z Eurosport?
 
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś współpraca NC+ z Eurosport?

Nie raz nc+ miało jakieś własne wyskoki z Discovery. Czy to podział Ekstraklasą i UEFA Europa League czy start CANAL+ DISCOVERY. Nadawca najwidoczniej nie chce być stronniczy i nikogo faworyzować, skoro chociażby współpracują z Polsatem co do Tenis Premium. Dla nich to na pewno same korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@bart18, jak biorę abonament na miesiąc wyskakuje mi takie coś :

 

image.jpg

 

Tylko nie wiem co to jest ten minimalny okres zobowiązania. Tak naprawdę nie będzie to miało znaczenia czy kupię dzisiaj bo miesiąc za darmo a potem koleny miesiąc 15 pln i mogę zrezygnować? Czy się mylę?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem że są okresy próbne teraz. ;)

Myślę że tak będzie, choć możesz poczekać aż ktoś inny jeszcze da tu znać. Ja mam subskrypcję roczną, bo kosztowała w Black Friday 10zł/rok (gdyby nie ten deal, brałbym na wybrane miesiące) więc na 100% nie powiem, ale myślę, że ten zapis tyczy się np. oferty 10zł/miesiąc gdzie nie można zrezygnować przed opłaceniem 12stu miesięcy.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak pokombinowałem, że jestem abonentem Eupsport Player z darmowym dostępem do 23 stycznia. :lol2:

Potem 15pln i 23 lutego koniec bo zrezygnuję , ale kto jest w gorącej wodzie kompany to tak ma. @bart18 jak widzisz nie wytrzymałem i mnie to zgubiło. Życie

@Emil.1603 racja to niewiele jak sam widzisz już je wydałem. ;)

Edit:

Nic nie zapłacę bo anulowałem subskrypcję .

 

image.jpg

 

Taka mała rada , nie eksperymentujcie jeśli nie musicie. :D

Teraz zostało mi testowanie usługi , muszę przyznać że nie jest ona taka zła. Zarówno na laptopie jak i smartfonie prezentuje się to przyzwoicie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Może tak być. Zobaczę czy tego 23 stycznia mi nic nie wezmą z konta i dam znać. @szyzag123, czekaj na info oedmnie. :P

Jak tak będzie to sobie wykupie abonament na samą olimpiadę. Tak na marginesie jeśli nie mieliście doczynienia z playerem to tak jak pisał @bart18, część trensmisji tych z poza anten Eurposport 1,2 jest w angielskim komentarzu.

 

Tak wygląda aplikacja:

2018-01-19_124349.jpg

 

2018-01-19_124315.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku dla świętego spokoju kupić pakiet 1 lutego (chyba, że będą obniżki cen), bo w Polsce nie ma info na razie czy będzie promocja.

 

 

Ceny będą obniżone w miesiącu lutym. Tak wskazuje pierwszy akapit artykułu. ;)

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem czytałem to, tylko wczoraj tak jakoś się nakreciłem, że sobie abonament wykupiłem. Przynajmniej teraz wiem jak wygląda aplikacja. Człowiek cały czas się uczy. :)

Nawet jeśli będą Eurosporty dostępne za darmo w NC+ to sama usługa jest warta 15 pln miesięcznie. Można sobie abonament na rok wykupić. Szkoda tylko ze @bart18 nie pochwalił się wcześniej o tym black friday i cenie na rok :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wczoraj aktywowalem pisalo miesiac darmowy do 23 lutego a po aktywacji do 23 stycznia okres darmowy....Dziwne to jest i lekko niezrozumiałe. Dlatego odrazu zrezygnowalem po aktywacji.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ktoś z was się orientuje jaka rozdzielczość jest w Eurosport Player? 1080p czy 720?Na  oko nie idzie tego stwierdzić. :P

Edit.

Znalazłem info, że aplikacja była przez chwilę dostępna na PS4, 5 stycznia dokładnie , ale zniknęła po kilku dniach. :/

http://www.pssite.com/news/60484/eurosport-player-dostepny-na-ps4.html

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...