Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Multimedii jest plansza, że wystartują 10 czerwca. Wykupiłem dostęp przed godziną.

 

Więc jak to w końcu jest? Kiedy będzie jakaś emisja? Niestety nie ma EPG.

Tak. Plansza ze startem kanału. W Vectrze jest tak samo. I planszę widzi każdy, a nie tylko osoba, która ma to wykupione. Osoby, które mają wykupione powinny 9 czerwca nie mieć planszy reklamowej, tylko już pewnie jakieś logo Polsatu Sport 2, czy coś.

 

A nadawanie rozpoczynają 10 czerwca o godzinie 18:00. Wtedy zaczyna się studio przed meczem otwarcia.

 

Docelowo w dniach meczowych (przy meczach o 15:00, 18:00 i 21:00) studio trwać ma od 13:00 do 1 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości w gazetce TO&OWO napisali jak oglądać EURO 2016 i za ile na różnych platformach to wygląda.
Przy NC+ jako jedna z opcji to w przypadku przedłużenia oferty na 24m pakietu Superpremium - nic o wymaganych 10zł za MR.
 

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie mam: Czy jak wykupię dostęp do Euro 2016 France jutro poprzez iCOK, bo nie chce mi się dzwonić do biura to zobaczę planszę, że od 10 czerwca zapraszają, czy lepiej dzwonić do biura Cyfrowego Polsatu osobiście? Dla stałych klientów tylko 79 zł. :)

 

Pozdrawiam ksiaze351

Edytowane przez Barti
Post napisany w sposób dość niechlujny. Wyjątkowo poprawiono pisownię. Następnym razem będzie od razu Kosz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam CP, aktywacja właśnie weszła w realizację. Pytanie kanał Polsat 2 i 3 mam też w pakiecie , widnieje napis tego kanału nie ma w abonamencie. Czy to normalne? Czy mam się nie pokoić ;p Posiadam Premium Max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobną sytuację z kanałami 222,223

Podpisałem umowę na "full pakiet" za 99zł i też na tych dwóch kanałach wyskakuję info o braku uprawnień do odbioru .

Pani na infolinii powiedziała że tych kanałów jeszcze nie mam i będą dopiero na euro uruchomione :-| Nie chciałbym aby się okazało że w dniu otwarcia infolinia padnie od telefonów :mrgreen:

Kanał 222 jest cały czarny a na 223 przez jeden dzień była tablica z logo programu teraz też już jest czarny

 

Po zalogowaniu się od ICOK i sprawdzeniu swojej oferty Euro2016 widnieje jako opcja dodatkowa do wykupienia ?????

Edytowane przez otori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do CP bo też tak mam i twierdzą że to normalne, że w ciagu najbliższych dni pojawi się informacja a wykupieniu pakietu i że nadawanie rozpoczną 10 czerwca. Oby tak było bo w innym razie 10 oblężenie będzie na partyline i czas oczekiwania ponad 30 minut :P

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy Tobie, żeby oglądać samą plansze? Jest na 3 napisane, że od 10 czerwca i wtedy będziesz mieć dostęp do tych kanałów. W kablówkach i nc+jest tak samo.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...