Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

7 minut temu, ircios napisał:

@medalao Max 35 zł z MR Twoja oferta warta. Wypowiedzenie i czekaj na przedłużenie. 

Dzięki, w takim razie będę czekał. Po zalogowaniu do strefy klienta widzę ofertę za 29,99zł za Comfort+ przez pierwsze 9 msc, później kwota 39,99zł. Opłata za Dekoder główny i MR bez zmian..

Tam przeważnie jest drogo :-D

Walcz o Comfort za 22,50 , a jak będzie problem to za max 24,99. MR 10 i dekoder 0. 

• Thanks 1

Niestety comfort za 22,5 od maja jest dostępny na podobnej zasadzie jak kiedyś oferty za 14,99,więc bardzo mało realne jest zejście na goły comfort w tej cenie. Oczywiscie można go odtworzyć 

Witam wszystkich. Umowa do końca sierpnia kolejny telefon z propozycją:

Superpremium 4k, Multi ManPack, Mistrzowska Piłka, multiroom standard (2 Cameleon - Sagemcomy w szafie) za 142,98. Jak myślicie  da radę z tego coś jeszcze urwać?

Posted (edited)

Za ilę urwę czysty Comfort (bez C+) i HBO/HBO GO ? - zaznaczam że schodzę z Extra+ 6C.

Wypowiedzenie wysłane.

Edited by ste100
Posted (edited)
24 minuty temu, Jax napisał:

W Superpremium 4K nie ma Cinemaxów.

To, co w Cinemaxach masz w HBO GO, więc w sumie nie jest o duża strata prawdę mówiąc.

35 minut temu, Franek35 napisał:

Dekoder 4K za darmo z dyskiem. 

Pierwsze słyszę, aby dekoder 4K z dyskiem był za 0 zł. Mi oferują za 5 zł przy Superpremium 4K za 109,99 zł. Umowę mam do końca lipca 2020.

Edited by Bloo411
Posted (edited)

@Bloo411

Ja też nie słyszałem o deku 4k za 0, ale za to dużo przeczytałem ;-)

To, że Ci proponują za 5 to normalne.

Edited by ircios
2 minuty temu, Bloo411 napisał:

To, co w Cinemaxach masz w HBO GO, więc w sumie nie jest o duża strata prawdę mówiąc.

Pierwsze słyszę, aby dekoder 4K z dyskiem był za 0 zł. Mi oferują za 5 zł.

Z dyskiem 1T mogę już iść wymienić za darmo .Nie mam aktywacji ani opłaty. Przed chwilą przedłużyłem ofertę. Wiem co dostałem.

Godzinę temu, P_Canal+ napisał:

Niestety comfort za 22,5 od maja jest dostępny na podobnej zasadzie jak kiedyś oferty za 14,99,więc bardzo mało realne jest zejście na goły comfort w tej cenie. Oczywiscie można go odtworzyć 

Więc do jakiej kwoty można zejść za goły Comfort ?

Przecież napisałem.  Jak nie 22,50 , to?

Swoją drogą ...pakiet ze śmieszną zawartością  wart 15 zł drożeje przy negocjacjach do minimum 25 dla tych co płacą więcej. 

Moim zdaniem 25 zł za Comfort+ to nadal bardzo atrakcyjna cena.To pakiet najbardziej optymalny.W Starcie brakuje kilka podstawowych a zamiast dopłacać do Extra lepiej dobrać paczkę C+ czy HBO, bo niewiele więcej kosztują a oferta zdecydowanie ciekawsza od dodatków w Extra.

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1
23 minuty temu, ircios napisał:

@Bloo411

Ja też nie słyszałem o deku 4k za 0, ale za to dużo przeczytałem ;-)

To, że Ci proponują za 5 to normalne.

Dlatego jestem ciekawy od czego to zależy?

24 minuty temu, Franek35 napisał:

Z dyskiem 1T mogę już iść wymienić za darmo .Nie mam aktywacji ani opłaty. Przed chwilą przedłużyłem ofertę. Wiem co dostałem.

Nie twierdzę, że ściemniasz, tylko jestem zaskoczony, bo ja podczas rozmów wiele razy słyszałem, że nie ma opcji, aby dekoder 4K z dyskiem dostać za 0 zł.

Posted (edited)
3 godziny temu, Bloo411 napisał:

Dlatego jestem ciekawy od czego to zależy?

Nie twierdzę, że ściemniasz, tylko jestem zaskoczony, bo ja podczas rozmów wiele razy słyszałem, że nie ma opcji, aby dekoder 4K z dyskiem dostać za 0 zł.

Witam was serdecznie. Umowę miałem do końca lipca. Nie składałem wypowiedzenia. Kilka telefonów nie odbierałem. W sobotę telefon i propozycja nie do odrzucenia. Tak jak wyżej pisałem Dekoder 4K za darmo i dysk 1TB też za darmo. Umowa zaakceptowana dziś po południu i zaraz odbiór sprzętu w punkcie w galerii Alfa. Superpremium 4K plus cinemax, mistrzowska piłka , Fox play, Nat geo Play na  cały okres . Umowa do lipca 2022. Zero opłaty miesięcznej za sprzęt. Jak nauczę się wstawiać zdjęcia to wam pokażę z Ica. Telefon +48500935649 dzwoniła Pani później przekazała telefon chyba kierownikowi lub komuś co długo pracuje. Jak coś to odpowiem na pytania. Sprzęt nowy już działa. Jeszcze karta też nowa. 

Edited by Franek35

Panowie opłaca się przechodzić na umowe na czas nieoznaczony? kończy mi sie z końcem czerwca płace 69.99 zl za extra z 6C+,  multiroom ze starej cyfry....potem mi pokazuje żę w umowie na czas nieoznaczony  4 zl wiecej 73.99... co lepiej wybrać? upierać sie na umowe na czas oznaczony 15 mies czy 24 mies? narazie nie odbierałem telefonów ale pewnie proponują to samo co miałem... dzieki za odpowiedzi