Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

@ircios a skąd pewność,że powie?? Dasz gwarancję,że w tym miesiącu dekoder 4k jest dostępny przy wymianie za 0zl najem i 0zl aktywacja?Jesteś pracownikiem platformy canal+ ? Znasz aktualne ceny w DUK albo w POS? Ja jestem pracownikiem salonu i choćbym na rzęsach stawał to w żaden sposób nie zrobię w tym miesiącu dekodera 4 za 0/0 do pakietu za 109,99, a np. przy zwiekszeniu abonamentu bez problemu była taka możliwość np. w listopadzie i grudniu.Przecież już w styczniu parę osób pisalo,że rozstaje się z platforma " bo jednak nie dali dekodera 4k za 0zl a nie mają ochoty płacić najmu".

CZEKAM NA ODPOWIEDŹ SKĄD PEWNOŚĆ CO DO DOSTĘPNOŚCI W/W PRZEZ CIEBIE OFERTY ? 

Zabawne jest to,że znasz lepiej ceny pakietów od pracowników i lepiej wiesz kto co dostał w pakiecie niż ta osoba :)

Edited by P_Canal+
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Upvote 3

Może się komuś przyda:

W listopadzie 2019 przedłużyłem umowę na kolejne dwa lata na Comfort+ za 22,50 zł. Do końca grudnia świecił Extra za darmo zgodnie z ustaleniami. Miałem do nich w styczniu dzwonić i zapytać o dopełnienie do Extra+ za 10 zł, ale jakoś nigdy nie miałem czasu. Wczoraj pod wieczór miałem telefon od konsultanta. Sam zaproponował mi dopełnienie za 10 zł do Extra. Zgodziłem się.

Miałem Comfort+ za 22,50 zł a teraz mam Extra+ za 32,50 zł do końca umowy. Jakaś promocja, tak mi powiedział konsultant.

Edited by amicuss
  • Upvote 2

P_canal + 

To że jesteś pracownikiem salonu to znaczy że ofert z DUK nie znasz i nie masz do nich wglądu. 

Dobrze Ircos pisał z dekoderem. Ty masz za niego opłatę a DUK może go zrabatowac do 0 bo sam tak zszedłem z ceny 15 zł. Trzeba być tylko nieugietym w negocjacjach i wcześniej czy później z dekoderem zejdą do 0.

A ty się tak nie nakręcaj bo ci żyłka pęknie. 

• Haha 2
  • Upvote 3

Oferta sprzed kilku dni z dekoderem 4K za 0 zł.

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów
(09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów,
HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla
Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,
Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów.

Oczywiście "klepnięta"!

Edited by andgoldi
  • Like 2

26 minut temu, gierappek napisał:

P_canal + 

To że jesteś pracownikiem salonu to znaczy że ofert z DUK nie znasz i nie masz do nich wglądu. 

Dobrze Ircos pisał z dekoderem. Ty masz za niego opłatę a DUK może go zrabatowac do 0 bo sam tak zszedłem z ceny 15 zł. Trzeba być tylko nieugietym w negocjacjach i wcześniej czy później z dekoderem zejdą do 0.

A ty się tak nie nakręcaj bo ci żyłka pęknie. 

Akurat pracownicy są zaznajomieni z ofertami DUK, a ircios lub Ty?Zszedles z opłaty czy wymieniłeś dekoder? Bo to różnica i kiedy w tym miesiącu albo w styczniu?czy x miesięcy temu

Edited by P_Canal+
  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

1 godzinę temu, ircios napisał:

Dekoder 0 z aktywacją 0. Dekoder max za 5 z aktywacją 0. I tego się trzymaj.

Wypowiedzenie  w salonie NC+  złożone  i od razu poszło w system , i  teraz mam nadzieje że  będzie łatwiej w negocjacjach  i z  pakietem i  z dekoderem :)  Nie dam się ircios :) 

28 minut temu, andgoldi napisał:

Oferta sprzed kilku dni z dekoderem 4K za 0 zł.

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów
(09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów,
HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla
Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,
Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów.

Dobra  oferta :) 

Edited by XMAREKK30

W dniu 24.02.2020 o 09:14, Jax napisał:

@janeksdz a wypowiedzenie wysłałeś?

Nie, nic nie wysyłałem. Samo zadzwonili i to zaproponowali

Witam, bardzo proszę o Wasze zdanie na poniższy temat.

Dziś kolega któremu umowa kończy się w październiku, otrzymał podejrzany telefon, rzekomo z platformy C+ z nową świetną ofertą z okazji 25 lecia C+, w ramach której otrzymuje nowy mobilny dekoder który może zabrać ze soba w każde miejsce,  pełną biblioteke multimedialną i wszystkie kanały oferowane w w usłudze "Canal+go". Umowa na 2 lata, przez 6 miesięcy 9,99 zł a potem 39,99 zł. Konsultant podobno powiedział że jeśli kolega się zdecyduje to stara umowa zostanie anulowana, a w życie wejdzie nowa. Nie wiem kim był na prawde ten gość ale jestem pewien że to jakaś sciema i oszustwo. Co o tym sądzicie ? Czy ktoś z Was otrzymał podobny telefon ?

W PC+ nie ma mobilnych dekoderów, bo niewiadomo nawet co to jest. 

Kolega może zabrać sobie w każde miejsce gdzie jest dostępny internet np. tablet i cieszyć się oferta z nc+go. Zasięg bez kombinacji cała UE.

Ściema jakaś i tyle.

Też tak właśnie myślę. Dodatkowo telefon był z numeru wrocławskiego (71) więc to tym bardziej dziwne

Umowę mam do końca marca, wypowiedzenie złożone w punkcie na początku lutego. Do dzisiaj ani jednego telefonu od nich, trochę dziwne. Gdzie mogę sprawdzić czy nie mam czasem zablokowanych zgód na kontakt. Wg mnie nie powinienem mieć ale sprawdzić można bo dosyć dziwna sprawa z tym brakiem tel 

Możesz sprawdzić i zatwierdzić jak nie masz zgód zaznaczonych, w Strefie Canal+ (ICA) w zakładce" Moje dane i zgody"

Edited by ircios

A jak Ci bardzo zależy i masz ciśnienie to sam zadzwoń: 

122947879 - Dział Utrzymania Klienta w Krakowie

Chociaż ja na twoim miejscu bym nie panikował i czekał spokojnie. 

• Like 2

Nie panikuje ani nie mam ciśnienia, spoko. Tak tylko zapytałem bo jestem z nimi 15 lat i wiem jak to wyglądało wcześniej.. 

Wypowiedzenie zadziałało i pakiet SuperPremium+4K za 109,99 przyznany a dekoder nie dało się za 0zł i stanęło na 5zł najmu i bez aktywacji 0zł. Akceptacja poszła a dziś lub jutro jadę po nowy dekoder :) 

Dziękuję za wszelkie sugestie :) 

@XMAREKK30 do kiedy miałeś umowę?

Edited by aro

Godzinę temu, XMAREKK30 napisał:

dekoder nie dało się za 0zł i stanęło na 5zł najmu i bez aktywacji 0zł. Akceptacja poszła a dziś lub jutro jadę po nowy dekoder :) 

Dziękuję za wszelkie sugestie :) 

Tak jak pisałam Ci opcje dostania dekodera, że za max 5 zeta dostaniesz,  jak za 0 nie dadzą. Masz jeszcze ponad 2 m do końca umowy i może udało by się  zejść do 0 w marcu lub kwietniu. Ale jak pasuje to ok.

Godzinę temu, aro napisał:

do kiedy miałeś umowę?

Do końca kwietnia :)

do ircios :

Mogłem poczekać to fakt ale jakoś pierwszy telefon i odrazu doszedłem do porozumienia a co do dekodera  5zl już mogę przeżyć i brak aktywacji i stwierdziłem że nie będę już  czekał i za akceptowałem. Dziś jadę wymienić i zobaczymy jaki model dekodera dadzą  :)

Canal+ 4K jest w umowie Kingofsouth  :)

Dzięki  wszystkim za sugestie i pomoc  :)

Edited by XMAREKK30

16 godzin temu, ircios napisał:

W PC+ nie ma mobilnych dekoderów, bo niewiadomo nawet co to jest. 

Kolega może zabrać sobie w każde miejsce gdzie jest dostępny internet np. tablet i cieszyć się oferta z nc+go. Zasięg bez kombinacji cała UE.

Ściema jakaś i tyle.

Zasięg bez kombinacji cała UE.

NC+GO można oglądać za granicą?

2 minuty temu, roberttosat napisał:

W UE można pod warunkiem wcześniejszej weryfikacji np rachunkiem za media.

Wcześniejszej weryfikacji np rachunkiem za media, co to znaczy ?

To znaczy, że jak zacząłeś co dopiero płacić abonament i wyjedziesz za granicę do UE, to poproszą Cię o weryfikację, że Ty to Ty. Będziesz musiał przedstawić jakiś inny rachunek, który płacisz z tego konta. Tak samo jest jak cały czas płacisz z jednego konta i nagle konto zmieniasz.  Wtedy też Cię poproszą. Ja nie miałem takiej sytuacji, bo abonament płacę z jednego konta od 2008 r. Oglądam bez problemu na tablecie w całej UE. 

To jest takie chyba niby zabezpieczenie treści, czy komuś innemu nie udostepniłeś ich oferty mobilnej.

Edited by ircios

5 minut temu, ircios napisał:

To znaczy, że jak zacząłeś co dopiero płacić abonament i wyjedziesz za granicę do UE, to poproszą Cię o weryfikację, że Ty to Ty. Będziesz musiał przedstawić jakiś inny rachunek, który płacisz z tego konta. Tak samo jest jak cały czas płacisz z jednego konta i nagle konto zmieniasz.  Wtedy też Cię poproszą. Ja nie miałem takiej sytuacji, bo abonament płacę z jednego konta od 2008 r. Oglądam bez problemu na tablecie w całej UE. 

Nie kumam czaczy, wyjeżdżam 2 razy w roku na 2 miech do Niemiec ( w to samo miejsce) to co mam zrobić aby tam oglądać NC+GO ?

@ircios

Zupełnie nie o to chodzi.

@Wess

Idziesz do punktu Canal+/wysyłasz mailem jakieś potwierdzenie, że na stałe mieszkasz w Polsce za zagranica to od czasu do czasu. O to chodzi. A weryfikacja odbywa się na zasadzie okazania jakiegokolwiek rachunku za media (prąd, gaz, itp), telefon, internet z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz polskim adresem czy nawet okazanie karty płatniczej jakiegoś banku oczywiście, który prowadzi działalność w Polsce.

E: taką weryfikację należy prawie zawsze zrobić po przedłużeniu umowy jeśli się już wcześniej z tego korzystało.

Edited by roberttosat

@roberttosat

Tak konsul mi przekazał, gdy nie mogłem uruchomić za granicą nc+ go na drugim koncie z drugiej umowy, bo przelewy nie były robione z mojego konta, tylko z żony. Nie sprawdzałem wcześniej czy w PL można było odpalić.  Dałem sobie spokój, bo kazał potwierdzenia mailem przysłać, że ja z tego samego konta nankowego opłacam też np abonament tel czy energię. Po koncie chyba wiedzą, że należy do abonenta czy nie. Z ciekawości sprawdzę w chwili wolnej czy działa bez potwierdzenia, bo abonament jest płacony z mojego konta CA od lipca.

Edited by ircios