Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Posted (edited)

Mam 2 x cameleon (umowa na czas nieokreślony). Pismo dostałem jakiś czas temu o tym, że karty od lipca nie będą działać w dekach nie od nich. Co daje C+?

Czy jak oddam karty to dają 2 x dekodery (jeden główny + multi)?

Mają jakieś oferty dla tych jeszcze z kartami po cyfrze???

Edited by kauj1

Puki co daj sobie na luz z tym pismem, które możesz co najwyżej wykorzystać w toalecie.  Czekaj na rozwoj sytuacji. Śpieszaąc się nic nie zyskasz.

3 minuty temu, ircios napisał:

Puki co daj sobie na luz z tym pismem, które możesz co najwyżej wykorzystać w toalecie.  Czekaj na rozwoj sytuacji. Śpieszaąc się nic nie zyskasz.

Tak też robię. Pytam z czystej ciekawości. Czy wołają o opłatę za dekodery. Bo jeśli o mnie chodzi na pewno nie będę płacił za to że używam dekoder i jeszcze płacę abo koło 120 zł

@kauj1

Dodatkowo masz umowę na czas nieokreślony, więc czekaj na rozwój sytuacji.

Posted (edited)

@kauj1

Jeśli sam będziesz naciskał o dekodery, to pomyślą, że mają kolejnego łosia na dodatkowe pieniążki

Edited by ircios

Podejrzewam że zawołają czynsz za dekoder.

Posted (edited)

Aktywacje i czynsz.

@kauj1

Sprawdź w Strefie Canal+ (dawne ICA) jaki dekoder proponują i za ile.

Edited by ircios

Była umowa Start+ za 24,99 + 5 za Mediabox i składając wypowiedzenie w salonie Pan dawał gwarancję, że nie da się zejść z czynszu, jedynie w tej cenie może zrobić pakiet wyżej.

Telefon z Krakowa ta sama oferta lub Start 9,99, ale nadal czynsz 5 złotych.

Po naradzie z kierownikiem:

- Start 14,99 Mediabox 0

- Dopełnienie na miesiąc do komfort+

- HBO i HBO GO do końca marca 0 potem 25 lub wyłączenie

Umowa 24 miesiące do stycznia 2022 zaakceptowana  i wczoraj aktywowana. Jestem zadowolony, Teraz i tak 50% taniej niż przez ostatni rok.

W salonie jak wyżej napisalem stanowczo twierdzili że czynsz musi być bo on daje gwarancję wymiany dekodera 🤔

Jestem 10 lat z Canal+ i mam karty Cameleon. Obecnie płacę 69,99zł za Extra+ oraz 6 kanałów Canal+ i 5zł za dekoder Wifi premiumbox razem 74,99zł

Aktualnie potrzebuje samo Extra+. Do jakiej kwoty mogę maksymalnie zejść? Czy na przedłużenie można walczyć o bezpłatne miesiące jak dla nowych?

44,99zl extra, bądź comfort z dopełnieniem 22,50+10 lub 15zł. Jeśli przedłużysz po wygaśnięciu umowy masz darmowy miesiąc 

• Upvote 1

Posted (edited)
4 minuty temu, Marcin80 napisał:

44,99zl extra, bądź comfort z dopełnieniem 22,50+10 lub 15zł. Jeśli przedłużysz po wygaśnięciu umowy masz darmowy miesiąc 

Comfort z dopełnieniem? czyli 32,50zł lub 37,50zł? to trochę różnica od tych 44,99zł

Umowa kończy mi się w marcu. Mogę jakoś zjechać do Comfortu żeby zaraz podnieść do extra+? Jak to zrobić aby zadziałało?

Edited by pezet40

Posted (edited)

Nie ma gwarancji, że dostaniesz dopełnienie w cenie 10 czy 15 zł. Ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)

Przedłużasz umowę na Comfort+ z darmowym dopełnieniem na miesiąc. A po miesiącu dzwonisz na infolinię i próbujesz dobrać dopełnienie na kolejne miesiące umowy.

Edited by Pawel

Ok czyli przedłużam umowę koniecznie za 22,50zł z dopełnieniem na miesiąc. Potem dzwonię i załóżmy że nikt mi nie da dopełnienia za 10zł lub 15zł ale już za 22,49zł dadzą mi napewno? żeby finalnie wyszło 44,99zł. Jeżeli tak to nic nie ryzykuje a próbować warto

Ryzykujesz.Jak nie dostaniesz dopełnienia pozostanie opcja przejścia na Extra+ w cenie 49,99.

• Upvote 1

Posted (edited)

Jak zauważyłem dopełnienie dają z automatu na 1 miesiąc, nie trzeba się upominać. Tak byli u mnie dopiero HBO dostałem jak zapytałem na 2 miesiące gratis i mam pamiętać o ewentualnym wyłączeniu aby mnie płacić później.

Edited by maks27

Standardowo już nie jeden konsultant na infolinii warszawskiej mi mówił że chodzi ono po 15zł, a wiem co mówię bo nie raz i w nie jednej sprawie tam dzwoniłem

To jest zwykła promocja która dzisiaj jest a jutro może jej nie być. Ja bym tego do standardu nie zaliczał. Nie ma gwarancji,tym bardziej w marcu.

Ale jest chyba jeszcze jedna wada tego rozwiązania tzn przedłużania umowy na najniższym pakiecie Comfort+

Mianowicie chciałbym uzyskać jeszcze np. standardowo Nat Geo Play za cały okres za darmo, HBO z 6msc gratis, może jakieś FOXy grats,  myślę że do pakietu Extra+ uzyskałbym to bez problemu a pytanie czy do Comfort+ za 22,50zł uzyskam coś z tego?

Najczęściej im niższy pakiet główny tym mniej dodatków proponują. Jak już wspomniałem trudno wróżyć co będzie w marcu.

• Upvote 1

Pamiętam jak 2 lata temu przedłużałem umowe,też było mówione że to promocja itd itp, jak się okazuje obowiązuje do dziś

Też pamietam, bo sam z niej korzystałem.Nawet w ICA miałem ją dostępną do włączenia w cenie 10 zł. Ale jak poczytasz wątek to znajdziesz osoby którym nie chcą włączyć dopełnienia nawet w standardowej kwocie. Konsultant Ci powie, że usługa jest niedostępna dla Twojego konta i co wtedy zrobisz ?

Będę dzwonił codziennie i im d**e zawracał aż dadzą 😉 jestem z tych co stawiają na swoim jak nie drzwiami to oknem wchodzę hehe.A tak na poważnie,tak jak powiedziałeś kto nie ryzykuje ten szampana nie pije.

• Haha 1

@Marcin80

Oni mają odnotowane w jakiej sprawie dzwonisz. Im częściej tym bardziej mają to gdzieś  :-D

• Upvote 1

Posted (edited)
45 minut temu, ircios napisał:

@Marcin80

Oni mają odnotowane w jakiej sprawie dzwonisz. Im częściej tym bardziej mają to gdzieś  :-D

Dokładnie, potwierdzam że wszystko wiedzą co i za ile targujesz w jakim dniu była rozmowa i z kim, to już nie ta sama firma co było kiedyś :(

Edited by mxv1

Myślałem że tylko maja kiedy i której, a tematu rozmowy nie. W moim przypadku nie zauważyłem żeby ilość połączeń do nich wpłynęła na pogorszenie otrzymanej oferty