Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

2 minuty temu, Pawel napisał:

HBO za 20 zł to żadna rewelacja.Takie promocje masz od ręki w ICA.Ale dekoder za 0 zł przy takiej cenie to bardzo dobra oferta.

Dlatego wziąłem łamańca HBO z HBO GO  5m za 0 zł bez zobowiązania. Mogę wyłączyć albo dalej negocjować nowe warunki HBO. Umowę miałem do końca października.

15 minut temu, Pawel napisał:

Jeśli w tej ofercie jest wszystko co napisałeś to bardzo dobra.Za 69,99 oferowano dotąd Extra z 6C+. Ty masz w tej cenie pełny pakiet C+ wraz z kanałem 4K i dekoder 4K jak domniemam w dzierżawie za 0 zł bo nie podałeś dodatkowej kwoty.

Bo on dostał Extra+ za 44,99 zł i Canal+ za 25,00 zł bez piłki, więc standard.

Edited by shevchenko1987

Dlatego wziąłem łamańca HBO z HBO GO  5m za 0 zł bez zobowiązania. Mogę wyłączyć albo dalej negocjować nowe warunki HBO. Umowę miałem do końca października.

Oswieccie mnie, HBO go to ta sama oferta co HBO tylko ze na urzadzenia przenosne, czy zupelnie co innego ?

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

3 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Bo on dostał Extra+ za 44,99 zł i Canal+ za 25,00 zł bez piłki, więc standard.

To wszystko wyjaśnia.Nie pomyślałem, że to może być składak.Co nie zmienia faktu, że to nadal dobra oferta. @Robus_1 to dodatkowa oferta dostępna przez internet.Zarówno na urządzeniach przenośnych jak też i dekoderze czy aplikacji w telewizorze.

Edited by Pawel

Godzinę temu, ircios napisał:

@bbew

Niczego nie dowiedziałeś się w temacie?

Wybacz, za słabo opisałem temat.

Z tego co tu przeczytałem to mogę powalczyć o Kolekcję Fox Play 0 zł/m, Kolekcję Nat Geo Play 0 zł/m i Mistrzowską Piłka za 0zł/m. 

Jest szansa zjechać coś cenowo z multiroomu? Widziałem u kogoś "Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów". Rozumiem, że to do 6 miesięcy 0zł a później standardowo 10zł za sztukę?

W dniu 20.08.2019 o 19:26, MastaF napisał:

nie

Witam. 

Propozycja - extra 47,50, c plus 25,  11 - 7,95 = 80,45 umowa 15 miesięcy. Plus możliwość wymiany dekodera na 4k 10 zł / miesiąc. 2razy cameleon - karty zostają. Dekoder chce wymienić na lepszy nie chce 4k bo na cam itak nie będę miał. Co sądzicie? Pozdr! Od. Czerwca 2020 maja parować camele z dekoderami.

20 minut temu, sateliciarz napisał:

....Plus możliwość wymiany dekodera na 4k 10 zł / miesiąc. 2razy cameleon - karty zostają. Dekoder chce wymienić na lepszy nie chce 4k bo na cam itak nie będę miał. Co sądzicie? Pozdr! Od. Czerwca 2020 maja parować camele z dekoderami.

10 za wymianę to kpina przy aneksowaniu. Zostanie Ci jedną karta Cameleon gdy weźmiesz dekoder 4k.

No i Cameleona nie darady sparować z dekoderem. Po prostu wyłączną kodowanie Seca Mediaguard. 

58 minut temu, bbew napisał:

.. Widziałem u kogoś "Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów". Rozumiem, że to do 6 miesięcy 0zł a później standardowo 10zł za sztukę?

Dobrze widziałeś, ale jak dobrze przeczytałeś, to nie tyczy Ciebie, bo nie masz MR po C+ i oni dostają na całą umowe za fre. Ty masz MR po n i musisz płacić 10 za każdy.  Być może, że jeden Ci zrabatują na 0, ale to mało prawdopodobne. 

Edited by ircios

Panowie, a o co chodzie z tym oddawaniem starego MR premium.
Negocjuje przedluzenie umowy ( wypowiedzialem stara ) i konsul twierdzi ze nie moze rozmawiac o ew. wymianie sprzetu (chce ultrabox 4k) dopoki nie zrezygnuje z MR i nie oddam dekodera ... Wstepnie doszlismy do porozumienia, ale on twierdzi ze bedzie dopiero mogl przyklepac wymiane dekodera (pisalem w poprzednich postach) jak w systemie sie pojawi ze zdalem dotychczasowy MR ... To normalne, czy chca mnie jakos wyrolowac ??

Po prostu platformie CANAL+ wygasła licencja na MR Premium, nie wspierają już go i dlatego musisz z niego zrezygnować, wtedy wymienią Ci sprzęt i będziesz mógł dobrać Multiroom Standard. 

Umowa do końca marca 2020 - wypowiedzenie zarejestrowane zadzwonili na drugi dzień - umowę przedłużyłem – dzwonili z numeru krakowskiego:

Superpremium + 4K za 109,90 zł:

Canal+ 4K

HBO GO

Eleven Sports  

Mistrzowska Piłka

Filmbox

Kolekcja FOX

Kolekcja Nat Geo Play

Multiroom 2 x Wifi BOX – 20 zł/msc

Dekoder ULTRABOX 4K – 10 zł/msc

RAZEM – 139,90 zł/msc

Edited by wilos
  • Confused 1
  • Upvote 1

Nie musisz zaznaczać swojej opłaty wielkimi i grubymi literami, bo przepłacasz. Umowa do końca marca przyszłego roku. Prawie pół roku i dałeś sobie wcisnąć dekoder za 10zł.

Wkrótce zaczniesz pewnie lamentować, że PC+ jest niedobre i wcisneli Ci dekoder za 10 gdy wkrótce wejdzie nowy sprzęt. 

Wiedziałem, że dasz sobie wcisnąć dużą opłatę za dekoder. No, ale jak Ci stać, to płać. Taką ofertę mogłeś dostać bez wypowiedzenia😂

Edited by ircios
  • Haha 1
  • Confused 1

Chciałem tak, ponieważ przez pół roku bym płacił 40 zł więcej co miesiąc także oferta dla mnie ok. Chciałem mieć mistrzowską piłkę w cenie i Canal+4k i HBO za który bym płacił przez pół roku. A tak mam już wszystko w cenie niższej niż nowy klient o 20 zł miesięcznie. 

@ircios bez wypowiedzenia taka oferta była dla mnie za 165 zł - Nie ma jak nie znać się a wypowiem się.

Edited by wilos
  • Confused 1
  • Upvote 2

Mało wiesz i tyle. Siedzisz tu czytasz i tak nie wiesz o co chodzi.  Teraz była dostępna może i za 160, ale im bliżej końca umowy tym oferta by była lepsza. Do tego zaraz będzie Black Friday i Święta, gdzie na bank byś dostał lepszą ofertę. Nie płaciłbyś napewno pół roku 40 zł więcej. Pytanie dlaczego teraz obecnie tyle płaciłeś. Bo jesteś napalony, nie umiesz negocjować i łykasz to co popadnie..  Jesteś w gorącej wodzie kompany co udowodniłeś już jakiś czas temu, a dzisiaj to potwierdzasz. Szkoda było czasu, aby Ci doradzać na forum z ofertami, bo i tak zrobiłeś po swojemu. Teraz chcesz obronną ręką wyjść, bo wtopiłeś, pisząc bzdury pod moim adresem typu...

29 minut temu, wilos napisał:

@ircios bez wypowiedzenia taka oferta była dla mnie za 165 zł - Nie ma jak nie znać się a wypowiem się.

Ten tekst to raczej Ciebie tyczy i o sobie możesz tak pisać.  Nie znasz się to nie wypowiadaj się. 

Dla mnie to możesz i płacić i 200. Z drugiej strony, to muszę Ci podziękować, bo dzięki takim jak Ty i dzięki abonentom nieświadomym, którym to konsule wciskają wszystko w cenie kosmos, ja i inni płacimy mniej, bo wy dopłacacie do interesu 😂.

Edited by ircios
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Godzinę temu, ircios napisał:

Mało wiesz i tyle. Siedzisz tu czytasz i tak nie wiesz o co chodzi.  Teraz była dostępna może i za 160, ale im bliżej końca umowy tym oferta by była lepsza. Do tego zaraz będzie Black Friday i Święta, gdzie na bank byś dostał lepszą ofertę. Nie płaciłbyś napewno pół roku 40 zł więcej. Pytanie dlaczego teraz obecnie tyle płaciłeś. Bo jesteś napalony, nie umiesz negocjować i łykasz to co popadnie..  Jesteś w gorącej wodzie kompany co udowodniłeś już jakiś czas temu, a dzisiaj to potwierdzasz. Szkoda było czasu, aby Ci doradzać na forum z ofertami, bo i tak zrobiłeś po swojemu. Teraz chcesz obronną ręką wyjść, bo wtopiłeś, pisząc bzdury pod moim adresem typu...

Ten tekst to raczej Ciebie tyczy i o sobie możesz tak pisać.  Nie znasz się to nie wypowiadaj się. 

Dla mnie to możesz i płacić i 200. Z drugiej strony, to muszę Ci podziękować, bo dzięki takim jak Ty i dzięki abonentom nieświadomym, którym to konsule wciskają wszystko w cenie kosmos, ja i inni płacimy mniej, bo wy dopłacacie do interesu 😂.

Super!!!

• Confused 1
  • Upvote 1

W dniu 17.10.2019 o 18:44, ircios napisał:

Oferta warta 79,99. 

Możesz podać jak wyliczyłeś 79.99 za extra+ z 10x Canal+ i pakietem hbo ? Mnie w systemie się takie oferty nie wyświetlają,a mam tą samą matryce co maja w call center(choć czasami oferty zablokowane)

• Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

Umowa do końca marca 2020 - wypowiedzenie zarejestrowane zadzwonili na drugi dzień - umowę przedłużyłem – dzwonili z numeru krakowskiego:
Superpremium + 4K za 109,90 zł:
Canal+ 4K
HBO GO
Eleven Sports  
Mistrzowska Piłka
Filmbox
Kolekcja FOX
Kolekcja Nat Geo Play

Multiroom 2 x Wifi BOX – 20 zł/msc
Dekoder ULTRABOX 4K – 10 zł/msc

RAZEM – 139,90 zł/msc

wlasnie dogadalem w Krakowie to samo co ty za 109,99 ale z dekoderem za 0/0 ( bez MR, ktory bym doplacal 10 zeta )

• Thanks 1

31 minut temu, P_Canal+ napisał:

Możesz podać jak wyliczyłeś 79.99 za extra+ z 10x Canal+ i pakietem hbo ? Mnie w systemie się takie oferty nie wyświetlają,a mam tą samą matryce co maja w call center(choć czasami oferty zablokowane)😀

@wilos nie przejmuj się szczekaniem  @ircios a. Jestem pracownikiem platformy i przy porannym papierosku często śmiejemy się z kumplami z postów tego Pana. ktory udaje,ze pozjadał wszystkie rozumy.Najzabawniejsze jest to,że sam przedłużył ofertę bez miesięcy gratisowych jak rozdawali je w DUK na lewo i prawo(oferta swiateczna,moze sprawdzic w archiwum) 😂

@irci0sno i widzisz [beep]u , śmieją się z ciebie wszyscy.

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

@wilosOczywiscie mogłeś czekać i pewnie dostałbyś ten dekoder za 0zl,ale tak jak wspomniałeś nie byłeś priorytetowym klientem,bo rezygnacja nie skutkowala na koniec tego miesiąca.Przeliczyłeś + i - tego rozwiązania i podjąłeś świadomą decyzję.Masz spokój na 2lata.Żanujące są komentarze tego w/w Pana.Ktoś płaci 5zł wiecej niz najtansza dostepna oferta to wedlug @ircios trzeba zmieszać go  blotem.

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Sad 1
  • Upvote 3

Ty natomiast musiałeś aż założyć konto na forum, tak Cię to zabolało? Tak mało pracy macie w tych punktach? ;)

• Like 1
  • Haha 3
  • Confused 3
  • Upvote 2

3 minuty temu, P_Canal+ napisał:

@wilosOczywiscie mogłeś czekać i pewnie dostałbyś ten dekoder za 0zl,ale tak jak wspomniałeś nie byłeś priorytetowym klientem,bo rezygnacja nie skutkowala na koniec tego miesiąca.Przeliczyłeś + i - tego rozwiązania i podjąłeś świadomą decyzję.Masz spokój na 2lata.Żanujące są komentarze tego w/w Pana.Ktoś płaci 5zł wiecej niz najtansza dostepna oferta to wedlug @ircios trzeba zmieszać go  blotem.Znając zycie przeplaca ten internetowy onanista w wielu innych dziedzinach życia i usług ale czuje sie Pana zycia,bo uzyskal z platformy maxa 😂

Piszesz 2 post i zaraz obrazasz , nieladnie 

• Like 1
  • Confused 2
  • Upvote 3

Dokładnie odpowiedzi jego są poniżej poziomu, wszyscy są beznadziejni mają słabe oferty aby on wszystko wie najlepiej.

• Confused 1
  • Upvote 4

Witam jaka jest szanse na wymianę dekodera 4K podczas trwającej umowy?

1 godzinę temu, wilos napisał:

@irci0sno i widzisz [beep]u , śmieją się z ciebie wszyscy.

Wszyscy? Czyli kto? Ty i @P_Canal+ , który na forum wraca za każdym razem  co go admin wyrzuci i wraca jak bumerang aby pisać bzdury pod moim adresem? No to rzeczywiscie wszyscy😂@wilos  login co wymieniłeś nie jest mój, tylko tego śmieszka co razem z nim się śmiejesz. Kiedyś do niego należał. Nawet chciał mnie naśladować.  Cóż... Nie wyszło. Teraz znów tu jest.

@P_Canal+ Ponownie się czepiasz pakietu E+ z całą paczką C+ i HBO. Tak Cię to zabolało, że ponownie konto założyłeś. Oczywiście za 79,99 dostanie się to co wymieniłem wyżej. Oczywiście jak ktoś ma podobny zestaw w podobnej cenie. Chcesz się pośmiać? To się śmiej, tylko się dymkiem wtedy nie zachłyśnij. Uważaj tylko, pawia możesz puścić na wymyślonych kolegów. Bo taki człowiek jak Ty nie ma kolegów. Jesteś trollem imternetowym i szukasz zwady. Ja w przeciwieństwie do Ciebie ciężko pracuje. Owszem, aneksowałem 11 miesiecy temu i dostałem coś w gratisie i jeszcze coś za połowę ceny. I w ten sposób mam więcej niż miałem nie płacąc więcej niż płaciłem. A przede wszystkim mam to co chciałem. Tak więc nie siej propagandy chłopie jadem siejący.

Niestety jesteś kimś komu mam zamiar pokazać czy udowodnić, że gdzie indziej, czyli np w bankach, sklepach, w usługach telekomunikacyjnych przepłacam. Szanuje swoje ciężko zarobione pieniążki, dlatego nic nie biorę tak szybko jak @wilos . Trzeba wszystko przemyśleć jak jest czas.

Z błotem to możesz sobie zupkę wymieszać, a nie twierdzić, że ja kogoś z błotem mieszam. Nikogo tu nie obrażam. W przeciwieństwie do Ciebie.

@bugmenot Za każdym razem zakłada po pewnym czasie, gdy go administracja zablokuje. 

@andi64 To taki typ człowieka. Obraża i jeszcze ma czelność twierdzić, że ktoś obraża. Ja gdybym obrażał, raz, drugi raz, to już bym na wakacjach był sponsorowanych od admina. A tak nie jest. 

@P_Canal+ . Bo od tego jest forum. Ważne, że ktoś przepłaca 5 czy 2zł. Wszyscy chcą jak najtaniej. Dla jednego to nic, dla drugiego wiele. Skoro tego nie rozumiesz, to zwijaj się tak szybko jak założyłeś konto.

Edited by ircios
  • Haha 1
  • Confused 2