Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

56 minut temu, g0nz0s napisał:

Warto podejsc do salonu i zapytac gdyz to od nich zalezy. Do dekoderow 4K nie zostawiaja Cameleonow wiec raczej pozostaje juz tylko NCP-4740SW.

Zaproponowali mi 4K dekoder za 5zł miesiecznie. Dekoder ponoc normalnie dziala w MR bez laczenia z drugim, sa niezalezne od siebie na czym mi najbardziej zalezy.

No i przedłużone.
Miałem Extra+ (6c+) za 69.90 z dopełnieniem do 10C+ za 5zł łącznie 74.90zł w tym MR po c+

Mam Extra+ (6c+) za 69.90 + MP + MR
Ciekawe tylko czy za jakiś czas uda mi się dobrać dopełnienie do 10C+ za 5zł.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Kiedy brałeś to dopełnienie? Ja też mam za 5 zł (brałem przed uruchomieniem C+ Sport 3 i 4) i mnie te dwie nowości nie świecą.

Witam mam jeszcze przez rok pakiet Superpremium + i chciałbym dokupić pakiet  MP - mistrzowska piłka czyli polsat sport premium . 

Na jaką dopłatę mogę liczyć i czy będę zmuszony płacić za ten pakiet do końca umowy?

Na poprzedniej stronie i kilkunastu dalej masz odpowiedź.

• Confused 1

W moim ICA mam ofertę za 20 zł mieś.

Czy jeśli zadzwonię to można coś jeszcze ugrać?

Kiedy brałeś to dopełnienie? Ja też mam za 5 zł (brałem przed uruchomieniem C+ Sport 3 i 4) i mnie te dwie nowości nie świecą.
Brałem przed wejściem Sport 3 i 4.
Mam nadzieję, że teraz też się uda.

Witam po miesiącach przerwy.

Przyszedł czas na ewentualne przedłużenie umowy. Oferta która czeka na akceptację jest następująca:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multi Man Pack 20 zł 12 i 20zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Czyli za to wszystko 129,99

Nie wiem czy da się coś ugrać bez wielkich przepychanek. A przede wszystkim chyba mi się już nie chce walczyć o ewentualne 5 zł mniej, bo pewnie bym więcej nie utargował. Co o tym myślicie?

• Confused 1

18 godzin temu, g0nz0s napisał:

Wypowiedzenie potraktowali doslownie i do widzenia!

Jak to u Ciebie wyglądało? Złożyłeś wypowiedzenie i w tym samym dniu pytałeś o oferty?

No ja przedłużyłem po jednym telefonie z Krakowa. Miałem superpremium, dekoder 4k bez opłat/ plus opłata 10 zeta za odbiór kanału - zdziertwo☹️, multiroom. Opłata całość 149 zeta. Przedłużenie - superpremuim 4k / w tym Eleveny/, dodali -  LM, Filmobox hd, Sportclub, History1,2 i Adeventure, foxplay i NG Play, HBO GO, utrzymanie multiroomu. Oddałem bez żalu Cinemaxy. Opłata całość 134,99 zeta.Szybko i konkretnie bez jakiegoś większego targowania. Konsultant kumaty i elastyczny. Może można by wywalczyć więcej przy dalszych kontaktach ale nie będę się chandryczył o 5 czy 10 złotych. Mam wszystko co chciałem i cena jak dla  mnie do przyjęcia. 

Godzinę temu, roberttosat napisał:

Jak to u Ciebie wyglądało? Złożyłeś wypowiedzenie i w tym samym dniu pytałeś o oferty?

Zlozylem wypowiedzenie 6 mies przed koncem, po czym zadzwonil DUK, Pan troche zaklopotany bo wybrala mnie maszyna a oferty brak, powiedzial ze dzwoni przypomniec ze po zakonczeniu umowy mam zdac sprzet w ciagu 14dni. Zapytalem czy nie ma ofert, nie ma.

Jakies 3 miesiace przed koncem zadzwonilem na DUK i zapytalem co proponuja, nic nie maja ofert. 2 miesiace przed koncem zadzwonila Pani z 223104747 ze ma dla mnie VIP+MAX za 199, powiedzialem ze moze byc. Pani poszla do przelozonego bo miala problemy i po powrocie przeprosila ze jednak nie ma dla mnie ofert przygotowanych jeszcze. W ostatnim tygodniu zadzwonilem na Centrum Promocji i Pani powiedziala ze dziwna sytuacja ale narazie nie ma dla mnie ofert by sie pytac w ostatnim dniu, olalem. Umowa sie wypowiedziala po czym zadzwonilem na dzial lojalizacji bo tylko oni przywracaja wypowiedziane umowy, Pan powiedzial ze po wypowiedzeniu umowy bardzo zadko sa oferty wznowieniowe no i niestety dla mnie nie ma w systemie.

2 godziny temu, Bohor napisał:

Witam po miesiącach przerwy.

Przyszedł czas na ewentualne przedłużenie umowy. Oferta która czeka na akceptację jest następująca:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m, (...)Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Lektura takich postów po rozmowie z konsultantami potrafi wywołać śmiech. Mnie przed chwilą za Superpremium 4K z MP podano cenę 109,99 zł/m-c, ale za dekoder zażyczono sobie dodatkowe 15 zł/m-c i ponoć "dawno nie widziano tak dobrej oferty, inni abonenci płacą za to 180 zł". Ale dobra, do końca umowy ponad 5 miesięcy.

Na drugi dzien po zlozeniu dzwonil DUK, Infolinia jakies 4 miesiace po zlozeniu wypowiedzenia.

Cześć, u mnie tez się zbliża koniec umowy: obecnie mam 

HBO GO 10zł
Pakiet Extra+ 90zł
HBO 25zł
MULTIROOM STANDARD 20zł
CANAL+ 80zł
Filmbox Pack 15zł

za to wszystko 89,90 na 15 miesięcy

Warto się coś jeszcze targować.

Jedyne co mnie boli to że muszę korzystać z tych dziadowskich Sagemcom DSI87 - to jakaś porażka.

twierdza jednak że nie ma możliwości wymiany na inny dekoder jeżeli są dwie niezależne karty.

Co powiecie?

Edited by gregiop

Chciałem się upewnić czy dobrze zrozumiałem czytając niektóre poprzednie wpisy. Przy przedłużeniu umowy, mając zarejestrowane wypowiedzenie, mam dwa dekodery Pace HD na starym multiroomie z dwoma niezależnymi kartami. Czy można wymienić tylko jeden dekoder na tuner 4K i pozostać z drugim Pace HD i dalej nie ponosić opłaty za multiroom. 

Tak. Oczywiście będą nogami i ręcami się zapierać, że nie i wciskać Ci drugi dekoder do MR, abyś miał płatną usługę za 10/m.

Edited by ircios
  • Haha 1
  • Sad 1

Nie mozna, zgodnie z polityka platformy CANAL+. W przypadku wymiany bedzie to niezgodne z obowiazujacym regulaminem.

• Confused 1

Dziwne...Ja mogę w każdej chwili wymienić, ale tego nie zrobię, bo niepotrzebny mi jest ten dekoder 4k ,to raz, a 2, a gdyby nawet by mi był potrzebny, to na pewno nie za 15/m i 99 aktywacji. Więc można. Poza tym inni przy przedłużeniu wymieniają. 

Edited by ircios
  • Confused 2

Witajcie.

pakiet extra

6xC+

eleven

kanały ligi mistrzów

stary multi-room 

5 misiecy hbo za darmo

Za ile można to dostać najtaniej ? Jestem abonentem od 10 lat, choc to pewnie nie ma wielkiego znaczenia. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, dzisiaj będę miał telefon z ofertą.

Edited by ontario

@ontario, 

Extra+ z Canal+ (6) i LM = 69,99 zł 

Eleven - 7,95 zł na 12 m-cy lub 11,90 zł na cały okres zobowiązania

Multiroom post Cyfra+ - 0,00 zł 

Multiroom post n - 10,00 zł

Edited by shevchenko1987
  • Like 1

1 minute ago, shevchenko1987 said:

@ontario, 

Extra+ z Canal+ (6) i LM = 69,99 zł 

Eleven - 7,95 zł na 12 m-cy lub 11,90 zł na cały okres zobowiązania

Multiroom - 0,00 zł

dziekuje za błyskawiczną reakcję, a co z tą liga mistrzów, ile trzeba by dopłacić ?