Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

16 minut temu, ver11 napisał:

Kwestia dopełnienia jest na inną rozmowę. 

W trakcie przedłużania nie idzie tego załatwić.

Ja jednak wczoraj przedłużyłem - Comfort 19,99, C+ na 3m, HBO na 2m.

A dziś dobrałem dopełnienie do Extra za 10 zł.

Sprawę cameleonów trzeba będzie monitorować.

A kiedy konczyla Ci sie umowa?

Z jakiego pakietu zjechales, sam dzwoniles do nich czy oni zadzwonili?

Niepotrzebnie Ci namieszał ;)

On kontynuował pakiet Comfort w tej cenie a Ty schodzisz z wyższego pakietu i nie masz szans na taką cenę.

Ale ja tez mam Comfort z paczka 8xC+ i dobranymi Elevenami i Sportklubem.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Masz Comfort+ w cenie 19,90 i dobraną paczkę C+ czy Comfort z paczką C+ w stałej cenie ?

Edited by Pawel

Comfort 27,50

Canal+ 40,00

Eleveny 15,90

Najem 4K 15,00

Edited by Barti

21 godzin temu, rotalplus napisał:

Nie rozumiem logiki konsultantów oferują Extra+ i C(6) za 70 zł/m-c i nie wiem co stoi na przeszkodzie żeby za 10 zł dołożyć brakujące 2 kanały z paczki C+? Przecież to jest irracjonalne

A ja chcę E z C+ (6) za 69,99 zł,  a wciskają mi tylko z 8 C+ za dychę więcej. A mam teraz za 72,50 zł na 15 mies. 

26 minut temu, kubson79 napisał:

Comfort 27,50

Canal+ 40,00

Eleveny 15,90

Najem 4K 15,00

Wobec powyższego wg mnie nie zejdziesz z Comfortem niżej niż 22,50

Edited by Pawel

@czarny_figa

A jakie trzeba spełnić warunki, żeby dostać darmowe miesiące na abonament? Też coś kolega @ver11

pisał, że dostał darmowe 3 miesiące Canal+...to jakaś standardowa oferta czy trzeba negocjować?

Obecnie mam (Start+ 24,99, 8xC+ 25, 4K Ultrabox 0zł, Canal+4K 0zł)...umowa do czerwca 2019 i dają mi to samo (Start+ 19,99, 8xC+ 30, 4K Ultrabox 0zł, Canal+4K 0zł)

Edited by tombik87

Promocje: CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów oraz HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów raczej rozdają bezproblemowo przy przedłużaniu.

24 minuty temu, tombik87 napisał:

@czarny_figa

A jakie trzeba spełnić warunki, żeby dostać darmowe miesiące na abonament? Też coś kolega @ver11

pisał, że dostał darmowe 3 miesiące Canal+...to jakaś standardowa oferta czy trzeba negocjować?

Obecnie mam (Start+ 24,99, 8xC+ 25, 4K Ultrabox 0zł, Canal+4K 0zł)...umowa do czerwca 2019 i dają mi to samo (Start+ 19,99, 8xC+ 30, 4K Ultrabox 0zł, Canal+4K 0zł)

Jak masz umowę do czerwca to nie oczekuj dobrych ofert w grudniu.

Z tym "rozdawaniem" darmowych opcji to już zależy na kogo trafisz. Ja bym tego nie traktował jako standard.

Guest czarny_figa

@tombik87

Najważniejsze kryteria:

1.Umowa wypowiedziane

2. Termin wypowiedzenia na koniec danego miesiąca.

3.Kwota nowego abonamentu może być niższa maksymalnie o  5zł miesięcznie niż starego.

Najczęściej darmowe miesiące są dostępne do ofert na 24m,bardzo rzadko są odblokowywane oferty z darmowymi miesiacami do umów na 15m.Trzeba pamiętać,że często są wykluczenia umów z darmowymi miesiacami( np.comfort 14.99 lub HBO za 0zl do extra z 8canal za 79.99).Z moich informacji nie ma reguły kiedy sa odblokowywane oferty darmowe miesiące do umów,ale najczęściej dzieje się to pod koniec miesiąca. Są też wyjątki od reguł bo zdarzało się,że  klienci z extra z 8 canal i  hbo za 79.99  dostali nawet 3 miesiące gratis.Na pewno były takie oferty w październiku. Moim zdaniem najlepiej w trakcie negocjacji z konsultantem (o ile spełniasz najważniejsze warunki) powiedzieć,że miało się już propozycję telefoniczną darmowych miesięcy ale nie zdążyło się wysłuchać dokładnie konsultanta i prosisz o szczegóły.

Edited by czarny_figa

OK, dzięki za wyjaśnienie. :-)

Szkoda, że nie ma z nami jakiegoś pracownika DUK NC+, z którym można byłoby dogadać warunki przedłużenia, bo są straszne rozbieżności w ofertach. W CP jest prościej...to samo dla każdego klienta.

Witam serdecznie, w moim przypadku umowa do końca stycznia 2019 r., wypowiedzenie wysłane w tym tygodniu, ale jeszcze go nie zarejestrowali. Póki co dzwonili z Warszawy nie wiedząc o moim wypowiedzeniu i zaproponowali coś takiego (de facto to samo co mam obecnie):

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Co mogę ugrać z DUKiem? Czy da się zrabatować opłatę 10 zł za multiroom standard  i 5 zł za najem mediabox+? Płacę za to od 4 lat i wydaję mi się, że już wystarczy ;) 

Obecnie Extra+, 6xC+, Eleven, MR Standard(2x Cameleon) opłata 84,4, umowa do 31.03.2019. Złożone wypowiedzenie w punkcie. Wczoraj sms z prośbą o kontakt z krakowskiego numeru. Propozycje: To co mam teraz, dodatkowo Mistrzowska Piłka i HBO do końca lutego na 24 m-ce 86,89 lub na 15 m-cy 89,4. Jest szansa na HBO na cały okres umowy w tej cenie?

Guest czarny_figa

@aquas92 Czekaj aż zadzwonią z DUK. Nie ugrasz wiele ale możesz liczyć na rabat za mediabox do 0zl miesięcznie w najgorszym wypadku 2zl miesięcznie.Dekodery w ostatnich miesiącach konsultanci o wiele chętniej rabatuja,ponieważ po nowym roku najprawdopodobniej zmienia się oferty na dekodery.Poza tym jeśli będzie kontynuowana promocja darmowych miesięcy dla przedluzajacych również w styczniu.Ugrasz 2miesiace za 0zl.

Edited by czarny_figa

3 godziny temu, ircios napisał:

W Twoim przypadku nie. 

Nie wiem czy to do mnie. Jeżeli tak to ile trzeba by dołozyć?

25 minut temu, czarny_figa napisał:

@aquas92 Czekaj aż zadzwonią z DUK. Nie ugrasz wiele ale możesz liczyć na rabat za mediabox do 0zl miesięcznie w najgorszym wypadku 2zl miesięcznie.Dekodery w ostatnich miesiącach konsultanci o wiele chętniej rabatuja,ponieważ po nowym roku najprawdopodobniej zmienia się oferty na dekodery.Poza tym jeśli będzie kontynuowana promocja darmowych miesięcy dla przedluzajacych również w styczniu.Ugrasz 2miesiace za 0zl.

Możesz coś szerzej o tych zmianach ofert na dekodery? ;)

Za miesiąc koniec umowy obecnie płacę 126,89 (superpremium+za 109,99, eleven za 11,9 filmbox za 5zl, dekoder pace pvr i multiroom standard za 0zl) wypowiedzenie wysłane ale na razie cisza nikt nie dzwoni. Chciałbym zmieścić się w 120zl zachowując to co mam teraz (bez filmboxow z których chcę zrezygnować ) +liga mistrzów, realne do uzyskania czy trzeba coś pokombinować? zalezy mi aby mieć 8c+,hbo,eleveny i LM no i  multiroom z camelami.

@gariwaldi będziesz mógł dobrać w  promo za 20 zł lub jakiejś innej promocji o ile będzie w danym czasie. Możesz też wziąć w opcji włącz-wyłącz za średnio 12,50/m.

Edited by Mr. Orbita
Wycięte złośliwości i offtopic.

Guest czarny_figa

@robsonrb jesli masz wypowiedzenie to zadzwon na 12 294 78 79.Powolaj się na ofertę dla nowych za 99.99 (extra, canal+,HBO GO,CINEMAX,Filmbox,Polsaty z LM,net geo i Fox play)+eleven za 11.9.Czyli dostaniesz to wszystko za 111.90 od kopa.Jezeli nie masz wypowiedzenia to pisz:)

U mnie jednak Comfort+ za 22,50 się znalazł :)

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 22,5 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Pozdrawiam

Andrzej

Guest czarny_figa
54 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Mi to dawali bez wypowiedzenia ;)

Bo proponowali Ci podwyższenie arpu.W przypadku @robsonrbbyłoby taniej więc mogą tego nie zaoferować.

Mi tego nie zaproponowano, mimo podniesienia miesięcznej opłaty o prawie 40 zł.

Edited by Barti